sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Umizgi zezowatego do marudy :):)

Chodź zezowaty tutaj :):)
Bo tam za dużo ludzi ma z ciebie polewkę :))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

zezowaty:):)
Dlaczego tak się denerwójesz??
Wszak obiecałeś Andemu prawo pierwszej nocy :):):) jako panna młoda:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

u * miało być ale to z tego podniecenia na twoje amory zezowaty:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

Najpierw to on musi swoje zdjęcie w kleić?:) )) i podać się terapii hormonalnej:)))) ale on ma zryty charakter to nic z tego nie będzie:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

Ale ma się nam oddać w noc poślubna jako prezent:):):)

Ja zobowiązałem sie ze swojej strony dostarczyc Domestos bo nie lubie jak mi jałówkami zalatuje :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

No jak to wszystko ma być na nasz koszt?:) a on co przyjdzie na gotowe! nie ładnie zezolu:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)


JAKIM DEBILEM TRZEBA BYĆ , ABY ZAKŁADAĆ TAKI TEMAT ? marudo

... co w tamtym temacie : Szukam żony :

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=359047&t=359047

... skompromitowałeś się i teraz próbujesz zepchnąć go na drugi tor ?
tam pokazałeś swoją głupotę , więc kontynuujmy może dalej ,

niewygodnie ci ?




Osobiście nie zamierzam ci TU odpisywać ,
możesz pisać sam ze sobą , co już czynisz , ewentualnie pisz z " narzeczoną " andzią C , ona reprezentuje taki sam poziom intelektualny jak ty , to się OBIE zrozumiecie dobrze podstarzałe LAWSTORANTKI !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

zezowaty
O jakiej kompromitacji mówisz???

Założyłem temat po to żeby żonę znaleźć i znalazłem :):)

Tej która znalazłem nie przeraził mój opis tak jak ciebie :):):):)

I nie mów mi o kompromitacji bo gorzej jak ty to w histori tego forum nie skompromitował się nikt :):):):)

Zwiałeś z forum jak kundel z podkulonym ogonem skawełcząc głośno wielkimi literami przeprosiny :):)
TO BYŁA KOMPROMITACJA !!!!!!
Nie miałes tumanie nawet na tyle godności żeby spotkać sie spotkac sie z człowiekim i przeprosić za pomyłkę .

I ty do mnie piszesz o kompromitacji ???

Nie masz za grosz honoru !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


a mój temat ?
Jak jeden z wielu załozonych :):):)

To tyle z mojej storny do ciebie bo widzę że delikatne słowa nie wchodzą w póstą makówke :)

JESTEŚ ZEZOWATY HAŃBĄ TEGO FORUM I NIKT JUZ NIE ZWRACA NA CIEBIE UWAGI :):)
NIE UDA CI SIE ZAISTNIEĆ PONOWNIE NIESTETY :):):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)


JAKIM DEBILEM TRZEBA BYĆ , ABY ZAKŁADAĆ TAKI TEMAT ? marudo


Ostatni raz ci tu BARANIE odpiszę :
TAK , pomyliłem się i przeprosiłem , NIKT tu nie skamlał , czy też przepraszał " dziesiątki " razy , jedno krótkie słowo PRZEPRASZAM należało się , bo ktoś mógł poczuć się urażony , miałem przynajmniej tą świadomość i odwagę to powiedzieć , każdy ma prawo do błędu , ale trzeba też umieć się do niego przyznać .

Ja popełniłem błąd RAZ , a ty dziaduniu , podstarzały smerfie OŚMIESZASZ się i KOMPROMITUJESZ bezustannie ...


marudo , JAKIM DEBILEM TRZEBA BYĆ , ABY ZAKŁADAĆ TAKI TEMAT ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

Powtarzasz sie znowu zezowaty:):):)
Znowu cos ci zablokowało umiejętnośc trzeźwego rozumowania:):)
a może i nie zablokowało :):)

Najprawdopodobniej takiej umiejętności nie posiadałeś nigdy w zyciu :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

maruda wez zamknij swojego dzioba pisaniem na tym forum bzdetów bo az ich się czytać nie chce, moze bardziej przydalby ci się psychiatra . Ty bez kłamstwa wyzwisk w stronę innych osób, pisaniu nieprawdy i pokazywaniu swojej ciemnej władzy tutaj nie potrafisz funkcjonować a twoje cwaniactwo na tym forum już jest wszystkim znane wszyscy co czytają twoje posty to ze łzami w oczach się z ciebie przed monitorem nabijają , tylko szkoda ze nikt nie wie jak jeszcze wyglądasz ale to na pewno moze z czasem się ujawni wtedy wyśmieją cię nawet na ulicy :)

zezowaty -- mądry głupiemu ustepuje wiec daj spokój z tym pisaniem do niego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

raqlan:)
Kóz pilnuj bo ci uciekna i stracisz dziewczynki na resztę weekendu:):)

A pomiędzy mądrzejszych od siebie sie nie wciskaj :):):)

A jak tam twoja zajeżdżająca czosnkiem żona się miewa?
Pozdrów ja od odemnie :):):)
a może lepiej nie pozdrawiaj bo jak sie usmiechnie na sama mysl o mnie yto możesz obiad zwymiotować :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)


maruda , widzisz nawet raqlan poznał się na twoim debiliżmie ,

masz się INFANTYLNY dziadziuniu za mądrego , a piszesz same głupoty ,
zawsze unikasz tematu i odwracasz kota ogonem ,

On napisał TYLKO prawdę , nigdzie cię nie obrażał , a ty pokazałeś swoje " cwaniactwo " i z braku ARGUMENTÓW zacząłeś go obrażać używając INWEKTYW i głupkowatych tekstów .

Nie widzisz tego jak PROSTACKIE są twoje wypowiedzi ?

Dlaczego nie odpowiedziałeś raqlan konkretnie i merytorycznie , tylko zmieniasz niewygodny dla ciebie temat i piszesz jakieś BZDURY o niby jego KOZACH , ( nie każdy jest takim STARYM CAPEM jak ty i żyje tylko z kozami ).

Tekst o " zajeżdżającej czosnkiem żonie " , to już szczyt twojego chamstwa i prostactwa - to STARY BARANIE było poniżej pasa . Jak ci coś winien , to go jedż , ale nie mieszaj do tego RODZINY .
Jak mówi przysłowie :" Jak pies nie ma czym srać , to sra głąbami " , a ty właśnie to tu i teraz zrobiłeś .

Może tak odrobinę cywilnej odwagi i kultury z twojej strony by się przydało , jakieś PRZEPRASZAM ?


raqlan , ma rację , trzeba ci odwiedzić nie tylko GERIATRYKA , ale i PSYCHIATRĘ marudo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

maruda ja ci obiecuję ze ode mnie w morde dostaniesz za teksty o mojej żonie, bo ona niczemu nie jest winna tym bardziej ,ze nigdy z nią nie rozmawiałaś ani jej nie poznaleś.


widze ze jak czlowiek nie wie co drugiemu napisać to się do kogoś bliskiego drugiej osoby przyczepi

ty naprawdę musisz się leczyć bo ty jesteś poje****

a moze nie warto bić takich upośledzonych umysłowo jak myślisz zezowaty bo nie wiem czy obietnicy dotrzymywać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

zezowaty:):)
raqlan się na mnie nie poznał niestety :)
To przytakuje idiota idiocie tzn. ty, jemu :):)

raqlan :):)
a w tą morde to ja juz od ciebie dostaje od kilku miesięcy i jakos jeszcze tego nie poczułem :)
A szkoda bo chętnie bym cie poznał gówniarzu :):)Tak samo ciebie zezowaty:):)

Ale wiem że nie stać was obu na odrobine odwagi żeby sie pokazać ludziom na oczy :)
Mnie natomiast wiele osób zna a wy potraficie tylko jak kundle ujadac zza monitorów :):)
Cwaniaczki z koziej d....y :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

A tymczasem dobranoc buraczane liście :):)
Ale zapewniam że jeszcze nie jeden raz popiszemy :0
A i mam nadzieję że okażecie się facetami jak trzeba i zechcecie sie któregos dnia pokazać :):)

Twardziele w gumofilcach :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

zezowaty i raqlan na spacerku :)

:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)


JAKIM TRZEBA BYĆ zdziecinniałym DEBILEM , żeby " myśleć " i pisać tak jak maruda ???

marudo , starcze o dziecinnym rozumku , jak myślisz , że wdam się z tobą w tą DZIECINADĘ i będę walczył na WKLEJKI lub inne takie niby to wg ciebie śmieszne rzeczy , to się grubo mylisz . Brak ci argumentów i podpierasz się DZIECINNYMI ZAGRYWKAMI godnymi gimnazjalisty ( i to tylko pierwszoklasisty ) .
STARY BARANI ŁBIE nie pierwszy raz zachowujesz się jak SMARKACZ , w temacie : Szukam żony , TEŻ to zrobiłeś , wklejając filmik , jak jakiś gość jeżdzi na świni . Czy uważasz to za śmieszne i zabawne ? Czy tylko na to cię stać PSI POMIOCIE ? Sam właśnie ujadasz jak KUNDEL , stara bezzębna suka , która jak nie jest w stanie ugryżć , to chociaż sobie poszczeka .

Chłopie , tobie to tylko jajca ogolić i do przedszkola !
Chociaż i tam co niektóre dzieci by cię zagięły inteligencją .

O twojej INFANTYLNOŚCI świadczy chociażby obrany przez ciebie ZDZIECINNIAŁY STARCZE - nick : maruda , smerf z kreskówki dla dzieci i podpis , sygnaturka , który przedstawiał smerfa , a który to używałeś przez długi czas.

Co do poznania ciebie POPAPRAŃCU , to teraz nie mam najmniejszej ochoty na znajomości z taką KREATURĄ i GÓWNIARZEM jak ty !
Przedstawiłeś się już " godnie " i pokazałeś na co cię stać .


Pisałem ci frustracie , że nie interesuje mnie twój wirtualny świat w jakim żyjesz i się realizujesz . O jakim ZAISTNIENIU ty tu piszesz ? Mnie nie zależy na " reklamie ", tu na tym forum , to ty tylko myślisz , że robisz tu KARIERĘ . Co ty byś zrobił jakby zlikwidowali to forum ? Zawaliłby się CAŁY twój świat . To dla ciebie człowieczku o ptasim móżdżku , forum 4lomza jest WSZYSTKIM i siedzisz tu całymi dniami wypisując BZDURY . Sam ciągle robisz wklejki , a zwracasz uwagę i naśmiewasz się z Andzi C jak on to zrobi .
" Ciekawe" są również inne tematy " tasiemce " , gdzie niby dorosły chłop , bezustannie wkleja linki do pioseneczek , czy też prowadzi infantylne dyskusje z towarzystwem wzajemnej adoracji , używając niejednokrotnie dziecinnego słownictwa , pieszcząc się niby niemowlak .

Zastanów się co robisz , KOMPROMITUJESZ się na stare lata marudo !


marudo , nie zauważyłeś , że ja zawsze odpisuję konkretnie i trzymam się tematu , a ty ZAWSZE , jak ci brakuje argumentów , odwracasz kota ogonem . Nie masz konceptu , to atakujesz BZDURAMI i rzucasz jakieś teksty niezwiązane z tematem , bądż oderwane od kontekstu .

Pouczasz innych , a sam robisz to samo ( chociażby post w temacie : Szukam żony, gdzie napisałeś :
Autor: maruda (---.2.techtel.pl)
Data: 14-04-12 18:55
Jakim psycholem trzeba być żeby samemu do siebie pisać i to 4 razy pod rząd widząc że nikt nie odpowiada:):):)

........................................................................................................................
odpisałem ci : JAKIM PSYCHOLEM TRZEBA BYĆ ŻEBY SAMEMU DO SIEBIE PISAĆ I TO 3 RAZY POD RZĄD WIDZĄC ŻE NIKT NIE ODPOWIADA ) .

... i co ty na to ?


PS :
po ostatnich twoich postach widać , że tracisz zimną krew ,
a tu cytat z ciebie : " nie denerwuj się bo ci żyłka pęknie " .

Trzeba ci odwiedzić nie tylko GERIATRYKA , ale i PSYCHIATRĘ marudo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

maruda po co mi znac takiego poj*** jeszcze mi swoją chorą wiedzą rozum skurczysz wielbłądzi naplecie utarzany w piasku :):):)
i ja nie siedzę sobie tu juz kilka dobrych miesięcy a z miesiąc nie jestem uzależniony jak ty i zarośnięty od pasa w dół jak tatrzanski niedzwiedź który siedzi codziennie przed komputerem na forum któremu matka musi 3 razy dziennie zmieniać pampersy bo nawet dupska do wc nie mozesz ruszyć :):):)
a i dobrze że ciebie wszyscy znają bo jesteś taki piękny jak róża co się z kibla wynurza :):)
z chorymi jak ty ludzmi co mieli spięcie w inkubatorze się nie zadaję zwłaszcza ze stara musiała cię kwasem karmić nawet za młodu ze taki poj*** jesteś aż szkoda Cię bić :):)
i współczuję ,że taką osobę jak ty w książce nie opisali jak matkę madzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

raqlan , szkoda Twoich słów ,

maruda - ten typ jest niereformowalny i już tak ma , forum to przecież jego świat , a co się dziwić jak to przypadek geriatryczny i rokowania na poprawę - beznadziejne !

Tu trzeba tylko współczuć i mieć nadzieję , że nie da to przerzutów .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

RAQLKAN :)
o 21.40 MARZYŁEŚ O TYM ŻEBY MI OKLEPAC RYJ :)

Więc ja ci to proponuje :)
A ty co ??
Strach nogi spętał hahahahahaha

Jednak dobrze wiedziałem że jesteś zwyczajnym gnjkiem w gumofilcach :):)

A żone jednak odmnie pozdrów :):):)
I wypuśc ja w końcu z tej zagrody bo juz trawa sie zazieleniła :):)

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

zezowaty :)
Za głupi jesteś żeby mnie zdenerwować :):)
No ale staraj się staraj :):):)
Pogrzeb w histori tematów może jeszcze jakiś wygrzebiesz bo tematów załozyłem kilkaset :):):)
Nerwy cie świniopasie zżeraja jak widac :):)
I bardzo dobrze bo to jest moim celem :):)
WYKONCZYC GNIDE JEJ WŁASNA BRONIA :):)
I powoli systematycznie posówam się do przodu :):)
A wiesz kiedy z toba skończę ??

Kiedy usłyszę jadąca po ciebie ERKE z kaftanem bezpieczeństwa:):):)
I musze ci powiedzieć że ten szczęśliwy dla Ciebie dzień jest coraz bliżej :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)


maruda ,

weż lekarstwa , bo twój stan się systematycznie pogarsza ,

- posUwasz się coraz dalej w swej głupocie !

... nerwy ci puszczają !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

spoko spoko zezol :):)
Byłe kmiotek nie wyprowadza mnie z równowagi :)
A tym bardziej jego pierdy na forum :):)

Tymczasem lecę :)

A ty pisz, pisz bo coraz bliżej ci do choroby psychicznej :)
Kurcze wiesz co zezol??

Podziwam twoje samozaparcie w dąrzeniu do szpitala psychatrycznego :):):)
Cel musze przyznac obrałeś sobie słuszny , powstaje tylko zapytanie dlaczego tak późno :):):)
Miłego dnia przyszły pacjencie kliniki w Choroszczy :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)


Jak sam pisałeś , cytuję : " I bardzo dobrze bo to jest moim celem :):)
WYKONCZYC GNIDE JEJ WŁASNA BRONIA :):) "

Systematycznie będę o sobie ci przypominał , aż dostaniesz majaki senne ,
teraz już pewnie gryzą cię nocne zmory i koszmarne sny , jak sobie o mnie przypomnisz .

marudo , już niedługo , wszak bliżej ci jak dalej !

a co do tego kaftana w Choroszczy , to pewnie jesteś tam stałym bywalcem i masz tam już swój strój .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

zezol - maruda ma tam juz strój biały z obrazkiem swoim smerfem hehehehe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)



maruda to stary zdziecinniały DUREŃ !

KOMPROMITUJESZ się na stare lata marudo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

zezowaty z raqlanem zaczynaja sobie d...y lizac przeciwko smerfowi :):):):)

I tak trzymcie chłopaczkowie a anie sie spostrzeżenie jak przejdziecie do lodziarni :):):)

raqlan i co wtedy zrobisz z ta swoja cuchnąca czosnkiem włoszka ??
Na kogo się zdecydujesz ?
Na zezowatego z próchnicą ?

Czy na włoska lafirynde ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

Temat : Szukam żony
........................................................................................................................

napisała członkini fan clubu marudy , czynna działaczka towarzystwa wzajemnej adoracji , o swym GURU marudzie :

Autor: Omania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16-04-12 18:38

Oczywiście ze maruda jest miły i sympatyczny;)
Za to Twoje pisanie jest chore jak i Ty!!Masz rację,nie będę wcale czytała Twoich wypocin bo nic mądrego nie wnoszą ,wręcz przeciwnie-sugerują jaki jesteś nie poważny.

Więcej się do Ciebie nie odezwę,więc nie musisz odpisywać!!!!

Żegnam ozięble!!!
........................................................................................................................



WYBIÓRCZA FAŁSZYWA MORALNOŚĆ !!!


JAK MOŻNA BYĆ TAK OBŁUDNYM ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

No i zezowatemu zabrakło słów więc znowu zaczyna kopiuj wklej :):):):)


jeszcze raz ci powtarzam bo widocznie nie dotarło do pustej pały :):)

DOPUŚC DO KOMPA SWOJEGO PSA BO ON JEST OD CIEBIE O WIELE MĄDRZEJSZY:):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

brak ci argumentów ?

czy

GŁUPIO ci się zrobiło i teraz odwracasz kota ogonem ?

.......................................................................................................................
maruda , ty udajesz głupiego ? , jesteś taki głupi sam z siebie czy ktoś ci za to płaci ?

TERAZ wypierasz się jak , żaba błota ?
Ja ci tylko odpisywałem , trzymaj się FAKTÓW , nie pal głupa !


SEDNO sprawy , to moje PYTANIE na twoje perfidne kłamstwo :
" napisałem ci wcześniej : "maruda , jakbyś miał odrobinę ambicji i HONORU , to byś przytoczył mój post GDZIE tak napisałem , jak podle i kłamliwie mi wmawiasz , stary BARANIE !!! "
oraz
" ... pluć ci w twarz , a ty powiesz , że deszcz pada !
Podaj przykład , cytat GDZIE i KIEDY powtórzyłem twoje " powalające ciebie z nóg cytaty " , MASZ URONIENIA stary DURNIU .
podaj PRZYKŁAD ?
... pluć ci w twarz , a ty powiesz , że deszcz pada ! "

....................................................................................................................
TERAZ DOTARŁO ???


... nie baw się jak dzieciak , TYLKO JEDŻ FAKTAMI .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

zezowatry:):)
Nie grzebię w smietniku histri tak jak ty :)
No ale cóz poradzic , skoro lubisz babrać się w gównie to miłej zabawy :):)
Ja tymczaserm lecę a ty grzeb grzeb a nóz uda ci sie cos ciekawego znaleźć :):)
Bo ja na razie to z tego twojego grzebania wyszło wielkie nic bo nikogo to nie zainteresowało :):)
Ale powodzenia usr..ny idioto :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)



GŁUPIO ci się zrobiło i teraz odwracasz kota ogonem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

hahahahaha:):):)
Jesteś błaznem zezowaty:):)
Ale zobacz jak ci szybko minał ze mną dzień :):):)
A ja przynajmniej przy tobie odwaliłem kupę roboty na jutro :):):)


No ale co ty możesz wiedzieć o tym jak ty za zasiłku siedzisz:)
Może i dobrze :) nie musisz się rano zrywać , wcześnie kłaść :)

Masz dobrze zezowaty aż czasami ci zazdroszczę :):)
Ale wiesz co ?
Zapraszam na jutro na pogawękę to znowu zrobie sporo roboty a przy okazji i ty skorzystasz bo czas ci minie tak samo szybko jak dziś :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)



Widzisz maruda , ja ci KONKRETNIE i PUNKT po PUNKCIE odpowiadam na twoje głupoty , a tobie ciągle brakuje argumentów STARY DURNIU i próbujesz nadrabiać głupkowatymi tekścikami , czy to też wstawko-wklejkami .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

rzezowaty jaki policjant sypie tu argumentami z histori haha smiech nie umie mu normalnie dogadac to sie lapie za historie haahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahhahahahhhahahahahahahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaaahahahaa - nudzilo mi sie :)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

maruda zamknij mordę bo sie jeszcze zesrasz od tego pisania hahahaa :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

siemano panowie :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)


maruda , pisałem ci , że nie zależy mi na reklamie na tym forum i nie będę pisał co robię i czym się zajmuję , ale zapewniam cię , że mam z czego żyć i nie jest to zasiłek tak jak u ciebie ,

dam ci tylko przykład : palę codziennie półtorej paczki Marlboro 100's , piję przynajmniej dwa/trzy piwka dziennie w domu ( do tego dochodzą wypady " na miasto "), czasem trzeba wypić i z kontrahentem , piję dobrą kawę ( nie z Biedronki ) , WIĘC policz , na SAME używki wydaję więcej niż ty zarabiasz , czy też masz zasiłku . Nie piszę tego by się chwalić , bo i nie ma czym i przed kim , ale by cię wyprowadzić z błędu .

Czasu mam wolnego dużo , bo całe życie na to pracowałem , teraz pracują na mnie ludzie i moje pieniądze , mogę sobie pozwolić na pykanie tak dla jaj w klawiaturę .

A i jeszcze jedno : NIE mieszkam w Śniadowie jak pisałeś , ani w Konarzycach jak pisał andzia C .
Oj, zdziwiłbyś się GDZIE !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)



torro , jak PSU się nudzi i nie wie co robić , to siada na łapach i jajca liże !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

zezowaty odpuśc szkoda klawiatury na taką koze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)



Dobrze , na dziś ŻEGNAM cię ozięble marudo,

właśnie zauważyłem , że w lodówce brak piwa , muszę uzupełnić zapasy ,
tym czasem !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

OLALI MNIE OK :(




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

robciu

współczuje







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

OBELINKSIE , NIE MA ZA CO:(




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

robciu

ja tam zawsze z tobą :-)







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

A NO TO ŚWITAJNIE :)
LIXSIE :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 16-04-12 21:01


maruda , pisałem ci , że nie zależy mi na reklamie na tym forum i nie będę pisał co robię i czym się zajmuję , ale zapewniam cię , że mam z czego żyć i nie jest to zasiłek tak jak u ciebie ,

dam ci tylko przykład : palę codziennie półtorej paczki Marlboro 100's , piję przynajmniej dwa/trzy piwka dziennie w domu ( do tego dochodzą wypady " na miasto "), czasem trzeba wypić i z kontrahentem , piję dobrą kawę ( nie z Biedronki ) , WIĘC policz , na SAME używki wydaję więcej niż ty zarabiasz , czy też masz zasiłku . Nie piszę tego by się chwalić , bo i nie ma czym i przed kim , ale by cię wyprowadzić z błędu .

Czasu mam wolnego dużo , bo całe życie na to pracowałem , teraz pracują na mnie ludzie i moje pieniądze , mogę sobie pozwolić na pykanie tak dla jaj w klawiaturę .

A i jeszcze jedno : NIE mieszkam w Śniadowie jak pisałeś , ani w Konarzycach jak pisał andzia C .
Oj, zdziwiłbyś się GDZIE !
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Palisz i owszem Marlboro :)
Ale zbierane pobd barem i niedopałek dzielony na 3 dn i:)
2/3 piwka dziennie w domu powiadasz??
A no tak bo wsty się przyznac z z jednego rozcieńczane wodą :)
hmmm mówisz dobrą kawę ??
Noooo skoro INKĘ uważasz za kawę markową to co ty chłopie na codzień pijesz??
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


Autor: raqlan (---.tel.tkb.net.pl)
Data: 16-04-12 20:52

maruda zamknij mordę bo sie jeszcze zesrasz od tego pisania hahahaa :D

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Na ciebie zasrańcu to już dawno przestałem zwracać uwagę :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

Skoro taki wielki z Ciebie pan bogacz co pieniadze same Ci do reki ida, to co tu robisz na tym forum. Sam fakt ze przebywasz tu dosyc czesto i gesto udzielajac sie w inne glupkowate rozmowy stwierdzam ze jestes przeciwnie kims innym za kogo tu wypisujesz.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

torro----- człowiekiem upośledzonym jest ten maruda :):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)


torro , jak już jajca wylizałeś , to teraz ROWA LIŻ , wiesz komu ?

PS :
wcześniej nie pisałem do ciebie PSI POMIOCIE , to co ujadasz jak kundel ?
" żaba nogę podstawia , jak konia kują ! "

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

To ja powtorze : "Skoro taki wielki z Ciebie pan bogacz co pieniadze same Ci do reki ida, to co tu robisz na tym forum. Sam fakt ze przebywasz tu dosyc czesto i gesto udzielajac sie w inne glupkowate rozmowy stwierdzam ze jestes przeciwnie kims innym za kogo tu wypisujesz."



idz pogadaj lepiej z klientami, a nie sie tu produkujesz :)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)


trro -ku od kalesonów ,

gó....o to cię powinno obchodzić , nie muszę się tłumaczyć przed tobą bezrobotny DUPKU .

... zazdrościsz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)


trro -ku od kalesonów ,

kiedy z PiS-uaru się wynurzysz ?
masz taki " ścisły " umysł , bo pewnikiem uwierają cię t.rroki od moherowego berecika ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

Hahaha jaki lol. Czemu na polityke wjezdzasz.? Skad wiesz czy jestem bezrobotny.? Nie interesuje sie polityka wiec od moherowych mozesz swoja babce wyzywac albo kogos z rodziny :)

Koncze rozmowe z Toba bo i tak pokonalbys mnie doswiadczeniem...

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)


trro -ku od kalesonów ŁŻESZ JAK PIES !
.......................................................................................................................

Dział : Polityka - Temat : Polityka...
Autor: torro (---.elomza.pl)
Data: 21-09-11 20:44
Witam, mam w dupie polityke. Mam w dupie caly nasz rzad. Kaczynskiego, Tuska, Komorowskiego, i ich wszystkich. Pytam tylko gdzie w nich zabladzila dusza ludzka ze wala te wszystkie podwyzki, ze ludzie nie beda mieli za co zyc a tylu bezrobotnych jest. Mam w dupie bycie POLAKIEM. Nie chce nim byc. Bo co to za bycie nim, ze po kilkudziestu latach ciezkiej pracy dostac 200 zl emerytury i oplaty zrobic i przezyc najskromniej jak sie da. Da sie wogole.? Mam w dupie prawo, bo jest zwyczajnie do DUPY. Gdzie sa te czasy co kiedys. Gdy cena x towaru podwyzszyla sie o 20 groszy a caly narod wychodzil na protest. Gdzie sa Ci ludzie.? Czemu my nie wychodzimy na ulice protestowac.? Tylko biedni robia zakupy w biedronce.? Daj mi dostep do waszego koryta to juz nigdy tam nic nie kupie. Mam was w dupie zlodzieje piepr*eni. Tyle wam powiem.

.......................................................................................................................

CO ZA DEBIL I FRUSTRAT ???

.......................................................................................................................
dział : Polityka - Re: Na kogo głosować w najbliższych wyborach?
Autor: torro (---.elomza.pl)
Data: 27-03-11 22:38

JA za Korwinem głosowałem.

.......................................................................................................................

CO ZA DEBIL I FRUSTRAT ???
trro -ku od kalesonów , ŁŻESZ JAK PIES !



PS :
w archiwum można odszukać dziesiątki tematów , w których ten DEBIL @torro , udziela się na forum Polityka .

TERAZ mści się PSI POMIOT , bo mu kiedyś pojechałem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

Re: Temat wazny do przeczytania.
Autor: torro (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06-12-11 20:51

To ja proponuje wyjsc na ulice od razu w nowym roku, powiedzmy 2 stycznia. Tak jak ktos napisal wyjsc ''ogolnopolitycznie'' polak z polakiem, sprzeciwic sie rzadowi, bo to co oni z nami zrobili i robia to jest warte smiechu. Ja bylbym w stanie wyjsc i protestowac. W najgorszym wypadku bylbym w stanie tez walczyc z policja jak i podpalic budynki panstwowe. A po co? A zeby pokazac to co pokazali Anglicy!!! Ze i POLACY potrafia sie sprzeciwic i chca normalnie ZYC.!!

Niestety nie mam mozliwosci zorganizowania takiej manifestacji. Ona jest nam potrzebna.
EGIPT WYWALCZYL SWOJE - WIEC I MY ZADBAJMY O SIEBIE
Wyjsc na ulice, polaczyc sily, nieznajomy z nieznajomym zeby trzymal sie razem na tej ulicy. A w razie wypadku wjechal w policje.
Tu trzeba rewolucji!!!
Zostaniesz w domu.? Bo uznasz to za smieszne lub myslisz ze nikt nie wyjdzie. A wlasnie wyjdz i pokaz ze jestes POLAKIEM.!
Oddalbym ostatnia krople krwi aby pokazac tym skur***ynom, ze nie moga nas traktowac jak smieci.
Jak by co to ja w to wchodze na zaboj.
JA JESTEM GOTOW WALCZYC ZA WSZELKA CENE O DOBRA POLSKE. A Ty.?
....................................................................................................................

torro , CZY TO NIE DEBIL , TAK PISZE ?
....................................................................................................................

Napisałem ci wcześniej : torro , jak PSU się nudzi i nie wie co robić , to siada na łapach i jajca liże !
torro , jak już jajca wylizałeś , to teraz ROWA LIŻ , wiesz komu ?
....................................................................................................................


raz piszesz , że : " Mam w dupie bycie POLAKIEM. " ,
drugim razem " JESTEM GOTOW WALCZYC ZA WSZELKA CENE O DOBRA POLSKE." -

... czego chcesz bezrobotny DUPKU , nudzi ci się jak pisałeś powyżej ?


CZY , TERAZ WYSTARCZY ?

jak tak , to BUDA PSI POMIOCIE !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

torro - wpadłeś - wydało się hahaha i juz forumowicze mają z ciebie polewę:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

zezowaty:):)
Nie przestawaj KONFABULOWAĆ bo nudą zaczyna powiewać :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

rzezowaty ale co sie wydalo.? To ze sie wstydze ze jestem Polakiem.? To ze chcialem cos zrobic przeciw podwyzkom.?
Pojechany byl bym wtedy gdybym tak sie poczul, a tak sie nie poczulem. Psi pomiot to Twoje drugie imie. Nie ublizaj mi tu, bo cos z tym zrobie. Zegnam.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)


trro -ku od kalesonów ,

W POMPĘ MOŻESZ MNIE CMOKNĄĆ !
..........................................................................................................................


maruda ,

zajrzyj do słownika , to może się dowiesz co to słowo znaczy !

PROSTACZKU , tylko tyle masz do powiedzenia ?

GŁUPIO ci się zrobiło i teraz odwracasz kota ogonem ?

JAKIM DEBILEM TRZEBA BYĆ , ABY ZAKŁADAĆ TAKI TEMAT ? marudo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

zezowaty:)
Szkoda że tylko to jedno mądre słowo wbiło sie do twojej makówki :):)

Bo poza tym jednym słowem nic mądrego jak do tej pory nie napisałes .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

Jakim debilem trzeba być zeby ciągle się powtarzać??????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)


CO MOŻNA NOWEGO O IDIOCIE NAPISAĆ , JAK JUŻ WSZYSTKO JASNE I ZOSTAŁO JUŻ NAPISANE .

......................................................................................................................


JAKĄ TRZEBA BYĆ IDIOTKĄ , żeby tak ŚLEPO wierzyć swojemu GURU - DURNIOWI i to co ZDZIECINNIAŁY STARZEC napisze , zawsze przyjmować za dobrą monetę ???

SEKTA jakaś , czy co ?

.........................................................................................................................

CO MOŻNA NOWEGO O IDIOCIE NAPISAĆ , JAK JUŻ WSZYSTKO JASNE I ZOSTAŁO JUŻ NAPISANE .




PS :
jak się ma głowę TYLKO do czesania , to zostawić kompa i do GARÓW !
... następny post będzie bardziej dosadny .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

hahahha;-)Bawisz mnie coraz bardziej,pisz dosadniej ale wiedz ze to świadczy o Tobie idioto!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)


Twoje zdanie o mnie , MNIE nie interesuje !

swoje zdanie o Tobie , napisałem powyżej .
.........................................................................................................................
cytuję :
Autor: Omania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16-04-12 18:38

Oczywiście ze maruda jest miły i sympatyczny;)
.........................................................................................................................

DUPOWŁAZY i LIZACZE ROWÓW na co czekacie , wpisywać się !

JAK SIĘ TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI ZMOBILIZUJE I BĘDZIE PISAĆ POD KILKOMA NICKAMI NARAZ , a i zawsze można założyć jeszcze kilkadziesiąt nowych , chociaż tych co już macie ( a co poniektórzy , to i po kilka nicków tu używają ) , to " SUKCES " fan klubu marudy - zapewniony .

........................................................................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

Co Ty tak o tym lizaniu??Nie musisz robić przechwałek jaki to w tym dobry jesteś bo podejrzewam że na forum do tego chętnego nie znajdziesz;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)



zezowate lubi wszędzie grzebać:)))

"... mam was w dupie tylko nie chce mi się w niej grzebać ."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)


Czy Ty naprawdę nic a nic nie łapiesz , czy tylko udajesz ?

Czytać tekstu ze zrozumieniem nie potrafisz ?
Pisałem przecież , że TO wY swojemu FAŁSZYWEMU GURU - ROWA LIŻECIE ,

a co poniektóre/niektórzy , to by i LODA mu zrobiły !

..........................................................................................................................

PS :
zajrzyj do tematu " Szukam żony " ,
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=359047&t=359047
założonego przez marudę i tam wyczytasz jak wasz INFANTYLNY DZIADZIUNIO maruda sam pisze , że bierze ślub z andzią c , ujawnia tam swą prawdziwą GEJOWSKĄ orientację i swoją trzecią płeć TRANS !

TAM mu już odpisałem :
" byłem , jestem i będę HETERO ,
maruda , ja nic nie mam przeciw GEJOM , oby tylko jak najdalej ode mnie ,
w wasze układy sercowe się nie mieszam .... "
.......................................................................................................................

PS 2 :
cytat : " na forum do tego chętnego nie znajdziesz;-) "
chętnego to nie , ale CHĘTNA do zrobienia mi laski , to już i by się znalazła ,
jeden problem : JA FI..A NA ŚMIETNIKU , NIE ZNALAZŁEM i BYLE PASZTETOWI , DO BUZI NIE DAM .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

Ja to podejrzewam ze na Ciebie wystarczy spojrzeć i wymioty murowane,a co dopiero dotknąc ;-)Więc znalezienie chętnej na zrobienie Ci laski graniczy z cudem.No chyba ze faktycznie kogo poderwiesz pod śmietnikiem;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

" byłem , jestem i będę HETERO" konfabulujesz heterycy nie maja w głowię takich fantazji:)))

http://www.zse.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=426254&t=426254

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)


To ma być propozycja randki pod śmietnikiem ?



pisałem powyżej : JA FI..A NA ŚMIETNIKU , NIE ZNALAZŁEM i BYLE PASZTETOWI , DO BUZI NIE DAM .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)


Autor: CXRSa1 vel Andy C vel miriamian

..........................................................................................................................
temat : ANDY C - kto chce niech czyta ;

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=493907&t=493873

..........................................................................................................................

andzia C , CIOTO z tobą nie będę pisał , jesteś MNIEJ NIŻ ZERO !

Autor: CXRSa1 = andzia C
andzia C , 48 letni prawiczku z podkolneńskiej wsi , idioto nie ośmieszaj się , pod iloma jeszcze nickami będziesz pisał tu na forum ? frustracie !

Jak zwykle w każdym temacie , nie masz nic do powiedzenia , albo wklejasz wklejki z netu , albo piszesz bzdury bez składu i ładu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

PRZYPOMINAM :

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 17-04-12 14:31


WAŻNA UWAGA !!!

JAK CHCESZ BY CIĘ SZANOWANO , TO SAMA MUSISZ POSTĘPOWAĆ JAK DAMA i nie prowokować , dolewać złośliwie oliwy do ognia ,
póżniej proszę mnie nie pouczać , bo KTO MIECZEM WOJUJE , TEN OD MIECZA GINIE , stara to prawda .
........................................................................................................................



MNIE , OSOBIŚCIE TO WSZYSTKO LATA KOŁO C..JA !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

zezowaty:):)
Tak wtrącę w przlocie :)
GDYBY CI TO WSZYSTKO LATAŁO KOŁO C..A
To nie ujadał byś jak kundel na łańcuchu :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

zezowaty:):)

Zobacz jaki ty jesteś kłamczuch :):)
Wczoraj pisałes że nie będziesz w tym temacie pisał a dziś siedzisz i piszesz:):)
Zakochałes sie w nim czy co ? :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)


SŁUCHAJ STARY CAPIE , marudo !

ja się dobrze bawię z twojej głupoty , a chyba nie myślisz , że będziesz bezkarnie SAM wypisywał tu BZDURY ?

ja ci ROWA LIZAĆ jak twój fan club NIE BĘDĘ !

TO CO , MOŻE MAM DAĆ SOBIE NA GŁOWĘ NAROBIĆ ?
.......................................................................................................................

Zastanów się co robisz , KOMPROMITUJESZ się na stare lata marudo !

JAKIM TRZEBA BYĆ zdziecinniałym DEBILEM , żeby " myśleć " i pisać tak jak maruda ???
........................................................................................................................


Trzeba ci odwiedzić nie tylko GERIATRYKA , ale i PSYCHIATRĘ marudo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)



TO CO , MOŻE MAM DAĆ SOBIE NA GŁOWĘ NAROBIĆ ?

Ja się tu , dobrze bawię z twojej głupoty , a ty chyba nie myślisz , że będziesz bezkarnie SAM wypisywał tu BZDURY , a ja ci stary DEKLU odpuszczę ?




OŚMIESZASZ i KOMPROMITUJESZ się !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

zezowaty ja???

Ja załozyłem temat dla jaj :):)
A ty ziejesz wściekłościa w każdym poście :)
Sam juz nie wiesz co masz z tej wściekłości pisać że ktoś wsiadł w końcu i na Ciebie :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

zezol

twoja firma padnie
Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 17-04-12 11:27

SIEDZISZ OD 11,27

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 17-04-12 22:52


jezusiczku i ty piszesz że dobrze się bawisz he he , a kupki nie zapomniałeś zrobić







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

zezowaty:)
Twoje kontrachenty położyli na Ciebie la..ske :):):)
I za co kupisz sobie cygara i browarki ??
No chyba że dwie Korony to może ci i z zasiłku starczy :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

GŁUPIO ci się zrobiło i teraz odwracasz kota ogonem ?

...................................................................................................................

JAKIM DEBILEM TRZEBA BYĆ , ABY ZAKŁADAĆ TAKI TEMAT ? marudo

...................................................................................................................

GŁUPIO ci się zrobiło i teraz odwracasz kota ogonem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

zezowaty:):)
To powiedz jakim debilem trzeba być żeby odpisywać na głupie posty??
Tylko ty możesz być takim debilem nikt inny :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

OŚMIESZASZ i KOMPROMITUJESZ się !!!


Jak sam pisałeś marudo , cytuję : " I bardzo dobrze bo to jest moim celem :):)
WYKONCZYC GNIDE JEJ WŁASNA BRONIA :):) "
..........................................................................................................................

DLATEGO ja , STARY CAPIE , systematycznie będę o sobie ci przypominał , aż dostaniesz majaki senne ,
marudo , teraz już pewnie gryzą cię nocne zmory i koszmarne sny , jak sobie o mnie przypomnisz ?

TRACISZ DUPKU ZIMNĄ KREW !

JAKIM ZDZIECINNIAŁYM DEBILEM TRZEBA BYĆ , ABY ZAKŁADAĆ TAKI TEMAT ? - - marudo ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

zezowaty:)
To nie ja tracę zimna krew :)
To ty drzesz gęde wielkimi literami :)
No ale na dzis juz z toba kończę te chwile przyjemności :):)

do jutra zezowaty:):)
Spij z otwartymi oczami bo nie będziesz wiedział kiedy twoje przekleństwo maruda zwali ci sie na łeb:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

GŁUPIO ci się zrobiło i teraz odwracasz kota ogonem !

STARY CAPIE , systematycznie będę o sobie ci przypominał , aż dostaniesz majaki senne ,
marudo , teraz już pewnie gryzą cię nocne zmory i koszmarne sny , jak sobie o mnie przypomnisz ?

Trzeba ci odwiedzić nie tylko GERIATRYKA , ale i PSYCHIATRĘ marudo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

zezowaty:)
A ty wkoło Macieju to samo powtarzasz:)
Nudne to juz sie zaczyna robic :):)
Prześpij sie niech ci przybędą te 2 szare komórki to może cos nowego wymislisz nad ranem :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

Ale Wy się lubicie, aż miło popatrzeć, normalnie kumple, już wszystko sobie powiedzieli:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

a co najfajniejsze, jeden drugiego układa do snu, dbacie o siebie chłopaki:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

marudo ,
CO MOŻNA NOWEGO O IDIOCIE NAPISAĆ , JAK JUŻ WSZYSTKO JASNE I ZOSTAŁO JUŻ NAPISANE .


GŁUPIO ci się zrobiło i teraz odwracasz kota ogonem !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

Figa , staram się być " miły " dla tego beznadziejnego przypadku GERIATRYCZNEGO ,

.......................................................................................................................

marudo , zaparz sobie ziółek DZIADYGO na noc i załóż pampersa , abyś w łózko nie narobił ,

... koszmarnych snów ci życzę ,
i NIECH MOCZ BĘDZIE Z tOBĄ !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

Figa

:-) zapraszamy ciebie częściej naprawdę podoba mi się TWOJE poczucie humoru -- już ciebie lubię :-))

dobranoc wszystkim :-))))







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

Dobranoc napinacze :)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

A ja się nie dziwię, że nawet Ostrołęka czyta te forum, można się uśmiać, to lepsze jak komiks:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

Ostroleka? Tu nawet Waszyngton zaglada i kopiuje niektore teksty po czym sprzedaja je do Hollywood. Zazwyczaj posty zezowatego do ich filmu o napinajacych sie ludziach.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

Ciekawe czy któryś byłby na tyle odważny żeby się spotkać i TYLKO podyskutować. No chyba że jeden z Panów jest ....... i sobie cwaniakuje kręcąc beke z innych :)

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

maruda jak ty tu byles zajety pisaniem twoja do mnie przyszla opowiadala mi ile to na ciebie trzeba litosci widac i mowila ze jestes niepelnosprawnym umyslowo siedzacym na wozku inwalidzkim karłem nawet nie wiesz ile to hustek musiałem jej dać a potem to musiałem ją uszczęsliwić sam się domyśl jak :D:D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

raqlan:)
Ty i z moja i z twoja włoszką robiłes to i tak dopiero po mnie:)
lubisz widze cerować rozerwane dziury:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

" ty i z moją i z twoją włoszką robiłeś to i tak dopiero po mnie "
masz na mysli twoja starą bo cały czas o niej gadamy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

raqlan:)

No chłopie dobry jesteś załatwiłeś mnie :(
Musze publiczne przyznac ci wyugraną w tym sporze .
Jesteś jednak lepszy odemnie
BRAWO!!!!!!














































A wiesz dla czego jesteś lepszy ??





BO JESTEŚ SKOŃCZONYM DEBILEM :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

wyzywaj dalej kozacz rowniez zobaczymy jak daleko sie z tym posuniesz :)

ja juz z toba te pierdolki koncze

ps. postrasz mnie sadem tak samo jak innych hahahaha :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

raqlan :)
To ty straszyłes sądem a nie ja :):)
Ja to swoje sprawy załatwiam jeden na jednego :)
Tak że jak masz ochoptrę to zapraszam na małe co nieco :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

jak z choroszczy dostaniesz zeswiadczenie ze jestes zdrowy to wtedy moze sie z tobą spotkam :) ale zanim sie wyleczysz to nie wiem czy jeszcze bede zył :)
a teraz wybacz na takich co ty czasu nie mam bo z dzieckiem od patologii sie nie zadaję zegnam chłopcze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

hahaha:):)
a jednak miałem rację że jesteś zwyczajnym internetowym szczurem :)
Nie dawniej jak wczoraj chciałeś mi ryj obic :):)

Ja ci to umozliwiam a ty od razu du..ę w troki i w nogi :):):)

Twardziel buuu hahahahaha :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

niepełnosprawnych umysłowo nie biję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

Ahhh no tak ty bijesz :):):)

ale tylko jedną rzecz :):):):)


Ty raqlan z tego ,co pamiętam to ty od tygodnia już ze mną nie gadasz a dalej sie slinisz na mój widok :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org