Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 16 stycznia 2021 napisz DONOS@

UKS 4 Łomża znów górą!

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa grające w UKS 4 Łomża pokonały drużynę Kusy Łomianki 61:60. To kolejne zwycięstwo w Mazowieckiej Lidze U13!

„Do ostatniej minuty walka była naprawdę zacięta. W pierwszej kwarcie nasze dziewczyny wysunęły się na prowadzenie, ale w drugiej i trzeciej kwarcie to rywalki zdobyły więcej punktów. Nie daliśmy jednak za wygraną, nadrobiliśmy straty i zwyciężyliśmy ten mecz” – komentuje trener Daniel Chojnowski.

UKS 4 Łomża ma za sobą cztery mecze w rundzie zasadniczej, wszystkie wygrane. W dalszym ciągu utrzymuje pierwsze miejsce w tabeli. „Gratulujemy wszystkim zawodniczkom świetnych wyników i życzymy dalszych sukcesów! Cieszymy się, że Wasza ciężka i solidna praca daje tak świetne rezultaty” - Prezes Marcin Piotrowski i cały zarząd UKS 4 Łomża.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę