Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Życiówka na otwarcie sezonu Krawczyńskiej

Główne zdjęcie
Krawczyńska pierwsza

Martyna Krawczyńska udowadnia, że zasłużenie stała się stypendystką programu „Wybiegaj w Przyszłość”. Zawodniczka Klubu Sportowego PREFBET - SONAROL, 7 stycznia 2023 roku, w biegu na 1000 metrów zwyciężyła w hali i ustanowiła życiowy rekord na tym dystansie.

Bardzo udanie Martyna Krawczyńska rozpoczęła tegoroczny sezon. W swoim pierwszym starcie w tym sezonie na hali w Toruniu podopieczna Andrzeja Korytkowskiego z dużą przewagą zwyciężyła w biegu na 1000 metrów. Zawodniczka prowadziła od startu do mety uzyskując czas 2:49,12 sek. Wynik ten jest nowym rekordem życiowym biegaczki poprawionym o prawie 5 sekund (poprzedni wynosił 2:54,07 sek.). 

Trener Andrzej Korytkowski zadowolony jest z występu podopiecznej. Jeszcze przed startem Martyna dostała małej infekcji i jej start stał pod znakiem zapytania. Na szczęście szybko uporała się z chorobą i mogła stanąć na bieżni. Trener dobrze ocenia przygotowania zawodniczki do sezonu 2023, ale podkreśla, że celem jest medal na mistrzostwach Polski. 

Wynik 2:49,12 sek. to kolejny nowy rekord województwa podlaskiego ustanowiony przez Krawczyńską. Martyna o 3,97 sek. poprawiła ustanowiony w 2018 roku przez Justynę Jelską z KS Podlaskie Białystok (2:53,09 sek.). Obecnie nasza zawodniczka ma na swoim koncie 15 rekordów województwa podlaskiego w 10-ciu konkurencjach.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę