wtorek, 20 lutego 2018 napisz DONOS@

Siłacze z Łomży

W świetnej formie jest łomżyński siłacz Zbigniew Turowski. Podczas rozgrywanych w Ciechanowie Mistrzostw Polski w Trójboju Siłowym w formule RAW Turowski startując grupie Masters powyżej 50 lat, w kategorii wagowej do 95 kg zajął pierwsze miejsce w wyciskaniu sztangi leżąc, przysiadach i martwym ciągu. Oprócz tego wygrał kategorię Open Masters +50 lat w przysiadach i martwym ciągu.

Zbigniew Turowski
Zbigniew Turowski

Zbigniew Turowski jest nie tylko siłaczem, ale także opiekunem i trenerem zawodników z Siłowni Zibi, którzy także świetnie zaprezentowali się w tych zawodach. Startujący w tej samej grupie wiekowej Zbigniew Pajęcki, ale w kategorii wagowej do 75 kg, zajął pierwsze miejsce w wyciskaniu sztangi leżąc, przysiadach i martwym ciągu.
Syn Zbigniewa, Damian Turowski, zajął trzecie miejsce w grupie juniorów do lat 23 w kat. wagowej 75 kg w wyciskaniu sztangi leżąc oraz drugie miejsce w przysiadach. Marcin Dziubiński w kat. wagowej 95 kg zajął drugie miejsce w grupie seniorów w wyciskaniu sztangi leżąc, a startujący w tej samej kategorii wiekowej i wagowej Szymon Wykowski zajął trzecie miejsce.
Niezłą formę zaprezentował też zawodnik z Bursy Szkolnej nr 2 w Łomży Dariusz Wybraniak, który zajął drugie miejsce w grupie juniorów do lat23 w kat. wagowej 75 kg w wyciskaniu sztangi leżąc oraz pierwsze miejsca w przysiadach i martwym ciągu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0