czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
HAZARD,WYGRYWANIE

Witam.Ostatnio czesto pogrywam w automaty i zaczelo mnie interesowac w jaki sposob ludzie wygrywaja duze sumy. Co sie okazalo jest to mozliwe

jak pokazuje strona http://... jest mozliwe wygrywanie legalne duzych sum.


Sprawdzcie i napiszcie co o tym myslicie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HAZARD,WYGRYWANIE

podaj linka bo ten nie chodzi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HAZARD,WYGRYWANIE

chodzi

http://s....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HAZARD,WYGRYWANIE

tak juz mam. sory



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HAZARD,WYGRYWANIE

ktos_wielki: mogłeś przed Świętami to napisać to bym prezenty Rodzinie kupił ;-)

Swoją drogą to wydaje mi się, że to nie działa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HAZARD,WYGRYWANIE

Jak mozna wygrac??Walisz max stawke i moze wygrasz:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HAZARD,WYGRYWANIE

czy myslsiz ze jakby to dzialalo to by komus to sprzedawal?? to tak jakbys wiedzial na 100% jakie beda liczby w duzym lotku i chcial to odsprzedac chyba nierealne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HAZARD,WYGRYWANIE

No właśnie chyba się okazuje, że to prawda.... może już zabezpieczone jest, ale z pewnością działało to kiedyś....

Oszukiwał automaty i złapała go policja



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HAZARD,WYGRYWANIE

Chcesz wygrywać na maszynach? Nie graj! Otwórz sobie jakiś lokal nawet byle budkę z "hamburgierami" i wstaw 3 maszyny bo tyle możesz i będziesz wygrywał biorąc prowizję od tego co inni wrzucą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HAZARD,WYGRYWANIE

wygrywanie na automatach to zwykly traf. ale fakt czym wiecej wrzucisz do maszyny tym wieksze szanse na wygrana dlatego ze masz wicej kręceń.

wrzucisz 5 zl masz 50 krecen wrzucisz 50 zl masz 500 krecen. no i najczesciej chodzi tez na jakiej stawce grasz.

to szansa na wygrana ale tez na wielka przegrana. maszyny sa przeciez przez kogos zarzadzane ustawiane.

uwierzcie mi czy wygrasz czy przegrasz to zwykly traf.

a to co ten koles napisal to jedna wielka sciema.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HAZARD,WYGRYWANIE

Uhm, ogólnie w takich grach chodzi tylko o to, żeby zachęcić do grania. Z pozoru dają ci wygrać, ale to ile wrzucisz do tego bandyty w nijak się nie zwraca. :P. Mówią, że trzeba mieć szczęście? Lepiej iść na piwo i już się morda cieszy. ;)

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HAZARD,WYGRYWANIE

Kolejny człowiek chcący oszukać automaty zarobkowe?
imię i nazwisko jest, trzeba było jeszcze podać swój adres i pesel :)
Ciekawe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HAZARD,WYGRYWANIE

Mam nadzieję, że temat tak samo stary, jak i nieaktualny (czyt. nikt nie da się już oszukać).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HAZARD,WYGRYWANIE

Dla mnie takie rzeczy to zawsze ściema

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HAZARD,WYGRYWANIE

......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HAZARD,WYGRYWANIE

wez sie jeden z drugim sie za prace i wtedy zaczniesz wygrywac ,a nie marzysz w oblokach o wielkiej koronie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HAZARD,WYGRYWANIE

Witam zancie może s.szpiegoskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HAZARD,WYGRYWANIE

zna kilka osób s .szpiegowski z tego co napisało na e mile jutro napiszą co sądzą o jego kwestiach co do wygranych i o jego samym pozdrawiam.Bardzo ciekawy człowiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HAZARD,WYGRYWANIE

nie odezwał sie uwaga na s .szpiegoski to zwykły oszust nie dajcie sie jemu zrobić tak jak mnie on zrobił to zwykły oszust oferuje różne cucda a tego nie mam puzniej nawet kasy nie chce zwrucić to jego linki http://automatyzarobkowe.w.interia.pl/oferta1.html bende ta sprawe cała sledził i was informował . zapewne odpisuje puzniej ze ktoś chciał oszukać automaty ale jak podpisze sie pod kom to wam opowiem mnie oszukał na pare ładnych tysiecy .dawałem jemu czas kilka razy mniał zwrucic i **** nic nie zwrucił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HAZARD,WYGRYWANIE

i niech mi tu nikt nie pisze ze chciałem oszukać automaty bo od tego padalca chciałem kupić sprzet w kwesti sprawdzenia autoamtów swoich od impulsatorów zeby mie nie rabali a ten cfel wzią kase a nic mi nie przysłał . Oszust S SZPIEGOSKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HAZARD,WYGRYWANIE

Ludzie weźcie się za jakąś normalną robotę. W hazard to się mogą bawić ci co już mają kasę - oczywiście po to by ją zaraz przegrać, żywiąc się nieuzasadnioną nadzieją, że majątek pomnożą, albo na pocieszenie sobie wmawiając jak o to się świetnie bawili... A potem to już im pozostaje tylko naciąganie innych, tak jak ten tutaj, sprzedając te \"niezawodne\" systemy, które ich właśnie doprowadziły do bankructwa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org