Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 sierpnia 2022 napisz DONOS@

ŁKS na koniec sezonu zagra z Wasilkowem

W najbliższą sobotę, 18 czerwca o godzinie 15.00 Łomżyński Klub Sportowy w swoim ostatnim spotkaniu w tym sezonie podejmuje Klub Sportowy Wasilków.

Bez względu na wynik spotkania w ostatniej kolejce ŁKS zakończy rozgrywki na 3. miejscu w lidze. Pomimo prowadzenia w stawce przez większość rundy zadyszka jaka spotkała nasz zespół w ostatnim miesiącu poskutkowała utratą pozycji lidera. O awans do 3 ligi powalczą w bezpośrednim starciu Ruch Wysokie Mazowieckie i Olimpia Zambrów.  

Przed drużyną Tomasza Staniórskiego pozostaje walka o prestiż oraz o przekroczenie 100 zdobytych goli w rozgrywkach. Do tej pory w 29 rozegranych spotkaniach łomżyńskim piłkarzom udało się pokonać bramkarza rywali 99 razy. 

Po ostatniej kolejce piłkarze otrzymają trzy tygodnie wolnego. Przygotowania do kolejnego sezonu ruszą 11 lipca. 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę