sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ogrzewanie podłogowe wodne

Kogo polecacie i jak klarują się ceny za metr kwadratowy lub obwód? Osobiście mam 90 m.kw. ogrzewania do położenia w domu jednorodzinnym.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie podłogowe wodne

nie ma w łomzy godnego polecenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie podłogowe wodne

Za położenie podłogówki 4 do 5 złotych za metr rury. Do tego oczywiście styropian i mata poziomowane pod wylewkę posadzki. Do tego montaż skrzynki z rozdzielaczami i układem pompowo-mieszającym około 400 złotych sztuka, czyli na jedną kondygnację. Co do reszty to wszystko do dogadania się, a jak masz pytania inne to napisz na maila damian107@wp.pl

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie podłogowe wodne

POLECAM FIRME CELKAL.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie podłogowe wodne

Zdecydowanie nie polecam firmy CELKAL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie podłogowe wodne

Ułożyłem sam w 3 dni. Ceny za robociznę są wyssane z palca. Sami hydraulicy mówią, że to najłatwiejsza robota a kasa najwyższa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie podłogowe wodne

Co sądzicie o ogrzewaniu podłogowym? Chciałbym Wam polecić usługi ogrzewanie podłogowe frezowane , ponieważ moim zdaniem są to najlepsi specjaliści w swojej branży. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org