niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Supermarket Stokrotka w Łomży

Co sądzicie o sklepie Stokrotka i o pracownikach.Proszę o szczere wypowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Supermarket Stokrotka w Łomży

spox sklep

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Supermarket Stokrotka w Łomży

śmieszna jesteś. Co myślicie o "maja22"?? przykre tematy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Supermarket Stokrotka w Łomży

maja22 jest chyba głupia... bo nie określiła o którą stokrotke jej chodzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Supermarket Stokrotka w Łomży

ty lepiej przeczytaj co jest napisane w TEMACIE GŁÓWNYM bo chyba źle widzisz chłopczyku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Supermarket Stokrotka w Łomży

Niesympatyczni szczególnie dwie starsze panie na stoisku z wędlinami, są okropne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Supermarket Stokrotka w Łomży

a imiona tych pań

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Supermarket Stokrotka w Łomży

Cicho ! to szefowa stokrotki po witpolu szuka kogo wywalić na ryj z sklepu. Ahh ludzie ;/




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Supermarket Stokrotka w Łomży

Zaraz imiona, może ty jesteś jedną z nich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Supermarket Stokrotka w Łomży

Co za menda, czasy komuny się skończyły. Nie ma w sklepach teraz księgi skarg i wniosków to jakaś zapyziała kierowniczka szuka teraz na forum informacji o ludziach jej podległych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Supermarket Stokrotka w Łomży

Nie lubie tam chodzic bo za kazdym razem jak tam jestem musze stac min 10 minut w kolejce. Zwiekszcie ilosc kas i bedzie ok.

(-_-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Supermarket Stokrotka w Łomży

Kochana Maju22!
Czy Twoim problemem jest to, że przemęczony Shrek dawno Cię nie d....ył, czy to tylko melancholia spowodowana nadmiarem białego w przyrodzie?
Posty typu - co sądzicie - a może raczej pytania tego typu nie pasują do takiego bezecnnego miejsca jak to forum...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Supermarket Stokrotka w Łomży

A W ŁOMŻY TO JEST W OGÓLE JAKIŚ SUPERMARKET? CENY W TYCH SUPERMARKETACH POZA NIELICZNYMI PROMOCJAMI (najczęściej z okazji otwarcia, bo później to nie ma) NIE RÓŻNIĄ SIĘ ZBYTNIO OD CEN W INNYCH SKLEPACH. A STOKROTKA TO MA NAWET ZAZWYCZAJ WYŻSZE. A WRACAJĄC DO MAI---- DZIEWCZYNKO NIE RÓB Z SIEBIE POŚMIEWISKA, ZACHOWAJ TROCHĘ GODNOSCI OSOBISTEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Supermarket Stokrotka w Łomży

drogo....drogo...drogo

nawet panie ekspedientki robią zakupy w bożej krówce!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Supermarket Stokrotka w Łomży

na caly sklep 2 kasy czynne ze po pol godziny trzeba stac w kolejce

mloda22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Supermarket Stokrotka w Łomży

te sklepy sa do niczego,trzeba stac w kolejkach po cokolwiek to jeszcze panie dyskutuja sobie podczas i co chwile slysze ile Pani chciała?!albo nie raz kroja wedline ktorej nie chcialam nie wiem o czym one mysla podczas pracy,szkoda ze nie ma Witpola

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Supermarket Stokrotka w Łomży

Dalej nie wiem o którą stokrotkę pyta bo w Łomży są 3 czy 4 markety pod tą nazwą...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Supermarket Stokrotka w Łomży

proponuję wprowadzic "tajemniczego klienta" i premię, wtedy sama Pani będzie widziała kto się stara a kto nie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Supermarket Stokrotka w Łomży

Okropna drożyzna:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Supermarket Stokrotka w Łomży

Maja ale jestes żałosna.... :D

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Supermarket Stokrotka w Łomży

Wszystko tam drogie,nawet głupia paczka gum Orbit wszedzie kosztuje 1.60, 1.65 a w Stokrotce nie wiadomo z jakiej racji 1.90. I tak jest z każdym towarem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Supermarket Stokrotka w Łomży

Jak taka drożyzna to po co chodzicie do tego sklepu a nie raz to niektóre osoby można spotakć w sklepie ze 20 razy na dzień bo tylko po przecenkach by latały i najtańszych produktach takich jak m.in proszek Spesso za 1.70 i płyn do mycia naczyń za 1,20i inne przeważnie stare nie mające innej roboty babki.
Po 2 mam pytanie czemu niektórzy a nawet większość klientów rozkłada towar w inne nie te co jest przyporządkowane miejsce.Właśnie widać jacy to nie kulturalni ludzie którzy tylko myślą że pracownik bedzie biegał i zanosił na swoje miejsce.I starzy i młodzi tacy są głupi np.schab swieży w makaronie leży a kiełbasa się mrozi,a ciasto z okruszka w konserwach ,>co zanie umiejętność radzenia sobie z zapamiętywaniem co gdzie powinno leżeć...normalnie ludzie tracą pamięć aha i do tego te rozkładanie ma też związek z kradzieżą .Np poprosi jakiegoś mięsa i nie pasuję mu tego ukraść bo ma z tym problem to położy gdzie popadnie i bierze się za drugą rzecz .Ale jest na to sposób tacy klienci będą nagrywani na takie inne kamery z chipami i teraz źle położony towar to bedzie piszczało tak jak bramki.To kierownictwu się nawet nie podoba i nie bedzie tak co klient chce to klient tak zrobi!Tak słyszałam!!!
A jeszcze jedna sprawa odnośnie tajemniczego klienta .To sami starsi panowie chodzą czy i panie .Skąd on jest wysyłany do sklepów i jak go mniej wiecej poznać ze to ON???może ktoś był tajemniczym panem który udawał że nie wie gdzie co leży ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Supermarket Stokrotka w Łomży

