Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

EDPOL doceniony przez ministra

Główne zdjęcie
Prezes firmy Wojciech Dąbrowski odbiera nagrodę z rąk ministra Władysława Kosiniaka-Kamysza. (fot. MPiPS)

Firma EDPOL Food & Innovation z Łomży została laureatem konkursu „Kreatorzy miejsc pracy 2015” organizowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Prezes firmy Wojciech Dąbrowski nagrodę, w kategorii średnie przedsiębiorstwo produkcyjno-przemysłowe, odebrał z rąk ministra Władysława Kosiniaka-Kamysza. W sumie laureatów jest tylko 19 i oni mają prawo posługiwania się przez rok logiem konkursu.

Celem konkursu było wyróżnienie tych pracodawców, którzy tworzą nowe miejsca pracy oraz którzy zatrudnili najwięcej pracowników w 2014 r.
- Prawie 250 firm zgłoszonych do konkursu to najlepszy dowód na to, że wielu przedsiębiorcom bliska jest idea konkursu. „Kreatorzy miejsc pracy”, to firmy dbające o pracowników i ich rozwój, ale także o najlepsze warunki pracy – mówił minister Kosiniak-Kamysz podczas uroczystej gali.
Nagrody „Kreatora miejsc pracy 2015”, zostały przyznane w pięciu kategoriach: mała, średnia, duża firma oraz duża firma przemysłowo-produkcyjna, a także duża firma handlowo-usługowa.
Łomżyńska spółka Edpol Food & Innovation zajęła II miejsce wspólnie z firmą POL-FOODS Sp. z o.o. zajęły drugie miejsce w kategorii średnie przedsiębiorstwa przemysłowo-produkcyjne.
Edpol Food & Innovation wpecjalizuje się we wdrażaniu i kreowaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie tworzenia i stosowania dodatków do żywności. Tworzy receptury i technologie  dla największych koncernów i grup kapitałowych w Polsce. W 2014 roku utworzono 10 nowych stanowisk pracy. Firma w 2014 r. zatrudniła 13 osób niepełnosprawnych, 7 osób poniżej 30. roku życia oraz 19 osób powyżej 50. roku życia.  99% pracowników zatrudnionych jest na podstawie umowy o pracę.
- Nagrodzone przedsiębiorstwa na swój dobry wizerunek oraz uznanie społeczne pracują latami, a ich osiągnięcia to wynik długofalowych działań i perspektywicznego myślenia – cieszy się z nagrody prezes Wojciech Dąbrowski.

Warto dodać, że to już kolejne docenienie dla łomżyńskiej  firmy. Wcześniej zdobyła ona tytułu Pracodawca Roku 2014 Ziemi Łomżyńskiej oraz firma Fair Play 2014.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę