Czar bil ... .

mm pon, 21 marca 2005 08:42

Bilardowe Grand Prix Polski w Klubie 54

cz nie, 20 marca 2005 22:59

Adam Ewald z klubu Trefl Sopot wygrał odbywający się w weekend w Łomży turniej bilardowy WIK POL TUR Grand Prix Polski odmiana 14/1. W sumie od rozgrywek przystąpiło ponad 60 zawodników z całego kraju. W tej grupie było kilku łomżan, a najlepszy z nich Tomasz Struk doszedł do ćwierćfinałów.

Dwójka Łomża w finałach mistrzostw Polski

cz nie, 20 marca 2005 20:54

Piłkarki ręczne Dwójki Łomża wywalczyły awans do finału mistrzostw Polski juniorek. Podopieczne trenera Stanisława Niedbały podczas rozgrywanych w weekend w Tczewie półfinałów mistrzostw Polski pokonały Łącznościowca Szczecin i Victorię Świebodzice – tym samym zapewniając sobie awans do grona ośmiu najlepszych drużyn szczypiornistek juniorek w kraju.

mm so, 19 marca 2005 12:24

64 najlepszych zawodników z całego kraju zjechało do Łomży. Przez dwa dni – w sobotę i niedzielę w tutejszym „Klubie 54” odbywa się turniej bilardowy WIK POL TUR Grand Prix Polski odmiana 14/1. Jest to pierwsza tak duża impreza bilardowa w Klubie i Łomży.

Piłkarki ręczne Dwójki Łomża od przegranej 25:34 z gospodarzami turnieju Samborem Tczew rozpoczęły w

cz so, 19 marca 2005 10:16

Piłkarki ręczne Dwójki Łomża od przegranej 25:34 z gospodarzami turnieju Samborem Tczew rozpoczęły wczoraj udział w półfinale mistrzostw Polski juniorek. Podopieczne Stanisława Niedbały zmierzyły się z faworytem, który uznawany jest za jednego z kandydatów do tytułu mistrzowskiego. Łomżynianki nie przestraszyły się rywalek.

Łomżanki rozgromiły Białystok

cz nie, 13 marca 2005 18:58

Kończące sezon drugoligowch rozgrywek piłki ręcznej „Dwójka Łomża” rozgromiły w sobotę na własnym boisku drużynę MOKS Słoneczny Stok Białystok. Łomżanki wygrały 36:20 i ostatenicze zajęły drugą pozycję w ligowej tabeli.

Łomżyński Klub Biegowy na podium!

cz pon, 07 marca 2005 13:26

Zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Biegowego zajęli trzecie miejsce w rozegranych w sobotę na warszawskim Ursynowie Zawodach Biegowych z cyklu Gran Prix Warszawy 2005. Na starcie w Lesie Kabackim stanęło 135 zawodników i zawodniczek oraz 26 klubowych drużyn. Łomżyński Klub Biegowy reprezentowali: Piotr Burnos, Andrzej Konopka, Andrzej Szewczyk i Mariusz Niziński.

Tenisistki z Pucharem

cz cz, 03 marca 2005 10:16

Pierwszy zespół dziewcząt z łomżyńskiego SKTS-u zdobył Puchar Polski szczebla wojewódzkiego w tenisie stołowym. W środę w Szkole Podstawowej nr 5 w Łomży podopieczne Wacława Tarnackiego pokonały trzy drużyny. Dojlidy Białystok 4 : 2 i z zespół Dwójka Grajewo 4 : 2 i drugi zespół łomżyńskiego SKTS.

Łomżanie biegali w Wiązowie

cz pon, 28 lutego 2005 12:55

Dwójka reprezentantów Łomżyńskiego Klubu Biegowego uczestniczyła w rozegranym w niedzielę Półmaratonie wiązowskim. Przy temperaturze powietrza wynoszącej -9 st. C. w 21. kilometrową trasę wraz z niemal pół tysiąca biegaczami wyruszyli łomżanie Andrzej Konopka i Mariusz Niklewicz. Obaj ukończyli bieg. Konopka na 77, a Niklewicz na 358 pozycji.

Dwójka druga ale w półfinałach

mm nie, 27 lutego 2005 14:28

Na drugiej pozycji, ale z zapewnionym udziałem w półfinałach zakończyły się dla GUKS „Dwójka” ćwierćfinał Klubowych Mistrzostw Polski w piłce ręcznej juniorek starszych. Przez trzy dni - od piątku do niedzieli – ćwierćfinały rozgrywano w hali im. Olimpijczyków Polskich w Łomży. Zespół GUKS "Dwójka" Łomża w niedzielnym finale uległ MKS-TPR Lublin 21 do 30.

Dwójka w półfinałach

cz so, 26 lutego 2005 21:14

Szczypiornistki Gimnazjalnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dwójka” Łomża wywalczyły awans do półfinału klubowych mistrzostw Polski w kategorii juniorek starszych. Nasze zawodniczki już po dwóch spotkaniach zapewniły sobie awans pokonując najpierw UMKS Busko Zdrój 36:15, a dzisiaj zwyciężając Olimpię Nowy Sącz 27:22.

Turniej Piłkarski Drużyn Amatorskich

cz so, 26 lutego 2005 17:20

Szesnaście amatorskich drużyn piłkarskich bierze udział w sportowych zmaganiach o Puchar Prezydenta Miasta Łomży. Turniej, trwający w dniach 26-27 lutego, zorganizowało Miejskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Łomży z siedzibą przy ul. Farnej 1. W zawodach rozgrywanych w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich oprócz zespołów łomżyńskich udział biorą również drużyny z Zambrowa, Czerwonego Boru, Giełczyna i Szczepankowa.

Zwycięstwo piłkarek ręcznych Dwójki Łomża w ćwierćfinale mistrzostw Polski juniorek

cz so, 26 lutego 2005 11:17

Piłkarki ręczne Dwójki od zwycięstwa 36:15 nad UMKS-em Busko Zdrój rozpoczęły w sobotę ćwierćfinały mistrzostw Polski juniorek. Spotkania potrwają w Łomży do niedzieli Łomżanki, które na co dzień walczą w drugiej lidze, bez problemów wygrały rywalizację juniorek na szczeblu województwa. Dzięki temu mogły wystartować w ćwierćfinale, choć ich ambicje sięgają znacznie wyżej.

Sukcesy łomżyńskich maratończyków

cz pon, 21 lutego 2005 15:40

Łomżyński Klub Biegowy zajął szóste miejsce w I Zimowych Mistrzostwach Klubowych rozegranych w sobotę w Trzemesznie niedaleko Gniezna. Pięciu łomżyńskich biegaczy, podobnie jak 39 innych ekip do pokonania miało dystans 15 kilometrów. Jak podkreśla Mariusz Niziński z ŁKB „to wielkie osiągnięcie zważywszy, że Łomżyński Klub Biegowy zrzesza ludzi, którzy bieganiem zajmuje się tylko amatorsko dla własnej przyjemności.”

VI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży - wyniki

mm nie, 20 lutego 2005 20:50

Ponad setka karateków z sześciu klubów Karate Kyokushin z terenu województwa podlaskiego przez całą niedzielę walyczyła w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich w Łomży.

Remis jak porażka

cz nie, 20 lutego 2005 20:03

Piłkarki ręczne Dwójki Łomża zremisowały 29:29 w Kościerzynie UKS-em. - Ten wynik traktujemy jak porażkę - ocenia Stanisław Niedbała, trener łomżynianek. - Jak się prowadzi niemal całe spotkanie, momentami ośmioma bramkami, to remis nie cieszy - tłumaczy Niedbała. - Już bardziej to, że stworzyliśmy świetne widowisko, które do ostatnich sekund spotkania trzymało w napięciu.

Mistrzowie karate w Łomży

mm nie, 20 lutego 2005 13:17

Około stu karateków z sześciu klubów z terenu województwa podlaskiego walczy w hali sportowej im. Olimpijczyków Polskich w Łomży. Właśnie dziś rozgrywane są VI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży.

Szczypiornistki Dwójki przegrały w Toruniu

cz nie, 13 lutego 2005 21:44

W ósmej kolejce rozgrywek II ligi piłki ręcznej Dwójka Łomża uległa w Toruniu tamtejszej Victorii 24:28. Przegrana jest zaskoczeniem. Łomżanki były faworytkami spotkania. One są wiceliderkami tabeli drugoligowych rozgrywek, a Victoria przed tym spotkaniem zajmowała ostatnie miejsce.

Piłkarki ręczne Dwójki Łomża zagrają w Toruniu

cz so, 12 lutego 2005 10:54

Piłkarki ręczne Dwójki Łomża dziś w Toruniu wystąpią w roli faworytek. - To ambicja nie pozwala nam przegrać z ostatnią w tabeli Victorią - mówi Stanisław Niedbała, trener łomżanek Dla łomżanek zwycięstwo pozwoli umocnić się na fotelu wicelidera rozgrywek. Jednak szkoleniowiec Dwójki przed meczem ma pewne obawy.

« · «« · 163 · 164 · 165 · 166 · 167 · 168 · 169 · 170 · 171 · 172 · »» · »