czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
urolog w łomży

Witam serdecznie. Potrzebuję porady. Muszę iść do urologa ale nie wiem kto w łomży jest tym dobrym. Ludzie różnie mówią. Ja proszę tylko o opinie. Dowcipnisiom z góry dziękuję



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urolog w łomży

Jeśli ludzie różnie mówią, to polecą też Ci rożnie. Po co więc pytać?

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urolog w łomży

polecam dr Krajewskiego przyjmuje w Przychodni Urologicznej w szpitalu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urolog w łomży

Idz do Saracyna :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urolog w łomży

rybka22 podaj jakis namiar do siebie mam pytanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urolog w łomży

Witaj! Polecam Tobie bardzo dobrego urologa dr Zaleskiego naprawde jest swietny. Jest bardzo dobrym specjalista . Przyjmuje prywatnie na Ks Janusza nie wiem doklanie jaki numer bloku ale moge sie dowiedziec jak zechcesz.Przyjmuje w czwartki. Wszyscy pacjenci sa bardzo zadwoleni,moja mama tez sie wybiera w czwartek bo ma problem z pecherzem .Wszystkiego dobrego w Nowym Roku .Naprawde skorzystaj z porady u doktora jest mily i swietny lekarz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urolog w łomży

Dziękuję za wszystkie sugestie. Na pewno skorzystam. Najbliżej będę miał do dr. Zaleskiego więc sprawdzę u niego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urolog w łomży

Nie ma po co pytać. O fachowości zaświadczają podpiasni na dyplomie egzaminatorzy i opiekunowie stażu lekarskiego. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia zwróć się do sądu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urolog w łomży

Nie polecam żadnego łomżyńskiego urologa wiem co mówię bo leczyłem się u każdego z nich ponad 7 lat, szkoda czasu , pieniędzy i nerwów.Radzę jechac do Białegostoku np. do prof. B.Darewicz która jest kierownikiem urologi w Gigancie bierze 100zł. za wizytę tel. 604484014 i przynajmniej zna sie na tym co robi sam do niej chodzę.Odradzam zdecydowanie Załeskiego i Krajewskiego dzięki nim mam chorobę przewlekłą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urolog w łomży

Do koela2404 poco takie głupoty wypisujesz żałeski nie jest ani świetny ani miły ani ani kompetentny jego recepta na wszystkie problemy to : Zincteral+ dicloberl+ androvit i tak do zajebania :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urolog w łomży

wznawiam. Czy ktoś ma jakiś namiary na dr. Saracena ? wujek google nie ma :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urolog w łomży

polecam dr Jagodzińskiego, niestety nie przyjmuje w Łomży, we wtorki w Ostrołęce w przychodni lub w środy w Wysokiem Mazowieckiem. ludzki lekarz, cierpliwy, wytłumacz i nie straszy tak jak Załęski operacjami.dzięki niemu jednej zbędnej operacji uniknęłam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urolog w łomży

ja również polecam dr Krajewskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urolog w łomży

Podbijam temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urolog w łomży

Polecam dr.Krajewskiego--NAJLEPSZY !!!(BEZ DWÓCH ZDAŃ)


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urolog w łomży

Od ręki przyjmą prywatnie???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urolog w łomży

Niedawno doktor Walencik był na szkoleniu urologicznym. Może z trudnym przypadkiem warto do niego się udać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urolog w łomży

Proszę skontaktować się z urolog lublin. Bardzo dobry specjalista . Posiada duże doświadczenie w swoim zawodzie. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: urolog w łomży

Taki urolog na pewno się przyda. Ja po prostu kocham korzystać z wysokiej jakości lekarzy!!!
_____________________________
pracemagisterskiepoznan.pl/cennik

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org