piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dach

witam ile kosztuje w naszym rejonie m2 gotowego pokrycia dachowego?z nowa wiezbą!moze macie jakis namiar na dobrą firme

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dach

wiezbom ? nie wiem ...

ale kolo 3 tysiency trzeba liczyc za 50 metry ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dach

Witam mogę ci doradzic tyle ze karzdy dekarz ma swój cennik, no i zależy czym bedzie kryte czy blacho traperowo czy blachodachówko. Powiem ci ze ceny wachajo sie tak od 20zł do 30zł . najlepiej to sie godzic od całości z tym co robi poniewasz dochodzi jeszcze orynnowanie i podbitka i kominy pomurować z klinkieru . Ja bym ci daradził firme FACH-DACH jest to niedawno otwarta firma ale z długo letnim doswiatczeniem robio dobrze szybko i tanio . To jest numer do właściciela 508-836-909 POLECAM

adam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dach

30zl za same krycie bez wiezby?bedzie blachodachówka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dach

To będzie taki dach kryły 3 firmy? Jedna szybko, druga dobrze a trzecia tanio :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dach

ja polecam dobrą firmę sprawdzona, solidna i dokładna nr.505762328

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dach

ja polecam Pana Waldka i jego chłopaków. u mnie zrobili kawał dobrej roboty na dachu naprawdę polecam. chcesz kontakt pisz na e-mail a dam Ci dane kontaktowe:) adriano19892008@wp.pl

adriano

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dach

3-4 tysiące.
[mikipodnosniki.pl/prace-budowlane/naprawa-dachow/
Ta firma ma możliwość wykonania dokładnej wyceny plus nabycie braków w ewentualnym materiału. Jest to zdecydowanie najbardziej opłacalne.
Oczywiście samym pokryciem normalnie tak samo się zajmują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dach

Według mnie bardzo dobrze sprawdza się łupek na dach (http://lupekdachowy.com/lupek-na-dach). Wszystko wygląda bardzo dobrze, a w dodatku jest trwałe. Mam u siebie dach tego typu już od wielu lat i jestem zadowolony, nie mam z nim żadnych problemów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dach

a blachodachówka z pokryciem mineralnym jest dobra?? albo blacha gontopodobna moze sprawdzi się ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dach

I koniecznie sprawdź akcesoria dachowe: http://fachowydekarz.pl/akcesoria-dachowe/ bo się w ostatnim czasie pozmieniało, są nowe ciekawe rzeczy, a przede wszystkim przydatne by zachować maksymalną trwałość dachu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dach

Dobry dach na pewno się przyda. To jest podstawa wszystkiego!
_________________________
https://pracemagisterskie-licencjackie.pl/kategorie-prac/prace-doktorskie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dach

Hejka! Szukam dobrego dekarza w Brzeźnicy i okolicach. Czy ktoś z Was zna jakąś sprawdzoną firmę lub specjalistę w tej branży? Zależy mi na tym, aby praca została wykonana solidnie i w miarę szybko. Będę wdzięczny za wszelkie propozycje!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org