wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Stokrotka Łomża Praca

Stokrotka Łomża praca
chciałabym spróbować tam się zatrudnić ale z tego co słyszałam to nawet są dni że praca jest nawet przyjemna . Lecz przeraża mnie pewien fakt głupich zasad rozumiem że jest praca ale podobno kobiety siadające na kasach siedzą tam przy okazji wysuwania towaru do krawędzi półek czasem nawet 10-12 h nie mając możliwości nawet się napić wody bo to "PODOBNO POWODUJE ICH NIE EFEKTYWNE LICZENIE" . A już o potrzebach fizjologicznych nie wspominając. Dodatkowo w ciągu tego całego dnia do późna pracownik ma tylko 15 minut przerwy w co zwątpiłam bo przecież na 8 godzin pracy jest tego czasu o wiele wiele więcej. Dodatkowo podczas rozmowy dowiedziałam się że jest zakaz zakupów dla pracowników czy na przerwę czy po pracy w tym sklepie co spowodowało , że troszkę mnie to rozśmieszyło trochę zdziwiło bo przecież skoro nie mogłabym tam robić zakupów to pójdę do konkurencji na te zakupy. Znów z innej strony usłyszałam że panie kierowniczki jeśli ma być wizytacja bądź inne jakieś osoby które dokonują kontroli sklepu mogą nakazać zostać po godzinach tu śmiesznie zabrzmiało ''CHARYTATYWNIE" dodatkowo stan techniczny sklepu jest zerowy dlatego tak mało kas jest czynnych no i często będąc na zakupach te oczekiwanie na to żeby ktoś skasował tam produkt nieraz byłam w takiej sytuacji że stałam w kolejce nie wiadomo ile czekając na tą panią kierownik chyba lub nie wiem kto to wkurza mnie ( zapewne nie tylko mnie) by wykasowała jakiś produkt a kolejki gigant no i znów wina kasjerek. a kolejny minus to ten smród towarzyszący działu mięsnemu trochę odpycha a jedna z ofert pracy to właśnie ten dział . Czy mógłby ktoś wypowiedzieć się kto tam pracuje lub pracował trochę obawiam się tego co wyżej napisane a jednocześnie potrzebuje pracy a wiadomo tonący to nawet brzytwy się chwyta ogólnie myślałam jak pierwsza osoba mi mówiła że to jakiś blef ale zwątpiłam gdy pytałam kolejne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

Zakaz zakupow przez pracownikow?? Po pracy czesto na szybko przed zamknieciem sklepu robilam tam zakupy i z tego co widzialam pracownicy normalnie pod koniec pracy przychodzili do kasy ze swoimi zakupami... Jesli chodzi o reszte to nie mam pojecia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

Twoje uzasadnienie dotyczace tej pracy jest po prostu glupie ...
po pierwsze nie majac pracy idziesz tam gdzie ona jest a przy okazji szukasz czegos innego

daniel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

Czy Ty wogle byłaś u nich na rozmowie? Jeśli chodzi o przerwę masz 30 minut a nie 15. Zakupy? Jak najbardziej pod koniec pracy każdy ma prawo dogadać się z innymi i na 5 minut wyskoczyć na szybkie zakupy. To wcale nie problem. Charytatywne zostawanie po godzinach? Nigdy takiej bajki nie słyszałam. Kto mądry robił by nadgodziny za free? Brak możliwości wyjścia do toalety? A co robić po siebie masz? Wodę w ukryciu pić? Śmieszne. Nigdy tam nie pracowałam, ale mam znajomą, która tam pracuje już od tylu lat i nigdy o czymś takim nie słyszała. Sama mnie nawet zachęca żebym tam spróbowała :)

Jeżeli nie będziesz miał wyj*bane na wszystko, wszystko będzie miało wyj*bane na ciebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

Chyba masz trochę zbyt wyostrzony wizerunek pracy w tym sklepie. Nie pracowałam tam ale wydaje mnie się, że to o czym piszesz to lekka przesada. Nie wiem jak w Stokrotce dokładnie jest ale znajoma pracuje w Biedronce i jest zadowolona z tej pracy. Pracuje tam już bardzo długo i nie szuka innej pracy. Dodatkowo mówi, że jeśli chodzi o płacę to też nie jest najgorzej.
Właśnie, a byłaś już na rozmowie czy tylko słyszałaś od kogoś? Bo słowo "PODOBNO" ma dużo znaczeń.
Zawsze możesz zacząć a potem szukać czegoś innego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

Rozumiem wasze zburzenie itp ale to teraz jest od pewnego czasu inaczej troszeczkę tak przynajmniej zostałam poinformowana przez jedną z aktualnych pracownic. Niewiem czy to prawda ale tak oficjalnie się nie tego nie mówi ale zmiany kierownicze nastąpiły i są naprawde rygorystyczne aktualnie zasady. Ale no mówię widzę że aktualnie na ich szybach są ogłoszenia i chciałam zasięgnąć informacji zanim cokolwiek zacznę. Noi różnie info i opinie są. A z tym zakazem zakupów to chodzi o to że jeżeli chcesz przed pracą zakupić cokolwiek na przerwę to niestety ale nie ma takiej opcji aktualnie jest zakaz dla pracowników. A z tymi 30 minutami to tylko chyba osoby z grupą ogólnie 15. ale no trudno zobaczymy jakto bendzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

Boże, widzisz i nie grzmisz. Dziewczyno, z takimi bykami nawet do sprzątania bym Cie nie zatrudniła!

może coś przegapiłam, bo ciężko się to czyta, brak przecinków, ogólny chaos wypowiedzi, 7 letnie dziecko lepiej by to napisało


wasze zburzenie??
Niewiem??
jakto bendzie??

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

twoja jest za to wyjątkowo poprawna

Cie

po prostu gdy się śpieszę , to najczęściej gubię i robię błędy . ALE SŁOWA SĄ DLA CIEBIE WYJĄTKOWO NIE ZROZUMIAŁE BEZ OGONKÓW I ZNAKÓW INTERPUNKCYJNYCH A JA NIE POTRZEBUJE PORADY ORTOGRAFICZNEJ . Proszę o wypowiedzi które mają cokolwiek do powiedzenia na temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

ktoś00

Ja to słyszałam od kogoś co pracuje tam no ale wiecie słyszeć a pracować to dwie różne sprawy no ale to jeśli bym usłyszała jedną taką wersje to bym nie uwierzyła ale są dwie takie wersje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

moze kolezanka cie nie lubi i tak ci odradza, aby z toba nie pracowac ;]
albo jakas konkurencja szykuje otwarcie swojego sklpu ;]
strata czasu
strata
siedz w domu i nie pracuj, pisz na forum [;
kobieto pomysl, zawsze mozesz zrezygnowac z tej pracy po tygodniu albo miesiacu
rusz swoje 4 litery i idz do pracy to odechce ci sie pisania takich glupot
albo lepiej nie
bo robie tam zakupy i nie chcialabym aby ktos taki mnie obslugiwal na dziale miesnym !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

fakt, u mnie to przeoczenie, u Ciebie -wątpię, za duża ilość błędów.

A co do tematu- spróbuj, najwyżej rzucisz i już. Myślę, że czasami warto się "sparzyć "na własnej skórze

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

magdalena1 Kurcze strata czasu to właśnie to że ty piszesz dziwne rzeczy czy ja pytałam cie o to czy ty chcesz zebym cie obslugiwała?
a jak chodzi o te biedronki to teraz tez pare osób pytałam i rzeczywiście pozytywnie mówiono o tych sklepach .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

może i racja nigdy nie bd wiadomo jak tam jest póki się nie spróbuje .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

Nie wzywaj imienia Boga na daremno.....
bo eszcze niedaj boże przyjdzie.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

nie warto pracowac,lepiej sponsora poszukaj sobie jak jestes atrakcyjna i dobra w te klocki hihihi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

30 minut dla normalnego pracownika. Nie z grupą.

Jeżeli nie będziesz miał wyj*bane na wszystko, wszystko będzie miało wyj*bane na ciebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

he ciekawe podejście widocznie z własnego przykładu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

Wiecie co ja tak tu patrze że najlepiej będzie jak ja zapytam jeszcze kogoś o tą prace co jest w temacie. Bo w tym temacie tutaj to częściowo się dowiedziałam od was co rozwiewa moje obawy . Ale jeśli będzie rzeczywiście tak jak zostałam poinformowana to normalny obuz koncentracyjny a nie robota. A w biedronce już wiem i tak serio to jestem miło zaskoczona , że tak ludzie pozytywnie mówią w tym sklepie jest wymóg po prostu robić swoje . Pare osób wypowiedziało się też pozytywnie o (NIEKTÓRYCH MOMENTACH PRACY W FIRMIE STOKROTKA ) np Mimo że troszkę ich ganiają mają tam magazynierów którzy dużo pomagają noi też że zazwyczaj nie robią problemu jeśli komuś wyskoczy coś że musi wziąść wolne . Trochę mają chore zasady które częściowo jednak okazują się przykrą prawdą no cóż ale w tych czasach pewna osoba powiedziała że gdyby miała inną możliwość i no ta sytuacja rynku pracy co aktualnie jest to by się nie zastanawiała i rzuciła dawno ale praca jaka jest taka jest ale jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

Ludzi sami godza sie na takie upodlenia to tumany psuja innym miejsca pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

Wkurza mnie te ciągłe poprawianie byków na tym forum.. Tortowaala pisze składnie i z sensem, nie czepiajcie się.. Ja sama zanim wcisnę "wyślij" to sprawdzam jak napisałam i nie raz za głowę się łapię bo poprzestawiam litery i wychodzą rózne dziwne rzeczy...

Co do pracy w stokrotce to było tu kilka tematów, np :

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=206135&t=206135

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=202070&t=202070

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=211749&t=211749

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=535879&t=535879&v=t

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

bo pracodawcy wiedzą że nie rzucą pracy bo ludzie mają rodziny na utrzymaniu . a na miejsce jednego pięć osób przynosi CV więc maja w czym przebierać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

STRATA CZASU
nadal siedz na forum
i pytaj kolezanek
wszyscy beda mieli prace a ty niebawem na internet nie bedziesz miala
skoro zakaldasz watek
mam prawo pisac
a wiec pisze
ze patrzac na to co ty wypisujesz, nie wiem czy chcialabym abys mnie obslugiwala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

magdalena1 sądząc po twoich atakach to widocznie musisz mieć coś wspólnego z tą stokrotką. i dzięki że tak troszczysz się czy będę miała na internet aktualnie jestem bezrobotna to fakt ale nie jestem jedynym żywicielem rodziny. Widząc że nadal piszesz o tym obsługiwaniu to stwierdzić muszę , stwierdzić na pewno ciebie nie obsłużę . A skoro jest 13:44 to albo nie pracujesz lub w podobnej sytuacji jesteś jak ja ewentualnie inna zmiana a nawet jestem skłonna pomyśleć że jesteś w pracy i zamiast pracować tylko siedzisz przed kompem i sprawiasz pozory . I nie ograniczam niczyich praw za to ty kontynuujesz swoje majaki . Jeśli rzeczywiście będę potrzebowała twojej porady na temat tracenia czasu i żebrania na internet na pewno się do ciebie zwrócę porady :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

