czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
technikum weterynaryjne nr 7

Jestem uczniem klasy trzeciej gimnazjum w Ostrołęce. Już niedługo czeka przede mną ciężki wybór szkoły. Zdecydowałam się na kontynuację nauki w technikum ze względu na zdobycie zawodu, potrzebnych praktyk i możliwość zdania matury. Pragnę jednak dalej kształcić się na studiach. Niestety nie wiem jednak jakie jest zdanie innych o technikum weterynaryjnym nr VII. Nikt kogo znam nie może się o nim wypowiedzieć ponieważ nic nie wie. Interesuje mnie jaki jest tam poziom nauczania czy opłaca się tam dojeżdżać lub chociaż wynajmować stancje itp. Wiem że w Ostrołęce jest technikum weterynaryjne jednak nie biorę go pod uwagę ze względu na wyniki uczniów i fakt że nie chcę całe życie chodzić do szkół które są dwa kroki od mojego domu. (Tak mieszkam koło tej samej ulicy na której znajduje się zs2 w Oce).



 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 technikum weterynaryjne nr 7   
Madeleine14 28-01-14 18:01 
 Re: technikum weterynaryjne nr 7   
mietek12345 28-01-14 18:09 
 Re: technikum weterynaryjne nr 7   
ktos11 28-01-14 19:54 
 Madeleine14   
Madeleine14 28-01-14 20:15 
 Re: technikum weterynaryjne nr 7   
P.A. 29-01-14 00:29 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org