To agent j-23 ,ale uwazaj on donośi haha,pozdro...........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Supermarket Stokrotka w Łomży

W porównaniu do innych miast w Łomży jest dużo taniej - z autopsji Stokrotka- 5.99 vs Tesco- 7.99 - nie ważne za co, ale towar taki sam.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Supermarket Stokrotka w Łomży

Jak taka drożyzna to po co chodzicie do tego sklepu a nie raz to niektóre osoby można spotakć w sklepie ze 20 razy na dzień bo tylko po przecenkach by latały i najtańszych produktach takich jak m.in proszek Spesso za 1.70 i płyn do mycia naczyń za 1,20i inne przeważnie stare nie mające innej roboty babki.

A skąd Ty tak dobrze wiesz kto, ile razy chodzi do tego sklepu ??? I skąd tak dobrze znasz ceny produktów ??? Czyżbyś była... nie to nie możliwe. Kierowniczka Supermarketu Stokrotka na pewno nie byłaby skłonna do takich podłych sztuczek jak zakładanie tematu na forum i wypytywanie o pracę swoich (?) podwładnych...

Po 2 mam pytanie czemu niektórzy a nawet większość klientów rozkłada towar w inne nie te co jest przyporządkowane miejsce.Właśnie widać jacy to nie kulturalni ludzie którzy tylko myślą że pracownik bedzie biegał i zanosił na swoje miejsce.I starzy i młodzi tacy są głupi np.schab swieży w makaronie leży a kiełbasa się mrozi,a ciasto z okruszka w konserwach ,>co zanie umiejętność radzenia sobie z zapamiętywaniem co gdzie powinno leżeć...normalnie ludzie tracą pamięć aha i do tego te rozkładanie ma też związek z kradzieżą .Np poprosi jakiegoś mięsa i nie pasuję mu tego ukraść bo ma z tym problem to położy gdzie popadnie i bierze się za drugą rzecz .Ale jest na to sposób tacy klienci będą nagrywani na takie inne kamery z chipami i teraz źle położony towar to bedzie piszczało tak jak bramki.To kierownictwu się nawet nie podoba i nie bedzie tak co klient chce to klient tak zrobi!Tak słyszałam!!!

Chwalisz się czy żalisz ? To, że jeden klient odstawi towar we właściwe miejsce a drugi nie to normalne, tak jest wszędzie i trzeba się z tym liczyć. Są ludzie starsi i trzeba to uszanować a nie żalić się obgadywać swoich klientów...

A jeszcze jedna sprawa odnośnie tajemniczego klienta .To sami starsi panowie chodzą czy i panie .Skąd on jest wysyłany do sklepów i jak go mniej wiecej poznać ze to ON???może ktoś był tajemniczym panem który udawał że nie wie gdzie co leży ???

Buahahaha. Leżę... Pomogę Ci. Nie, nie da się go "mniej więcej" poznać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Supermarket Stokrotka w Łomży

powinni zwiekszyc ilosc kasjerek , a nie jedna siedzi i kolejka jak za komuny...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Supermarket Stokrotka w Łomży

maja22 twój ostatni post to zwykły niezrozumiały bełkot... Znów redukcję etatów robią i panikujesz? czy Cię szefostwo o kradzież posądziło? Nie łam się! Trzymamy kciuki, może jednak z roboty nie wylecisz...

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Supermarket Stokrotka w Łomży

Jezu... Maja... Ręce mi opadły... ile ty masz lat dziołcho? I przyznaj się jakie stanowisko pełnisz w tej stokrotce? Poza tym o co ten bulwers? Uważaj bo wrzodów dostaniesz... I uważaj bo jak się będziesz tak ciskac to naprawdę stracisz tą pracę... Myślisz ze jak piszesz na forum używając nicka a nie imienia to już jesteś anonimowa? O losie... 0_o

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Supermarket Stokrotka w Łomży

Ja to piszę o nowej stokrotce w witpolu >ja tam kiedyś pracowałam w witpolu jeszcze na początku i dlatego pytam jak wam podoba się zmiana a nie ciskam ale pewne sprawy to ręce mi opadają co klienci wyprawiają wiem bo robię tam często zakupy...<>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Supermarket Stokrotka w Łomży

To skoro już tam nie pracujesz to chyba nie Twój problem co klienci wyprawiają.. Zajmij się najlepiej sobą :) Słyszałam, że jest jedna taka co tam pracowała i obsmarowuje sklep, bo nie może się pogodzić z faktem utracenia pracy...

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org