niedziela, 25 lutego 2018 napisz DONOS@

Nowy dyrektor szpitala w Łomży

Potwierdziły się nasze piątkowe informacje. Roman Eugeniusz Nojszewski, zgodnie z rekomendacją komisji konkursowej, został dyrektorem Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Zarząd Województwa Podlaskiego dziś podjął stosowną uchwałę w tej sprawie. W czwartek ma być oficjalne wprowadzenie do łomżyńskiego szpitala nowego dyrektora, który funkcję ma pełnić przez 6 lat tj. do 20 lipca 2023 r

Jak podaje Urszula Arter, rzecznik prasowy marszałka województwa, Roman Nojszewski ukończył w 1981 r. studia wyższe magisterskie na Wydziale Ekonomiczno-Rolniczym Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W 2006 r. ukończył studia podyplomowe „Restrukturyzacja, sanacja, upadłość w europejskiej firmie” prowadzone przez Europejską Wyższą Szkołę Prawa i Administracji w Warszawie. Posiada również uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa.

Przez ostatnie pięć lat Roman Nojszewski pełnił funkcje kierownicze w Szpitalu Czerniakowskim SPZOZ w Warszawie, najpierw jako zastępca dyrektora ds. ekonomiczno-administracyjnych, następnie jako dyrektor naczelny tego szpitala. Obecnie, od 1.02.2017 r. jest pełnomocnikiem dyrektora ds. kontrolingu w Szpitalu Czerniakowskim w Warszawie. 

zobacz: Ze Szpitala Czerniakowskiego do szpitala łomżyńskiego


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0