czwartek, 22 lutego 2018 napisz DONOS@

Brydżowe rozgrywki o puchar szefa SLD w Łomży

Włodzimierz Królak i Adam Myśliwiec zwyciężyli w rozgrywanym w sobotę I Otwartym Turnieju Brydża o Puchar Przewodniczącego Powiatowej Rady SLD w Łomży. Przy stolikach w siedzibie sali oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łomży przy ulicy Sadowej zasiadło w sumie 13 par graczy z Łomży, Zambrowa i Białegostoku.

Jak podają organizatorzy pomysł rozegrania turnieju brydżowego w Łomży zaproponowała Rada Wojewódzka SLD w Białymstoku, która była głównym fundatorem pucharów dla zwycięzców. Wybór miejsca - Sala Konferencyjna ZNP - nie był przypadkowy, bo od wielu lat w Związku działa Sekcja Brydża Sportowego i rokrocznie odbywa się Wojewódzki Turniej Brydża Sportowego Nauczycieli.  Zawodników i gości wśród których byli Bogdan Budzisz sekretarz Rady Wojewódzkiej SLD w Białymstoku  Robert Łada łomżyński radny Sejmiku Województwa Podlaskiego z ramienia SLD witali Aleutyna Kołos prezes Oddziału ZNP  i Zenon Żyjewski przewodniczącym Rady Powiatowej SLD w Łomży. 
Rozgrywki brydżystów trwały kilka godzin. Nad prawidłowością przebiegu turnieju czuwał sędzia  Krzysztof Krajewski „Biały”. Ostatecznie zwyciężyli Włodzimierz Królak i Adam Myśliwiec przed parą Adam Chmielewski i Jan Gardocki (II miejsce) oraz Tadeuszem Wałkuskim i Bogdanem Zakrzewski (III miejsce).

fot. Jacek Sokołowski

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0