wtorek, 20 lutego 2018 napisz DONOS@

ŁKS niekończąca się historia...

Niemal cztery godziny trwały obrady Walnego Zebrania Członków Łomżyńskiego Klubu Sportowego „1926 Łomża”. To klub, który powstał na gruzach „starego” ŁKS-u, a jego drużyna gra w IV lidzie piłki nożnej. Głównym tematem miały być wybory nowych władz klubu. Niestety wobec braku chętnych obrady przerwano do 28 lutego.

Łomżyński Klub Sportowy 1926 Łomża powstał w połowie 2010 roku. To wówczas Walne zgromadzenie członków Łomżyńskiego Klubu Sportowego, który ze względu na ogromne zadłużenie nie miał szans funkcjonować dalej, podjęło uchwałę iż Łomżyński Klub Sportowy 1926 Łomża jest historycznym i sportowym następcą ŁKS-u, nie przejmuje jednak jego zobowiązań finansowych i majątkowych. 
Prezesem nowego klubu został ostatni prezes starego ŁKS-u Jarosław Kluesza, który od tego czasu głównym sponsorem piłkarskiej reprezentacji Łomży. W listopadzie ubiegłego roku Kulesza złożył jednak rezygnację z tej funkcji deklarując gotować dalszego sponsorowanie drużyny i mimo próśb wielu działaczy decyzji nie zmienił. 
Podczas wczorajszego Walnego miano wybrać nowy zarząd ŁKS 1926 Łomża, ale wobec baraku odpowiedniej liczby chętnych obrady przerwano na trzy tygodnie. Członkowi klubu mają tym zająć się 28 lutego.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0