piątek, 23 marca 2018 napisz DONOS@

SSSE nie szkoli za pieniądze

Do pracowników Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej coraz częściej docierają zapytania dotyczące odpłatnych szkoleń z tematyki stref ekonomicznych organizowanych przez firmy konsultingowe. - Informuję, że aktualnie nie prowadzimy takich szkoleń, nie zleciliśmy ich również firmom zewnętrznym – mówi Robert Żyliński, prezes SSSE podkreślając, że szkolenia dla przedsiębiorców Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna zawsze prowadzi bezpłatnie.

Robert Żyliński, prezes SSSE
Robert Żyliński, prezes SSSE

Odnosząc się do tych szkoleń płatnych, oferowanych przez firmy konsultingowe prezes Żyliński mówi, że nie neguje ich wiarygodności.
- Ponieważ jednak nie patronujmy im, nie jesteśmy w stanie zweryfikować treści wykładów i potwierdzić że jest ona zgodna ze stanem faktycznym – dodaje. 

Szkolenia organizowane przez SSSE ogłaszane są na stronie www.ssse.com.pl. Ich częstotliwość i miejsce wynika z zapotrzebowania przedsiębiorców. 
- Najbliższe szkolenie organizowane przez suwalską strefę wstępne zaplanowaliśmy na trzeci kwartał – podaje prezes Żyliński. - Podczas spotkania zostaną omówione zarówno ogólne zasady inwestowania w strefach ekonomicznych jak i zmiany przepisów, które wraz z nową mapa pomocy publicznej weszły w życie 1 lipca 2014.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0