Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Drugie miejsce w Mistrzostwach Polski MMA

Alan Olszewski z Klubu Black HORSE zajął drugie miejsce w rozgrywanych w sobotę amatorskich Mistrzostwa Polski MMA.

W sobotę 13 maja w Sochaczewie odbyły się amatorskie Mistrzostwa Polski MMA 2023. Łomżyński Klub Black HORSE reprezentowało dwóch zawodników.

Jak relacjonuje Piotr Wieryszko, Alan Olszewski w turnieju JUNIOR PK - kat do 93 kg stoczył dwie walki z czego jedną wygrał, a druga powędrowała na korzyść rywala. Ostatecznie zawodnik stanął na drugim miejscu podium zdobywając v-ce Mistrzostwo Polski. Z kolei Hubert Kozłowski w turnieju Junior kat do 66 kg w pierwszej walce stoczył ciężki bój z bardzo dobrym zawodnikiem, który okazał się zbyt mocny jak na ten czas jego kariery amatorskiej.

źródło: Black HORSE

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę