Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

MIX Grabowska-Dąbrowski z medalem

Brązowy medal Mistrzostw Polski wywalczyli Piotr Dąbrowski i Wiktoria Grabowska zawodnicy Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL w MIXie. Natomiast Martyna Krawczyńska swój życiowy rekord na 3000 m poprawiła aż o 16 sekund.

Podczas rozgrywanych w Słupsku Mistrzostw Polski PZLA w Sztafetach dobrze zaprezentowała się drużyna z Łomży.  Piotr Dąbrowski i Wiktoria Grabowska biegnąc w MIXie 2x2x400 metrów wywalczyli brązowy medal. 

„Sztafeta 2x2 x 400 m składa się z mężczyzny i kobiety, którzy biegają dystans 400 metrów dwukrotnie na około jedno minutowej przerwie. Bardzo ważne jest równomierne rozłożenie sił tak, aby idealne wystarczyło „mocy” do linii mety na drugiej cztery setce . Medal Piotra i Wiktorii odpowiednio jest ich piętnastym i siódmym „krążkiem” z Mistrzostw Polski” - tłumaczy Andrzej Korytkowski trener i prezes klubu.

Podczas Otwartych Mistrzostw Warszawy dobrze zaprezentowała się Martyna Krawczyńska, zwyciężyła w biegu na 3000 metrów poprawiając rekord życiowy o 16 sekund (9:45,22). Niezły wynik w debiucie uzyskała Wiktoria Stefańska, która na 400 m przez płotki z wynikiem 1:09,14sek. zajęła trzecią lokatą. W biegu mężczyzn Konrad Zaleski w debiucie na 800 metrów przybiegł 3-ci w swojej serii (ogólnie 14-ty) uzyskując czas 2:05,74.

 

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę