| Nowy temat | Spis tematów | Przejdź do wątku | Szukaj | Zaloguj | Nowszy wątek | Starszy wątek |
| urolog w łomży |
|
Witam serdecznie. Potrzebuję porady. Muszę iść do urologa ale nie wiem kto w łomży jest tym dobrym. Ludzie różnie mówią. Ja proszę tylko o opinie. Dowcipnisiom z góry dziękuję
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: urolog w łomży |
|
Jeśli ludzie różnie mówią, to polecą też Ci rożnie. Po co więc pytać? -- Samotność to emocjonalna trzeźwość.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: urolog w łomży |
|
polecam dr Krajewskiego przyjmuje w Przychodni Urologicznej w szpitalu
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: urolog w łomży |
|
Idz do Saracyna :)
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: urolog w łomży |
|
rybka22 podaj jakis namiar do siebie mam pytanie
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: urolog w łomży |
|
Witaj! Polecam Tobie bardzo dobrego urologa dr Zaleskiego naprawde jest swietny. Jest bardzo dobrym specjalista . Przyjmuje prywatnie na Ks Janusza nie wiem doklanie jaki numer bloku ale moge sie dowiedziec jak zechcesz.Przyjmuje w czwartki. Wszyscy pacjenci sa bardzo zadwoleni,moja mama tez sie wybiera w czwartek bo ma problem z pecherzem .Wszystkiego dobrego w Nowym Roku .Naprawde skorzystaj z porady u doktora jest mily i swietny lekarz.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: urolog w łomży |
|
Dziękuję za wszystkie sugestie. Na pewno skorzystam. Najbliżej będę miał do dr. Zaleskiego więc sprawdzę u niego.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: urolog w łomży |
|
Nie ma po co pytać. O fachowości zaświadczają podpiasni na dyplomie egzaminatorzy i opiekunowie stażu lekarskiego. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia zwróć się do sądu.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: urolog w łomży |
|
Nie polecam żadnego łomżyńskiego urologa wiem co mówię bo leczyłem się u każdego z nich ponad 7 lat, szkoda czasu , pieniędzy i nerwów.Radzę jechac do Białegostoku np. do prof. B.Darewicz która jest kierownikiem urologi w Gigancie bierze 100zł. za wizytę tel. 604484014 i przynajmniej zna sie na tym co robi sam do niej chodzę.Odradzam zdecydowanie Załeskiego i Krajewskiego dzięki nim mam chorobę przewlekłą.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: urolog w łomży |
|
Do koela2404 poco takie głupoty wypisujesz żałeski nie jest ani świetny ani miły ani ani kompetentny jego recepta na wszystkie problemy to : Zincteral+ dicloberl+ androvit i tak do zajebania :)
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: urolog w łomży |
|
wznawiam. Czy ktoś ma jakiś namiary na dr. Saracena ? wujek google nie ma :p
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: urolog w łomży |
|
polecam dr Jagodzińskiego, niestety nie przyjmuje w Łomży, we wtorki w Ostrołęce w przychodni lub w środy w Wysokiem Mazowieckiem. ludzki lekarz, cierpliwy, wytłumacz i nie straszy tak jak Załęski operacjami.dzięki niemu jednej zbędnej operacji uniknęłam.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: urolog w łomży |
|
ja również polecam dr Krajewskiego
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: urolog w łomży |
|
Podbijam temat.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: urolog w łomży |
|
Polecam dr.Krajewskiego--NAJLEPSZY !!!(BEZ DWÓCH ZDAŃ) Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: urolog w łomży |
|
Od ręki przyjmą prywatnie???
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: urolog w łomży |
|
Niedawno doktor Walencik był na szkoleniu urologicznym. Może z trudnym przypadkiem warto do niego się udać?
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: urolog w łomży |
|
Proszę skontaktować się z urolog lublin. Bardzo dobry specjalista . Posiada duże doświadczenie w swoim zawodzie. Pozdrawiam.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: urolog w łomży |
|
Taki urolog na pewno się przyda. Ja po prostu kocham korzystać z wysokiej jakości lekarzy!!! _____________________________ pracemagisterskiepoznan.pl/cennik
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: urolog w łomży |
|
W moim przypadku skorzystałem z oferty polecanego mi reumatologa w nowoczesnym Centrum Medycznym Vivomed w Sosnowcu - https://vivomed.pl/uslugi-medyczne/wazektomia , gdzie uzyskałem profesjonalną pomoc i bardzo indywidualne podejście do klienta.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Wyświetlaj drzewo | Nowszy wątek | Starszy wątek |