niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

hamstwo i wrogosc do innych nie zna granic !!! w stokrotce na ksieznej anny panuje donosicielstwo personel jest zle dobrany tam pracuje pol bylego witpolu i oni sa lepsi od innych !!!Tylko kabluja jeden na drugiego wyrzadzaja krzywde tym samym . Przez to sa zwolnienia , ludzie popadaja w depresje ida na strachu do pracy- to prawie tak jak za hitlera oboz pracy , a nawet gorzej bo kable wszedzie chodza -pracownice , juz nie wspomnac o kierownictwie - zle sie dzieje. Ludzie przez cos takiego sa ciagle przygnebieni , smutni. Obserwowalam niedawno panie jako tajemniczy klient i rzeczywiscie plotki u dziewczyn z witpolu bylego bija rekordy- wredni jak niewiadomo co!!!Byłam naocznym swiadkiem jednego ze zdarzen szkoda mowic chyba ze cos sie tam zmieni!!!!Ludzie sie zwalniaja , bo nie ma tam zadnej atmosfery pracy- hamstwo!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

zwolnij się jak ci nie odpowiada, teraz trzeba zapier... skonczyła się sielanka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

myslisz jejestes fajna... suczy łbie ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

Nie powinno coś takiego być, w pracy należy być jednością jeden za drugiego a nie robić pomiędzy sobą wrogów. Praca to jest drugi dom, powinna być miła atmosfera bo to wszystko odbija sie na klientach , ludzie są podli i tyle...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

co za kabel z ciebie, myslisz ze jeztes inna nirz ci pracownicy kablu?

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

jasiu_smietana myśle że to nie jest kablowanie a wołanie o pomoc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

A ja myślę że to jest obrażanie innych. Albo ją zwolnili albo jakąś jej dobrą koleżankę i teraz się mści...

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

juz drugi temat o tym dziewczyno zakladasz, wez sie nie frustruj bo to nic nie da tylko szukaj nowej pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

JESTEŚCIE POJEBANI W KARZDEJ PRACY ZNAJDZIE SIĘ JAKIŚ KABEL A TAK NAPRAWDE TAK NIE JEST ŻECZYWISTOŚĆ JEST INNA

MŁODA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

Strasznie dużo grafomanów wśród komentujących - żenada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

PYSKA3976 a ty co konto zakladasz tylko po to by bronic stokrotki i personelu? i troche oglady w swoich wypowiedziach - nie przelewaj atmosfery z pracy na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

to jest znamiennie dla potomków roztrząsaczy gnoju

Róża Lux

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

wiele jest zakladow gdzie panuje niemila atmosfera i trzeba moim zdaniem o tym mówić moze ktos z kierownictwa sie tym zajmnie bo to nie tylko szkodzi pracownikom ale i klijentom a tym samym przedklada sie na zyski, wkurwia mnie ze polacy sa niewolnikami we wlasnym kraju- pewnie ktos powie to zmien prace a ja powiem a gdzie prawa pracownikow, gdyby nie bezrobocie to pseudo szefowie by plakali i umieli poszanowac pracownika bez ktorego mogli by tylko palcem w nosie pogrzebac

CACPER___

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

nie przesadzajcie....., sklep jak sklep. Przechodzilem obok, jest ładnie, odmalowali tynki. Nic nie mozna zarzucić.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

pysia - mysia "kazdej",Ty chyba do szkoly ie chodzilas,Kto Cie do pracy przyjal? zwolnic tego kogos,a moze to ty jestes ta kablara?

wredna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

dajcie spokój nie macie się czym zajmować dla mnie to dziecinada a co do stokrotki to nie muszę jej bronić sama to zrobi

MŁODA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

tak to jest, dla klientów wszystko pięknie ładnie na zewnątrz...
ale wgłębić się dalej, w stosunki między pracownikami i różne takie wewnętrzne sprawy, to już problem tylko i wyłącznie pracowników przecież, ważne że jako klient jak że klient jest obsłużony, o... współczuję im, jeśli naprawdę mają taką atmosferę w pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

kolejne rozżalenie,..kolejna ofiara....historia lubi sie powtarzać !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

W tej stokrotce na księżnej anny nie mogą pracować normalni ludzie, ponieważ kierowniczka (ta ruda) jest z nia cos nie tak. Robi czystkę w sklepie, zostawia sobie tylko "witpol". A co sie tam wyrzuca do smietnikow, hoho, pol lomzy sie naje, ale jak masz korzysc, to musisz miec straty. dziewczyny z witpola sie jeszce troche podszkola i ruda na taczce wywioza. niech se odpocznie, bo zmeczona, dlatego sie kierowniczkami pozostalymi wysluguje i nigdy nie przychhodzi na czas. nawet nie wie dobrze o co chodzi w tej pracy, tylko ramionami wzrusza na wszelkie uwagi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

jeśli jest tam tak źle to proponuje nagrać parę scen tel komórkowym i wysłać do odpowiednich stacji po co się użerać z przygłupami :)))

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

dajta spokój, jak ktoś by był inteligentny, to by tak zrobił, że na nią by na pewno nie plotkowali ani jedni, ani drudzy. a to że jedna chce sie przypucować drugiej przekonuje tą pucowaną, żeby zrobić to samo z tą stojącą wyżej w hierarchii, i tak dalej. w ten sposób każdy nienawidzi każdego, ale takie jest prawo natury- baba potrzebuje problemów, aby być szczęśliwą, poza tym seriale utwierdzają je w tym przekonaniu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

he, he, własna klika pięknie stworzona nie zauważa tego, co źle robi ta ruda, czarna chodzi zastraszona i znerwicowana, blondyna to prawa ręka głównej i ma wszystko gdzieś, ciekaw jestem gdzie podziała się ta najbardziej konkretna i zdecydowana kierowniczka, a dziewczyny uwijaja sie jak mrówki i tak obrywaja od tej rudej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

O maskra dziewczyny co tam sie dzieje? :))
A która to ta ruda? Bo takiej tam nigdy nie widziałem.

