niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Orędzie.


brak ci argumentów ?

czy

GŁUPIO ci się zrobiło i teraz odwracasz kota ogonem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orędzie.


brak ci argumentów ?

czy

GŁUPIO ci się zrobiło i teraz odwracasz kota ogonem ?

.......................................................................................................................
maruda , ty udajesz głupiego ? , jesteś taki głupi sam z siebie czy ktoś ci za to płaci ?

TERAZ wypierasz się jak , żaba błota ?
Ja ci tylko odpisywałem , trzymaj się FAKTÓW , nie pal głupa !


SEDNO sprawy , to moje PYTANIE na twoje perfidne kłamstwo :
" napisałem ci wcześniej : "maruda , jakbyś miał odrobinę ambicji i HONORU , to byś przytoczył mój post GDZIE tak napisałem , jak podle i kłamliwie mi wmawiasz , stary BARANIE !!! "
oraz
" ... pluć ci w twarz , a ty powiesz , że deszcz pada !
Podaj przykład , cytat GDZIE i KIEDY powtórzyłem twoje " powalające ciebie z nóg cytaty " , MASZ URONIENIA stary DURNIU .
podaj PRZYKŁAD ?
... pluć ci w twarz , a ty powiesz , że deszcz pada ! "

....................................................................................................................
TERAZ DOTARŁO ???


... nie baw się jak dzieciak , TYLKO JEDŻ FAKTAMI .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orędzie.

hahahahaha:):):)
Jesteś błaznem zezowaty:):)
Ale zobacz jak ci szybko minał ze mną dzień :):):)
A ja przynajmniej przy tobie odwaliłem kupę roboty na jutro :):):)


No ale co ty możesz wiedzieć o tym jak ty za zasiłku siedzisz:)
Może i dobrze :) nie musisz się rano zrywać , wcześnie kłaść :)

Masz dobrze zezowaty aż czasami ci zazdroszczę :):)
Ale wiesz co ?
Zapraszam na jutro na pogawękę to znowu zrobie sporo roboty a przy okazji i ty skorzystasz bo czas ci minie tak samo szybko jak dziś :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orędzie.

na szczęście mój w domu , ufffff a już myślałem :D

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orędzie.


maruda , pisałem ci , że nie zależy mi na reklamie na tym forum i nie będę pisał co robię i czym się zajmuję , ale zapewniam cię , że mam z czego żyć i nie jest to zasiłek tak jak u ciebie ,

dam ci tylko przykład : palę codziennie półtorej paczki Marlboro 100's , piję przynajmniej dwa/trzy piwka dziennie w domu ( do tego dochodzą wypady " na miasto "), czasem trzeba wypić i z kontrahentem , piję dobrą kawę ( nie z Biedronki ) , WIĘC policz , na SAME używki wydaję więcej niż ty zarabiasz , czy też masz zasiłku . Nie piszę tego by się chwalić , bo i nie ma czym i przed kim , ale by cię wyprowadzić z błędu .

Czasu mam wolnego dużo , bo całe życie na to pracowałem , teraz pracują na mnie ludzie i moje pieniądze , mogę sobie pozwolić na pykanie tak dla jaj w klawiaturę .

A i jeszcze jedno : NIE mieszkam w Śniadowie jak pisałeś , ani w Konarzycach jak pisał andzia C .
Oj, zdziwiłbyś się GDZIE !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org