sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dach-malowanie

mam pordzewiały dach jest w łomży jakaś firma która sie tym zajmuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dach-malowanie

www.myjemy-elewacje.pl

wpierw usuwanie rdzy (hydropiaskowanie), potem malowanie natryskowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dach-malowanie

No post całkiem ciekawy, nawet przeglądałem stronę tej firmy i cóż mogę powiedzieć, w galerii niektóre dachy były myte od dołu, co przeczy wszelkim zasadom, bo po umytej powierzchni z góry dalej spływa brud. W rubryce cennik jest wielki znak zapytania, nie ma nawet przykładowej ceny od do, no i skoro jest to robione środkami chemicznymi i myjką ciśnieniową to również byłbym ciekaw ile kosztuje metr takiej usługi i kto płaci za wodę, bo pewnie licznik się trochę pokręci. A tak na marginesie to renowacja dachu metodą natryskową raczej nie będzie najlepszym pomysłem, gdyż do natrysku farba musi być rozrzedzona i wyjdzie to wtedy dobrze gdy będzie malowane 2 - 3 razy w co wątpię, bo to jest nierealne.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dach-malowanie

czyszczenie z rdzy + malowanie 1 raz =10 zł za metr.tak miejwiecej.prześlij mi foto domu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dach-malowanie

ok.poszło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dach-malowanie

Konsul2

To znaczy tak, powinno sie czyscici dach od gory do dolu, ale nie przeszkadza rowniez czyszczenie od dolu do gory, poniewaz i tak po wstepnym umyciu- czyszczeniu, nastepnie jest splukiwanie. bo brud jest rozmywwany w rozne strony, bo jest duzy przeplyw wody i jest bardzo ciezko dokladnie kierowac strumien.

Ceny zaleza od wielu czynnikow. Takich np: jak wysoki jest budynek, czy potrzebne dodatkowe urzadzenia typu zwyzka czy rusztowanie, pochylosc dachu w tym przypadku, rodzaj zabrudzenia, intensywnosc zabrudzenia.

zuzycie wody- zimnej przy ciaglej pracy to okolo 750 litrow na godzine. U nas w spoldzielni koszt metra wody okolo 8 zl.

rozrzedzona jezeli maluje pistoletem ze sprezarki to oczywiscie ze tak. Natomiast my uzywamy profesjonalnego agregatu malarskiego firmy graco z odpowiednimi koncowkami. Przy malowaniu natryskowym jest bardzo dobre, dokladne krycie. Ale zalecane jest dwukrotne malowanie. Maluje sie zazwyczaj takie plaskie powierzchnie wpierw poziomo, a nastepnie pionowo. Tak w dwoch kierunkach.

Usuwanie rdzy przy uzyciu scierniwa + woda. W niektorych miejscach trzeba uzyc narzedzi mechanicznych.

10zł za usuwanie rdzy i malowanie to cena jest bombowa. zycze powodzenia w tej kwocie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dach-malowanie

Poszukaj na Białostockich forach, robi za połowę ceny. kolega kupił blachę z wymianą na dachu i obróbkami, wyszło mu połowę taniej, u nas zdzierstwo.
I transport miał gratis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dach-malowanie

Z tego co wiem to myciem i malowaniem dachów zajmuje się firma Rope Expert. U znajomego robili taką usługę i bardzo ich chwalił za profesjonalizm i niewygórowane ceny. Może spróbuj odezwać się do nich i podpytać o dokładną wycenę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dach-malowanie

Witam serdecznie! Chciałbym polecić Wam firmę, która wykonała u mnie remont dachu w Myślenicach i okolicach. Zrobili świetną robotę, a całość została wykonana szybko i sprawnie. Firma ta działa od wielu lat i ma duże doświadczenie w branży dekarskiej. Polecam! https://dekkart.pl/dachy/myslenice/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org