Nie Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

Ja też nie wiem która to ta ruda.. wiem tylko która to ta czarna - taka niska, grubsza, włosy za ramiona, taka nieprzyjemna..? Wczesniej czesto na kasie w Witpolu pracowała?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

witpol to był dobry sklep, a teraz nawet po piwo to wole się przejść do Lorda niż do tej dziury

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

ruda na ogół na sklep nie wychodzi. nie chce oczami swiecić, nie chce zginać kręgosłupa do wykładania towaru, punktualna wogóle nie jest i na wsztstko wzrusza ramionami, nawet straty nie robią na niej wrażenia, mysli, że jej nic nie grozi, bo tyle lat siedzi w stokrotce, a dziewczyny z witpolu juz sie poznaly na jej marnotrawskiej polityce i 3 same odeszły z pracy ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

Heh, smieszne juz te tematy o stokrotce, ile tak mozna? Ja to sie dziwie, ze firma jeszcze nic nie zrobila, zeby dojsc kto z pracownikow wypisuje takie rzeczy i nie wywalila dyscyplinarnie, za psucie wizerunku.
Takie konflikty to sie rozwiazuje w firmie, jesli faktycznie maja uzasadnienie, a nie wylewa brudy na forum, co za ludzie... Jeszcze ciekawe ile w tym prawdy. Ja sie np. na spozywce nie znam i nie wiem jak to funkcjonuje, ale chocby zarzucanie kierownictwu, ze nie wyklada osobiscie towaru na polki wydaje mi sie odrobine dziwne...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

dziwny to Ty jesteś, a co kierowniczka to królowa? niestety, przy braku ludzi do pracy i ona p[owinna karku ugiąć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

Rzeczywiście jest tam was nie wiele w tej stokrotce (tam gdzie był witpol) i nie boicie się że w końcu się wyda która z was pisze takie rzeczy??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

Ja myślę że w pracy pewnie żadna nie da po sobie poznać tego iż nie darzy sympatią kierowniczki czy innej koleżanki po fachu. Tam pewnie są miłe dla siebie, tak dla pozorów. A na forum wylewają swoje żale.
Bo tu każdy jest incognito.
Ale swoją drogą ciekawi mnie jak dalej rozwinie się ten wątek :))
Może być ciekawie hehe..

Nie Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

ktos15 tylko wiesz, te incognito to jest bardzo zludne poczucie. Jestem na 100% pewien, ze gdyby tylko komus zalezalo, to bardzo szybko ustalono by kto to wypisuje. A po dostaniu dyscyplinarki za takie cos, to juz by taka osoba dlugo pracy nie znalazla, z takim wpisem w papierach.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

Oczywiście masz rację.
Wszystko da się zrobić, nigdzie nie jesteśmy bezpieczni ,nawet we własnym domu.
A w tym przypadku jesli nie wiadomo o co chodzi ..-to chodzi o pieniądze.

Nie Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

Napewno wiadomo kto to jest bo dziwne jakby ktos z zewnatrz to wiedzial... Jesli ktos nie ma zmiennego IP to juz na bank dojda, w takiej sprawie pani kierwonick z Ks. Anny moze smialo zalozyc drogiej pani "pozorna" sprawe w sadzie :) Pozatym troche zdan w papierach i pozamiatane:P
Pozatym noszenie telefonu w czasie pracy jest zabronione, wiec raczej nikt nie odwazy sie tam nic nagrywac:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

Nawet zmienne IP nic nie pomoze. Jesli sprawa nie wychodzi, bo ktos wie i powie, to tak jak napisales, starczy ze kierowniczka chcialaby pojsc do sadu zalozyc chocby sprawe o pomowienie itp. i policja zglasza sie do operatora, bez problemu ustalaja IP i po krzyku.
Zabawne jest, ze ludziom nadal sie wydaje, ze w internecie sa bezkarni, nawet mimo tego, ze juz pare razy posty z tego forum znikaly, bo sprawa trafiala na droge prawna...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

A ja jeszcze się nie spotkałem z sytuacją, żeby jakakolwiek ekspedientka była niemiła. I bardzo lubię zacząć dzień od kupna bułeczek i wymiany uśmiechów z paniami ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

Bo tu nie chodzi o ekspedientki tylko podobno
o kierowniczkę.
Ja do tej pory nie wiem która to jest
Piszą tu o jakiejś rudej , czarnej i blond
Może dziewczynom właśnie kolor włosów się nie podoba :))
Ach te baby

Nie Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

Dran a co ty ku*wa jesteś jakiś sędzia dred ?? chyba nie masz kolegów w szkole...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

No nie mam, bo juz dawno skonczylem szkole.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga hamstwo stokrotka na ksieznej anny!!!

Nie czaję tych waszych postów tutaj.
Zasada jest prosta - sumiennie wykonuj swoje obowiązki a nikt na Ciebie nie nakabluje i nie doniesie do szefa, choćby bardzo chciał.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org