Ja jestem w pracy i tez pisze bo w telofonie mam neta w domu jsk pisze to cyfrowy polsat mam na laptopie a i wifi jest jeszcze to jak mozna sadzic po tym cxy sie pracuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

a więc andre zazdroszczę tobie charakteru pracy fajnie i nic do tego nie mam ale wyobraź sobie że pytasz o coś a ktoś w kółko broniąc jakiejś idei pisze tobie jeśli będziesz pracował to nie chce żebyś mnie obsługiwał ale żeby to tak raz wkoło "jeśli.......itp) i tak co post nie sądzisz że jeżeli osoba ma się za eksperta w dziedzinie pracy i kto ma pracować i obsługiwać a kto nie powinna świecić przykładem jak się pracuje ? po prostu myśląc że ja atakuje osoby mające internet w miejscu pracy to przepraszam bardzo ale to źle zinterpretowałeś mam także różne możliwości dostępu internetu mobilny cyfrowy kablowy oraz wifi ale to nie tu sęk tu chodziło o to że ta pani twierdzi że nie będę miała na opłaty za ten internet (Praktycznie jak wróżka :) )no więc dosadnie rozwiałam jej stwierdzeniem tego jak jest .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

Tortowaala zaglądałaś w te linki co podesłałam - tam jest wiele myślę odpowiedzi w związku z Twoim pytaniem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

a po 2 niema co się oszukiwać w wielu zawodach aktualnie internet jest wymagany więc jeśli ktoś odczytał podobnie jak Andre to niech nie poczuje się urażony że neguje czyjś dostęp do neta. Ale jak już wspominałam nie będziemy przecież poruszali tematu o tym kto ma w czym internet skoro post ma inną nazwę i temat a czasy w których zdanie mam internet robiło duże wrażenie dawno minęły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

Kama30 dzięki za linki no i tak trochę mam mieszane uczucia ale dobrze , że to przeczytałam bo widzę że takie troszeczkę nie dowierzanie jak się niektórzy wypowiadają tam no ale skoro i mi powiedziano i tu też jest parę spraw opisanych to wiadomo że jedynie jakiekolwiek zarzuty do sklepu to na forum problem łagodzi i wyśmiewa kierownictwo oraz ich znajomi ewentualnie "drużyny osób życzliwie przekazujących informacje paniom kierownik" by mieć jakieś względy. Ale no jest jakaś napięta tam sytuacja . troszeczkę się zawiodłam co do tego że panie na kasach mimo wszystko muszą milczeć bo boją się o pracę i mimo wszystko udawać że jest ok. Ale no rozumiem. Ciekawe jeszcze jak jest z odpowiedzialnością za manka lub finansową za produkty bo niestety nie mogę się dowiedzieć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

a co wy tak narzekacie zobaczcie jakie mają świetne promocje na tle konkurencji
http://redir.atmcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/_i/f197002b9a0853eca5e046d9ca4663d5/a238fe6c-2bf6-11e1-8e84-001517b10ed8.jpg?type=1&quality=85&srcmode=4&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=800&srch=600&dstw=800&dsth=600

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

TORTOWA ma racje coraz miejsza kasa a tyrasz za dwoje i opierdol

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

To norma tam ale i Niuniek ma racje promocje to tam tak naprawdę nie promocje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

Wiem że mam racje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

a o tych chorych zasadach to jednak jest prawda noto tylko czekać by się tym zajęła jakaś inspekcja . No ale nie moja sprawa i nic tylko pozostaje szukać dalej dziękuje wszystkim udzielającym się za pomoc , oraz tym którzy usilnie broniły swojej władzy bądź ulubieńców pracodawców wspierających ich w tym. Uważam temat za zamknięty i dalsza dyskusja nie ma sensu .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

Też różne historie słyszałam o pracy w Stokrotce, ponoć druga Biedronka :) ale np na forum Go Work opinie są zróżnicowane: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,846500 i piszą tam też o innych stanowiskach niż sprzedawca. ktoś wie czy coś się zmienia w stokrotce? bo pojawiła się oferta pracy u mnie w mieście i spróbowałabym jednak chociaż na wakacje się przemęczyć..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Łomża Praca

Autor: kingelka ty ludzi nie sluchaj tylko bierz sie za prace a bedzie ci dane

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org