Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 20 września 2020 napisz DONOS@
Gazeta Bezcenna nr 469

Smutne święto wojska w Łomży

Główne zdjęcie

Garnizonu Łomża nie ma już od kilku tygodni - został wcielony do Garnizonu Białystok. 1 Łomżyński Batalion Remontowy im. płk Mariana Raganowicza przestanie istnieć od nowego roku. - Do końca roku batalion zostanie rozmontowany i przekształcony w warsztaty techniczne. Pociągnie to za sobą zmiany w strukturze etatów i organizacji – mówił major Krzysztof Rabek dowódca batalionu dodając, że to budzi uzasadniony niepokój.

W Łomży we wtorek, po raz ostatni oficjalnie świętowano święto 1ŁBR. Kolejnego dnia, w Święto Wojska Polskiego, przed Pomnikiem Żołnierzy 33 p.p. na Placu Papieża Jana Pawła II kilka delegacji złożyło kwiaty. Nie było kompanii wojska, orkiestry, ani mażoretek. Było sześć pocztów sztandarowych, przede wszystkim kombatanckich, a cicha uroczystość trwała w sumie pięć minut.
W Łomży jest dziś około 30 żołnierzy, a w jednostce wojskowej nr 1511 pracuje około 120 cywilów.

200612113236.gif

 
200831084255.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę