Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

"Zakończenie Sezonu Żeglarskiego 2011"

W dniu 24.09.2011r. na akwenie Jeziora Rajgrodzkiego zostały przeprowadzone regaty żeglarskie "Zakończenie sezonu żeglarskiego na Jeziorze Rajgrodzkim 2011" Uroczyste otwarcie regat poprzedziło seminarium na temat: "Doskonalenie pracy szkoleniowo - wychowawczej poprzez żeglarstwo". W seminarium wzięli udział uczestnicy zawodów i osoby zaproszone na regaty.

Podczas uroczystego zakończenia regat za miejsca I-III załogi zostały uchonorowane pucharami. Wszystkie uczestniczące załogi otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody. Fundatorami pucharów i nagród byli: Urząd Marszałkowski, Starostwo Powiatowe w Grajewie, Urząd Miasta w Rajgrodzie.

W uroczystym otwarciu regat wzięli udział: Członek Zarządu Województwa Podlaskiego Jazek Piorunek, Przewodniczący Rady Miasta Łomży Meciej Borysewicz, działacze klubów żeglarskich "Zefir" i "Arcus".

 

YCA
cz, 06 października 2011 12:24
Data ostatniej edycji: cz, 06 października 2011 12:33:49

 


 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę