piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polsat interwencja...

sloneczko666 , zastanów się czy nie przesadzasz , abyś póżniej nie płakała , że ci naubliżałem !

Jak wymagasz szacunku , jak kobieta , to zachowuj się jak dama , a nie jak SIUSIUMAJTKA !
?????

ja płakac? chyba sobie zartujesz wiesniaku
siuska to twoja corcia juz ci pisałam lec do up pros o dotacje....sorry juz za pozno
popapraniec z zaburzeniami emocjonalnymi który odważny jest chowając się w sieci a tak naprawdę to zwykła ciota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsat interwencja...

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 16-04-12 15:45

CXRSa1 = Andy C ,

andzia C , 48 letni prawiczku z podkolneńskiej wsi , idioto nie ośmieszaj się , pod iloma jeszcze nickami będziesz pisał tu na forum ? frustracie !

Jak zwykle w każdym temacie , nie masz nic do powiedzenia , albo wklejasz wklejki z netu , albo piszesz bzdury bez składu i ładu .



Jakim DEBILEM trzeba być , wypisywać takie bzdury ?
jak w temacie : ANDY C - kto chce niech czyta ;
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=493873&t=493873

.... andzia C ???


a co tam w temacie : Szukam żony
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=359047&t=359047

... tak się cieszysz , że maruda poprosił cie o rękę ( czy tez inną część ciała ? ) , to teraz marudzie będziesz rowa lizał ?


ponawiam pytanie : kto tam u was za BABĘ robi ?
ty masz być MĄŻ czy ŻONA ? a może się wymieniacie ?

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


zezowaty:)
Kto będzie kim to między sopbą ustalimy :)
Najważniejsze jest że ty będzieśz w noc poślubną za panne młodą robiła :):)

I się teraz nie wycofuj z du..ą w tył bo wszyscy czytali jak się zgodziłeś nadstawić w rach prezentu ślubnego :):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsat interwencja...

Autor: sloneczko666 (---.211.techtel.pl)
Data: 16-04-12 14:01

nie spotlalm sie z takim chamem jak TY,do kobiety tak pisac
sie nie dziw ze tak ci odp
chamstwem na chamstwo


ps.jestes mądry to pokaz twarz!!!!!!!!
bezczelny!!!!!!!!
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

słoneczko666
To jeden z tych gumofilcowych cwaniaczków za monitora:):)

W świecie realnym **** trzęsie ze strachu a tutaj kozakuje :):)

Nie bierz do siebie tego co on pisze bopisze aby pisac , nikt juz z nim nie gada to wcina sie w każdy temat .
Wczoraj to nawet swoim największym wrogom zaczął .d..ę lizac aby tylko z nim pisali :):)
ZA GROSZ GODNOŚCI I HONORU TO COŚ NIE MA!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsat interwencja...

ale gdzie do mechaniaka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsat interwencja...

zezol jaki guru??

poj..... ci sie pod deklem do konca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsat interwencja...

sloneczko666 non stop powtarza napisz biznes plan, biznes plan,biznes plan,biznes plan usłyszane w UP to ja tobie pomogę :) w internecie obsmarować komuś 4 litery zbawca, łaskawca:))



zezowaty trzeba chyba będzie wystawić za to noc poślubną fakturę:)))
Tylko powiedz czy jesteś citem czy vatem:))))


Każdą złotówę możesz sobie jak by nie było wliczyć w koszty działalności firmy:))) no chyba masz jakiś fundusz reprezentacyjny:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsat interwencja...

zezowaty nie ma problemów z moczem bo woreczek nosi przywiązany do uda:):)

I raz sie trafić uda, innym razem nie uda:):):)

Dlatego wiadro Domestosu będzie potrzbne żeby go wykapać po ludzku :):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsat interwencja...

O , maruda ,

No i mamy " przyjaciela cwela " marude , a nie pisałem , że uderz w stół to nożyce się odezwą ,

witam cię GEJU , czy to TRANSIE ? ( nie odpisałaś , a ja nie mam nic przeciw gejom , byleby tylko jak najdalej ode mnie ! )

maruda - ZDZIECINNIAŁY STARUSZEK , PODSTARZAŁY LAWSTORANT , o dziecinnym rozumku , przypadek geriatryczny z zaawansowaną chorobą Alzheimera i DEMENCJĄ STARCZĄ , nie dość , że piszesz bzdury , to jeszcze BEZCZELNIE KŁAMIESZ z braku argumentów !!!


Nie OŚMIESZAJ się i nie KOMPROMITUJ !


GDZIE , stary BARANIE napisałem coś w tym stylu , cytuję :
" Najważniejsze jest że ty będzieśz w noc poślubną za panne młodą robiła :):)
I się teraz nie wycofuj z du..ą w tył bo wszyscy czytali jak się zgodziłeś nadstawić w rach prezentu ślubnego :):) " ... KONFABULUJESZ durniu , bo brak ci rzeczowych argumentów i posługujesz się wymyślonymi kłamstwami .
Widzę , że nie ma sensu pisać do ciebie , bo ty nic nie łapiesz . No cóż , wiek robi swoje ZDZIECINNIAŁY STARUSZKU ,
- FRUSTRACJA , objawia się we wszystkich twoich postach , ale nie dziwię się , bo są to ostatnie podrygi zdziecinniałego STARCA , któremu już bliżej , jak dalej i tyle jest tylko jego co sobie tu popisze . Cały twój świat zaczyna się i kończy na tym forum , gdzie możesz " BRYLOWAĆ " , wśród GIMNAZJALISTÓW z twoim poziomem intelektualnym , podstarzała samozwańcza gwiazdo

KOMPROMITUJESZ się i OŚMIESZASZ na stare lata , geriatryczny przypadku !



maruda , jakbyś miał odrobinę ambicji i HONORU , to byś przytoczył mój post GDZIE tak napisałem stary BARANIE !!!
... mnie ciśnienia nie podniesiesz , bo takie ZERO jak ty , to mnie ani grzeje , ani ziębi ,
FAKT pozostaje FAKTEM : pisałeś sam , że bierzesz ślub ze swą oblubienicą andzią C ,

ponawiam pytanie : kto tam u was za BABĘ robi ?
ty masz być MĄŻ czy ŻONA ? a może się wymieniacie ?



Trzeba ci odwiedzić nie tylko GERIATRYKA , ale i PSYCHIATRĘ marudo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsat interwencja...

Jak się chce zarejestrować na tego typu stronach to się pisze

Ferdynand Kiepski ul Ćwiartki 3/4 Wrocław a listonosz Edzio przyniesie list do Ferdka jak by co:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsat interwencja...

Autor: kobiecyinstynkt (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16-04-12 15:38

Mr Andrzej: Myślę, że ta dedykacja to od Warszawy dla Ciebie pajacu, skoro się tak nią zachwycasz. Jesteś miłośnikiem prawdziwego piękna i sztuki. To od razu widać, słychać i czuć. Jesteś doskonałym, wrażliwym "artystą", "zawsze" wychwycisz prawdziwe "piękno", po prostu Michał Anioł. O razu widać, że to prawdziwa "sztuka". A te błędy na górze to wielkie błędy, że poczęły takiego pajaca jak ty. Czyżby nie było aborcji w czasach kiedy Cię poczęto?

__________________________________________________________


Jezus to nie artysta i nie "Michał Anioł"
Jezus nie rzeźbił w kamieniu którym nota bene(wł.,łac.) jest przepełniony a raczej po brzegi wypełniony "tonący" - niezatapialny (jak Titanic) Kościół Watykański


taa...

Nie na takie sakra mentalne skały - skałę Jezus wskazuje jak na fundamenty Swojego Kościoła

Pogadajmy w Duchu Prawdy a nie w duchu sakro mentalnej religijności która po arcy kapłańsku (liturgicznie) ukrzyżowała życie Boże Jezusa dokonując "aborcji" Syna(i córki) - dziecka Bożego w społeczeństwie w którym się ono poczęło


O czym to świadczy ...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsat interwencja...

Czy może ktoś się orientuje gdzie tanio kupię drewno budowlane ( krokwie, deski pod zalew).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsat interwencja...

zezowaty :):)
A ty od dwóch dni kopiujesz to samo gó..no którego napisanie zajęło ci 2 miesiące :):)
Zmien to troche bo juz wszystkim w d...ę nie lezie to twoje powielanie :):):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsat interwencja...


maruda, kto tam , u was w tym związku z andziąC , komu ROWA LIŻE ?

marudo , JAKIM DEBILEM TRZEBA BYĆ , żeby " myśleć " i pisać tak jak maruda ???
Czy tylko na to cię stać PSI POMIOCIE ? Ujadasz jak KUNDEL , stara bezzębna suka , która jak nie jest w stanie ugryżć , to chociaż sobie poszczeka .

ZAWSZE , jak ci brakuje argumentów , odwracasz kota ogonem . Nie masz konceptu , to atakujesz BZDURAMI i rzucasz jakieś teksty niezwiązane z tematem , bądż oderwane od kontekstu .

Że ty jesteś beznadziejnym przypadkiem geriatrycznym i nie rozstajesz się z woreczkiem na mocz , czy jak sam wielokrotnie pisałeś z balkonikiem do chodzenia ( podać cytaty ? ) , to nie znaczy , ze każdy jest takim STARYM zdziecinniałym , niedołężnym OSŁEM jak ty .

O twojej INFANTYLNOŚCI świadczy chociażby obrany przez ciebie ZDZIECINNIAŁY STARCZE - nick : maruda , smerf z kreskówki dla dzieci i podpis , sygnaturka , który przedstawiał smerfa , a który to używałeś przez długi czas.

Teraz , to już przechodzisz samego siebie w swej głupocie .
PS :
po ostatnich twoich postach widać , że tracisz zimną krew ,
a tu cytat z ciebie : " nie denerwuj się bo ci żyłka pęknie " .

Trzeba ci odwiedzić nie tylko GERIATRYKA , ale i PSYCHIATRĘ marudo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsat interwencja...

http://www.youtube.com/watch?v=rPR4WyOJpBo bardzo pasuje do dzisiejszych dobrych nowin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsat interwencja...

Piszcie który według was jest najlepszy bądź ma najwięcej pacjentów.Orientujecie się czy jakiś gabinet w Łomży przyjmuje na praktyki wakacyjne uczniów/studentów?Będę wdzięczny za wszelką pomoc

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsat interwencja...

ja pierdykam :):)
Popapraniec , drugi dzien z rzędu to samo kopiuje i wkleja :):)

Debil ,to powiedziane bardzo delikatnie :):):):):)


Poczytaj zezowaty to co kopiujesz :):)
Ale co ci to da jak ty sam nie rozumiesz tego co pisałeś przez 2 miesiące :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsat interwencja...

a u was jak będzie, nie ma to jak "uczciwy" sąsiad - dla większości podpierdalacz, dla księży i policji po prostu ktoś kto lubi się spowiadać z cudzych grzechów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsat interwencja...


masz się INFANTYLNY dziadziuniu za mądrego , a piszesz same głupoty ,
zawsze unikasz tematu i odwracasz kota ogonem , ZA GROSZ GODNOŚCI I HONORU TO COŚ NIE MA!!!!! co zwie się maruda .

maruda , jakbyś miał odrobinę ambicji i HONORU , to byś przytoczył mój post GDZIE tak napisałem , jak podle i kłamliwie mi wmawiasz , stary BARANIE !!!

Ja operuję TYLKO faktami , a z faktami się nie dyskutuje , choć wiem , że są dla ciebie niewygodne . Za każdym razem unikasz sedna sprawy i zawsze zaczynasz coś bredzić na jakieś tematy oderwane od sprawy . NIGDY nic mądrego i MERYTORYCZNEGO nie napisałeś , sama DZIECINADA .

No , ale fanów wśród gimnazjalistów czy bezrobotnych młodych , gniewnych zawsze znajdziesz . BRYLUJ dalej w swym wirtualnym świecie .
Żeby przypadkiem nie zapomnieć o twojej głupocie , przypomnę ten temat założony przez ciebie : Umizgi zezowatego do marudy :):)
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=510058&t=510058

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsat interwencja...

zezol - maruda ma tam juz strój biały z obrazkiem swoim smerfem hehehehe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsat interwencja...

tylko nie bierz jancewicza. czekalismy prawie rok na jego projekt klamal ze zlozyl dokumenty w starostwie byl problem z kontaktem wymyslal glupie wymówki żeby wywiazal sie ze swoich obowiazków to dawno było by po sprawie a tak to ma caly czas remont w trakcie (stawialismy dobudowke prace zaczely sie we wrzesniu w grudniu polozylismy tynki i przez ta pogode niedawno wyschly fakt zostalo nam tylko malowanie i ukladanie podlogi ) on ma biuro w budynku hali targowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsat interwencja...

oj zezowate.Inteligencją to tutaj nie swiecisz,wręcz odrażający jesteś.Myślę że człowiek poważnie myślący i dorosły takich słów by nie używał.Wstydz się swoich słów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsat interwencja...



maruda to stary zdziecinniały DUREŃ !

KOMPROMITUJESZ się na stare lata marudo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsat interwencja...

haha i tu Czesio dobrze powiedzial :D

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsat interwencja...

Zdaje się że na strzelnicy jest jakiś monitoring? Chyba łatwo jest więc namierzyć prostaków z ich srającymi kundlami? CZy jakiś milicjant patrzy w te monitory?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsat interwencja...

inna henne masz do tatuazu a inna do brwi i rzes.. nie zrobisz nic o

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsat interwencja...

Jaka lokata bankowa i w którym banku jest najlepsza wg Was ? Zainwestowałem trochę kasy w fundusze inwestycyjne, ale jak dotąd to wyszedłem na tym jak Zabłocki na mydle. Lokata bankowa zawsze jest pewniejsza, mniejszy zysk, to mniejszy, ale pewny. Co więc polecacie ?

Dziękuję z góry jak mało który.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsat interwencja...

hmmm:)
Zainwestowałeś ? czy wpłaciłeś ??
Bo zasadnicza różnica jest:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsat interwencja...

wygląda, że wpłaciłem, albo "zainwestowałem" i teraz jestem w plecy - mam mniej kasy niż wpłaciłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsat interwencja...

juz lepszy od lokaty bankowej jest unikorona pieniężny, zobacz wykres, pewna rzecz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsat interwencja...

No i zezowatemu zabrakło słów więc znowu zaczyna kopiuj wklej :):):):)


jeszcze raz ci powtarzam bo widocznie nie dotarło do pustej pały :):)

DOPUŚC DO KOMPA SWOJEGO PSA BO ON JEST OD CIEBIE O WIELE MĄDRZEJSZY:):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsat interwencja...

zezowatry:):)
Nie grzebię w smietniku histri tak jak ty :)
No ale cóz poradzic , skoro lubisz babrać się w gównie to miłej zabawy :):)
Ja tymczaserm lecę a ty grzeb grzeb a nóz uda ci sie cos ciekawego znaleźć :):)
Bo ja na razie to z tego twojego grzebania wyszło wielkie nic bo nikogo to nie zainteresowało :):)
Ale powodzenia usr..ny idioto :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polsat interwencja...

nowogrodzka stara waciarnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org