Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Tosca w katedrze

Atrakcyjnie zapowiada się wieczorny koncert Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo - Łomża. O 19.00 w Katedrze Łomżyńskiej wystawiona zostanie włoska opera "Tosca" Giacomo Pucciniego. Ciekawostką jest fakt, że oprócz zawodowych śpiewaków zobaczymy i usłyszymy w niektórych rolach łomżyńskich VIP-ów. M.in. w roli naczelnika więzienia wystąpi komendant miejski policji Andrzej Zaręba. W epizodach obsadzeni zostali też prezydent Łomży Jerzy Brzeziński oraz starosta Wojciech Kubrak.

W sumie na specjalnie skonstruowanych na prezbiterium podestach wystąpi kilkudzesięciu wykonawców, m.in. Chór Katedralny pod kierownictwem prof. Stanisława Winiarskiego i chór "Ad libitum" ze Szkoły Podstawowej nr 10, kierowany przez Iwonę Gumińską - Kropiewinicką. Spektakl reżyserowała Marzena Prochacka, inscenizował go Jacek Szymański. Wstęp na przedstawienie jest wolny.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę