Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 16 stycznia 2021 napisz DONOS@

Paweł Gębusiak z rekordami Polski i Europy

Łomżanin Paweł Gębusiak wynikiem 185 kg ustanowił rekord Polski i Europy. Tym samym zwyciężył w konkurencji Deadlift RAW w kategorii osób niepełnosprawnych Paralympic Open.

Dnia 22 listopada w Siedlcach odbyły się zawody o Puchar Świata w trójboju siłowym. W XPC Powerlifting Word Cup 2020  Łomżanin Paweł Gębusiak odniósł znaczący sukces ustanawiając rekord Polski i Europy. W pierwszym podejściu zawodnik podniósł 160 kg. W drugim podźwignął 185 kg co jest nowym rekordem Polski i Europy. Gębusiak pobił dotychczasowy najlepszy wynik o 5 kg. Trzecie podejście to próba poprawienia rekordu o kolejne 15 kg. Niestety ciężar 200 kg okazał się nie do przejścia. 

- Jestem zadowolony ze swojego występu, bo w 100% wykonałem swoje założenia – cieszy się  zawodnik - Chciałem przede wszystkim ustanowić nowy rekord. W trzeciej próbie poszedłem na żywioł i próbowałem podnieść 200 kg, Niestety się nie udało, ale była to dla mnie ważna lekcja, z której z pewnością wyciągnę wnioski – powiedział Paweł.

Paweł Gębusiak cierpi na porażenie mózgowe. Mimo to nie rezygnuje w własnych marzeń i planów. Ciężko trenuje i odnosi sukcesy. Gratulujemy.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę