Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Łomżyniacy na Mistrzostwach MMA Polska

Patryk Wieryszko z drugą i Hubert Kozłowski z trzecią lokatą wrócili z IV Mistrzostw MMA Polska. Klub BLACK HORSE MMA ŁOMŻA reprezentowało łącznie 3 zawodników.

11 czerwca 2022 w Puławach w IV Mistrzostwach MMA Polska Klub BLACK HORSE MMA ŁOMŻA reprezentowało 3 zawodników: Patryk Wieryszko i dwóch Hubertów Kozłowskich, siedemnastolatek i osiemnastolatek.

Patryk Wieryszko stoczył 3 walki, z czego dwie wygrał. W drugiej z tych walk miał okazję zrewanżować się z zawodnikowi z którym przegrał rok wcześniej. Dominował od samego początku do końca pokazując, że stale się rozwija. W finale przegrał z ukraińskim zawodnikiem ostatecznie plasując się na II miejscu w kategorii Junior 77 kg.

Starszy Hubert w drabince miał trzy walki. Pierwszą wygrał w drugiej nie stawił się rywal z powodu kontuzji. Trzecią walkę przegrał, tym samym zajmując III miejsce w kategorii Pierwszy Krok Junior od 84 kg.

Młodszemu Hubertowi tym razem nie udało się stanąć na podium, ale w bardzo emocjonującym starciu pokazał charakter oraz wielką wolę walki.

(relacja Piotr Wieryszko)

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę