czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zapadnięty dach naprawa

Witam
Kilka dni temu w moim domu zapadła się część dachu. Szukam jakiejś firmy sprzedającej pokrycia dachowe. Moglibyście coś polecić? Z góry dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zapadnięty dach naprawa

A idz do marketu budowlanego i wszystko dostaniesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zapadnięty dach naprawa

Ile dostajesz za wpis ?
Wał już tę reklamę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zapadnięty dach naprawa

dawaj reklamę ruski trollu zapewne są w niej wirusy co komputer uszkodzą więc nie otwierac linków i nic nie kupować z wklejanych reklam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zapadnięty dach naprawa

Najpierw tartak ogarnij bo na samej papie to się nic nie będzie trzymało

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zapadnięty dach naprawa

z punktu widzenia wykonawcy powiem Ci szczerze ze uderzal bym w dachowke ceramiczna, jest kompromisem miedzy tania a droga blacha tyle ze zywotnosc nieporownywalnie wieksza, w uk sciagalem dachy ktore mialy po 200 + lat, dachowka byla w tak dobrym stanie ze sprzedawalem, co najlepsze byla betonowa a nie ceramiczna, jedyna wada to masa takiego dachu, co do firmy nie pomoge

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zapadnięty dach naprawa

Cześć wszystkim! Potrzebuję pomocy w sprawie dachu w Zakrzowie https://dekkart.pl/dachy/zakrzow/ i okolicach. Czy ktoś z Was może polecić mi dobrą firmę lub specjalistę, który wykonałby dla mnie nowy dach? Zależy mi na tym, aby praca została wykonana solidnie i estetycznie. Czekam na Wasze propozycje!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org