czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Meble

Czy ktoś zna dobrą firmę która robi meble kuchenne na zamówienie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble

mi robiła firma Kalisto i jestem zadowolony. Na pewno jest wiele dobrych firm w naszym regionie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble

Jak cenowo wygląda oferta tej firmy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble

trollu ratuszowy, jak cię to interesuje - poszperaj w google , sam zadzwoń i zapytaj o ceny :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble

Moge polecic 2 firmy
MArcin Pietrasz na starej Lomzy oraz firma ze Sniadowa Tyszka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble

Serdecznie polecam P. Jarka z Łomży 505 094 572
profesjonalne podejście, meble funkcjonalne, solidne i zawsze dopasowane do kieszeni klienta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble

UWAGA TROLL !

nagle, w przeciągu kilkunastu minut na forum pojawił się troll -
jak nie jak tak, potrafi dwa, trzy dni nie napisać ani jednego posta pod żadnym z poniższych nicków i ... nagle następuje w krótkim czasie, \"dziwnym zbiegiem \" okoliczności wysyp jego nowo zakładanych tematów
jeden Autor wiele nicków jak :

Autor: antykod (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)


Autor: Wirtualny (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)


Autor: Rutkowsky (---.dynamic.gprs.plus.pl)


kiedyś pisał też jako Autor: lary (---.neoplus.adsl.tpnet.pl) ale dostał bana od admina i teraz go już tu nie uwidzimy :)

ten sam styl pisania, ta sama retoryka, ten sam dostawca internetu !

dziwi mnie tylko po co zakłada tu dziesiątki infantylnych tematów,
przeważnie jedno krótkie zdanie w formie niby pytania i ... dalej tematu już nie prowadzi, nie udziela się w swoim temacie, nie interesują go odpowiedzi ect.

TROLL ratuszowy klakier pisobolszewickiej podłej zmiany - zakłada banalne tematy, by zamydlić forum, niewygodne tematy zepchnąć na dalsze pozycje - prawda boli ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble

Inter Meble Smugarzewski na Wojska Polskiego, wycena i projekt gratis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble

noerto - menda wklejająca swoje reklamki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble

Znakomicie :) Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym :) Na pewno mi się przydadzą :)

Bo jeśli się kogoś za bardzo pokocha, człowiek staje się nieszczęśliwy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble

witam zatrolluję tu swoje usługi .W sklepie sieciowym kupić można tanie meble ale coś za coś trzeba na czymś wyjść na swoje są to tańsze okucia cieńsza płyta itp po kilku latach są do wymiany i oto im chodzi. Spróbujcie moich usług przyjadę wymierzę doradzę i wycenię za darmo (w gminie Łomża) www.meble-okey.pl 535810066
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble

Jak długo czekaliście na swoje meble?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble

Na wymiar robilismy kuchnie w salonie agaty - teraz z racji tego ze poszlo im naprawde sprytnie i terminowo robia nam jeszcze szafe do sypialni. Wszystko dostajesz w pakiecie: lacznie z pobraniem wymiarow, projektem, realizacja no i montażem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble

Ja ostatnio robiłam meblościankę na wymiar u nowego stolarza Surawskiego, firma okej lub jakoś podobnie, szybko zrobił, wyglądają tak jak chciałam i mało wziął, więc jestem bardzo zadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble

A ja nie polecam tych mebli bo powyżej to są tylko reklamy a każdy kto wkleja jakiś link z reklamą raczej nie skorzystał z usług danej firmy a jedynie otrzymał 30groszy za wklejenie linku w żaden sposób dana osoba nie udowodniła tej usługi a napisać bajki to każdy umie proszę przedstawić dowody zakupu usługi - paragon / faktura inaczej jesteście niewiarygodni. Nie polecam gdyż żadna szanująca się firma nie reklamuje się po forach i kitu nie wciska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble

NO ja rownież kupowałam w sieci. J est większy wybór

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble

Z tobą zawsze - w.y.p.i.e.r.d a.l.a.j trollu
Mam nadzieję że pomogłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble

Hejka ;) Aranżuję właśnie salon i zastanawiam się nad wyborem jakiegoś dobrego fotela... Czy macie w tej materii może jakieś doświadczenia i moglibyście coś doradzić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble

A jaki jest styl pokoju? Polecam dać tutaj zdjęcie to o wiele łatwiej bezie Ci doradzić jaki fotel do pokoju wybrać. bez zdjęcia trudno jest doradzić co będzie odpowiednie.... Bo mozesz szukać czegos nowoczesnego a jednocześnie mozesz szukać czegoś w stylu tradycyjnym...

Sprawdź sklep Edinos, mają ogromny wybór foteli w różnych stylach od skandynawskiego po minimalistyczny. Większość mebli jest na stanie tak wiec nie musisz długo czekać na wysyłkę.


Ten jest świetny:


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble

a etno znów swój badziew nam wkleja. odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble

Lena nikomu nie podoba się ten badziew który linkujesz. Chyba dużo co poleca za reklamę takiego szajsu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble

no i dalej będzie marzyć. Poszukaj sobie normalnej pracy i nie wklejaj nam tu linków do bieda firemek o miernej reputacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble

odradzam kupowanie w powyższej firmie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble

Lista odradzanych usługodawców, to lista pracodawców w nieskończoność poszukujących pracowników. Wystarczy popatrzeć na zakładkę - DAM PRACĘ.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble

Hej wszystkim szafka na buty w wąskim i krótkim korytarzu macie jakieś pomysły, inspiracje ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org