cz so, 29 września 2007 08:18

Ciężkie wyjazdowe spotkanie czeka w sobotę piłkarzy z Łomży. Gdyby nie odjęcie sześciu punktów za udział w aferze korupcyjnej, Podbeskidzie Bielsko-Biała plasowałoby się w tabeli tuż za ścisłą czołówką II ligi.

ŁKS wygrywa z TURem - John bohaterem

mm so, 22 września 2007 17:20

ŁKS Browar Łomża wygrał na własnym stadionie z Turem Turek 1 : 0. Zwycięską bramkę w 79 minucie zdobył John Raus. Zawodnik, o którego ŁKS wzbogacił się po wyjeździe do USA. John wszedł na boisko w 71 minucie zmieniając innego cudzoziemca Maxwella Kalu. ŁKS dzisiejszy mecz kończył w 10, w 90 minucie druga żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Paweł Jurgielewicz.

ŁKS podejmuje Tura Turek w II lidze

cz so, 22 września 2007 06:33

Piłkarze ŁKS-u Łomża w sobotę (godz. 15) podejmą jedną z rewelacji II-ligowych rozgrywek Tura Turek. Rywale na 11 spotkań przegrali tylko raz i stracili najmniej bramek w lidze. Drużyna Tura to absolutny debiutant na tym szczeblu rozgrywek. Choć po wywalczeniu awansu do zespołu nie dołączyli jacyś znani gracze, to podopieczni Adama Topolskiego radzą sobie bardzo dobrze.

ŁKS wygrał z Wartą

cz śr, 19 września 2007 17:18

ŁKS Łomża wygrał środowy mecz z Warta Poznań 2 : 0. Pierwszą bramkę dla ŁKS-u w 6 minucie gry zdobył Łukasz Adamski. Drugiego gola w kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy meczu (48 minuta gry) strzelił, po podaniu Adamskiego, Paweł Jurgielweicz.

Piłkarze ŁKS-u Łomża grają w środę w Poznaniu z Wartą

cz śr, 19 września 2007 06:07

Łomżanie zamierzają w meczu z Wartą odkuć się za porażki z faworyzowanymi ekipami z Pomorza. Liczą przy tym, że zwolnienie trenera nie wpłynie na rywali tak dobrze, jak miesiąc wcześniej na nich samych. Po czterech porażkach na początek II-ligowego sezonu ŁKS przestał prowadzić Jan Makowiecki. Pod wodzą jego grającego asystenta Grzegorza Lewandowskiego łomżanie przełamali się i w czterech kolejnych spotkaniach nie pokonali jedynie Śląska Wrocław (0:0). Ostatnio co prawda zostali powstrzymani przez ekipy z Pomorza - przegrali 0:1 w Gdańsku z Lechią i ostatnio 1:2 u siebie z Arką Gdynia - ale nie robią z tego tragedii.

Arka wygrała z ŁKSem

mm so, 15 września 2007 18:49

ŁKS Łomża uległ przed własną publicznością Arce Gdynia 1 : 2. Bramki zdobyli dla ŁKSu: Damian Świerblewski w 54', dla Arki: Olgierd Moskalewicz w 41' i Marcin Wachowicz w 83'. W meczu od początku spotkania inicjatywa była po stronie gości. To Arka przeważała i wygrała zasłużenie.

ŁKS podejmie Arkę w II lidze

cz pt, 14 września 2007 06:14

Teoretycznie w starciu z Arką Gdynia łomżanie nie mają najmniejszych szans na zdobycie choćby punktu. Jednak na szczęście piłka czasami nie ma za wiele wspólnego z teorią, dlatego też w Łomży liczą w sobotę (godz. 16) na korzystny rezultat.

ŁKS przegrał z Lechią w II lidze

cz pon, 10 września 2007 06:02

Piłkarze ŁKS-u Łomża jeszcze w sobotę rano twierdzili, że z powodu zaległości finansowych nie mają zamiaru jechać na mecz do Gdańsk. Ostatecznie wsiedli do autokaru, a niedzielne starcie z Lechią, mimo że toczyli równorzędną walkę, przegrali 0:1

ŁKS rozbił Stal w II lidze

cz nie, 02 września 2007 21:24

Po raz pierwszy w historii swych występów w II lidze piłkarze ŁKS-u Łomża zdobyli pięć goli w jednym meczu. W sobotę rozbili 5:1 Stal Stalową Wolę, czym sprawili miły prezent trenerowi Grzegorzowi Lewandowskiemu, który tego dnia obchodził 38. urodziny

ŁKS Łomża odpadł z Pucharu Polski

cz śr, 29 sierpnia 2007 19:59

Zespół ŁKS-u Łomża w środę przegrał swój pierwszy pojedynek w rozgrywkach Pucharu Polski. Pogromcą biało-czerwonych okazał się czwartoligowiec z Iławy. Piłkarze Jezioraka Iława grając u siebie strzelili łomżanom trzy gole tracąc tylko jedna bramkę. Honorowego gola dla łomżan strzelił Tomasz Radziński.

ŁKS pokonał Motor w II lidze

cz pon, 27 sierpnia 2007 06:41

Piłkarze ŁKS-u Łomża są niepokonani już od trzech kolejek. W sobotę wygrali 2:1 na wyjeździe z Motorem Lublin. Obie bramki dla łomżan zdobył Damian Świerblewski.

ŁKS Łomża bezbramkowo zremisował ze Śląskiem Wrocław

cz śr, 22 sierpnia 2007 19:56

Podziałem punktów zakończył się środowy mecz pomiędzy ŁKS-em Łomża a Śląskiem Wrocław. Żadna z drużyn nie zdołała strzelić nawet jednego gola, za to wyjątkową aktywnością popisywał się sędzia, który pokazał aż osiem żółtych kartek i jedną czerwoną – Świerblewskiemu z ŁKS-u. Na trybuny sędzia odesłał też trenera gości Ryszarda Tarasewicza.

ŁKS pokonał Odrę w II lidze

cz pon, 20 sierpnia 2007 06:35

Pięciu kolejek, zmiany trenera oraz przetasowań w składzie potrzebowali piłkarze ŁKS-u Łomża, aby odnieść pierwsze zwycięstwo w sezonie. W sobotę na wyjeździe niespodziewanie pokonali 2:0 Odrę Opole.

Wreszcie wygrana

cz so, 18 sierpnia 2007 22:06

W dobrych humorach z wyjazdowego meczu wracają piłkarze drugoligowego ŁKS-u Browar Łomża. Łomżanie wywalczyli pierwsze punkty w tym sezonie - wygrali z Odrą Opole 2:0. Bramki dla ekipy z Łomży strzelili Paweł Sędrowski w 26 minucie i Łukasz Adamski w 65 minucie.

ŁKS gra z Odrą w II lidze

cz so, 18 sierpnia 2007 07:54

Piłkarze ŁKS-u Łomża zagrają w sobotę na wyjeździe z Odrą Opole. Mimo że rywale również nie zachwycają na początku sezonu, to są faworytem tego spotkania. - W końcu musimy się podnieść i wierzymy, że zrobimy to w Opolu - zapewnia jednak obrońca Przemysław Mądry.

ŁKS bez Makowieckiego

cz śr, 15 sierpnia 2007 14:51

Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego odwołał z funkcji trenera drugoligowej drużyny Jana Makowieckiego. Do czasu wyboru nowego szkoleniowca jego obowiązki pełnił będzie Grzegorz Lewandowski. To najstarszy zawodnik ŁKS-u

ŁKS bez szans

mm so, 11 sierpnia 2007 19:21

ŁKS Browar Łomża uległ na własnym stadionie Zniczowi Pruszków 2 : 4. Nie udało się jeszcze ŁKS-owi w tej rundzie zdobyć punktów, a o dzisiejszym pojedynku drużyna i kibice chcieliby szybko zapomnieć. Jak powiedział do niedawna zawodnik ŁKSu a obecnie Znicza Pruszków Zbigniew Kowalski: pokazaliśmy że jesteśmy lepszą drużyną i przede wszystkim poukładaną, bo Łomża skrzyknęła się trzy dni przed ligą i to tak wygląda jak wygląda.

ŁKS podejmuje lidera rozgrywek II ligi

cz so, 11 sierpnia 2007 10:12

Zbigniew Kowalski i Leszek Ojrzyński - obaj swego czasu byli związani z ŁKS-em Łomża. Teraz pierwszy jest obrońcą, a drugi szkoleniowcem Znicza Pruszków, który jest sobotnim rywalem łomżan w II lidze. Początek meczu o godz. 17

Zmagania o Puchar Polski zaczynamy w Iławie

cz cz, 09 sierpnia 2007 12:08

28 lub 29 sierpnia ŁKS Łomża rozegra swój pierwszy mecz na szczeblu centralnym w Pucharze Polski. Jego rywalem będzie czwartoligowy zespół Jezioraka Iława. Mecz odbędzie się na tamtejszym stadionie. W pucharowych rozgrywkach zespół z Iławy pokonał na wyjeździe drużynę KP Sopot 1:0.

ŁKS Łomża przegrał z Polonią Warszawa

cz śr, 08 sierpnia 2007 18:52

Bardzo dobrze środowy mecz z Polonią Warszawa rozpoczęli piłkarze ŁKS-u Łomża. Grając na wyjeździe łomżanie już w 6. minucie objęli prowadzenie. Bramkę, strzałem głową zdobył Tomasz Bzdęga. Mimo ciągłych ataków Polonii wynik ten łomżanie dowieźli do końca pierwszej połowy... Po przerwie gole jednak strzelali już tylko piłkarze z Warszawy.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »