Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Tragiczny początek 2022 roku

Trzy osoby w rejonie Łomży poniosły śmierć w pierwszy poniedziałek 2022 roku. Najpierw w nocy dwoje starszych ludzi zmarło po pożarze mieszkania, a wieczorem na przejściu dla pieszych w Wygodzie zginęła kobieta.

Poniedziałek 3. stycznia 2022 roku rozpoczął się niezwykle tragicznie. O godzinie 1:35 w nocy wezwani do pożaru strażacy musieli wyważyć drzwi, aby dostać się do mieszkania w bloku nr 4 na Bohaterów Monte Cassino. Ze środka ratownicy wynieśli nieprzytomnego 78-letniego mężczyznę i 75-letnią kobietę. Jak relacjonował mieszkaniec bloku, klatka schodowa wypełniona była gęstym dymem, a spod drzwi na pierwszym piętrze wydobywał się ogień. Sąsiadów zbudził inny mieszkaniec, który wstawał do dziecka i wyczuł dym. Domofonem informował o zdarzeniu mieszkańców. Dzięki postawie tego lokatora nie doszło do większej tragedii. 

Podjęta przed blokiem reanimacja przyniosła skutek,  poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala, gdzie zmarli. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w skrzynce bezpiecznikowej. 

Drugie zdarzenie miało miejsce w Wygodzie. Na przejściu dla pieszych na ul. Łomżyńskiej (głównej) w ciągu drogi krajowej 63 przed godz. 18. doszło do potrącenia pieszej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca skody jadąc od Łomży potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 74-letnią mieszkankę gminy Łomża. Niestety piesza pomimo podjętej reanimacji zmarła. Z informacji policji wynika, że 66-letni kierowca był trzeźwy. Z oglądu miejsca zdarzenia wynika, że samochód „centralnie” uderzył w pieszą. Zatrzymał się około 20-30 metrów od przejścia, a kobieta leżała jeszcze kilka metrów dalej.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają dokładne okoliczności tych zdarzeń.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę