niedziela, 25 sierpnia 2019 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bezmyślne decyzje Andrzeja Modzelewskiego w MOSiR

\" To jest straszne, co wyprawia dyrektor Andrzej Modzelewski – żali się pracownik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży opisując zarządzone przez dyrektora przenosiny administracji ośrodka z hostelu do pomieszczeń w trybunie głównej stadionu. Mówi o stłoczeniu pracowników i odbieraniu pomieszczeń sportowcom\"
https://4lomza.pl/index.php?wiad=47939

Człowiek ten nie ma pojęcia o zarządzaniu firmą i jej pracownikami, czemu dał już wyraz wielokrotnie. Człowiek, który prowadził ledwie prosperujący klub bilardowy. Ot takich pseudo \"managerów\" do zarządzania spółką miejską \"ofiarował\" mieszkańcom miasta Pan Mariusz Chrzanowski.

Czy Łomżyniacy wiedzą ile kosztowała opinia prawna Kancelarii Prawnej Michał Wierzbicki i Wspólnicy, aby zatrudnić Modzelewskiego - obecnego dyr. MOSiR? Przed konkursem wszyscy wiedzieli kto zostanie dyrektorem, w mieście aż huczało. Już w momencie ogłoszenia konkursu na nowego dyrektora MOSiR wśród radnych przekazywane były informacje, że wygra go Andrzej Modzelewski. Czy ta opinia prawna była tylko zasłoną dymną? Wobec tego gdzie respektowanie przepisów Europejskiego Kodeksu Dobrej Administracji przyjętego przez Parlament Europejski z dnia 6 września 2001 r. (European Code of Good Administration Behaviour) przez prezydenta miasta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezmyślne decyzje Andrzeja Modzelewskiego w MOSiR

Co z wystawą z historii łomżyńskiego sportu. Jest gdzie była, też przeniesiono czy wyrzucono ją gdzieś do magazynu, czy zlikwidowano i wyrzucono na śmietnik?

franciszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezmyślne decyzje Andrzeja Modzelewskiego w MOSiR

Dyletant..cwo i cwaniactwo przelało wielokrotnie czarę goryczy w tym grajdołku komż dno duchowe dno ludzkie ,jedynie goniec w smsach lobbował za Ewą Sz. Jako osobę z kwalifikacjami i doświadczeniem (na nową naczelnik),na co chrzan odpisał że ....ewa jest kojazona z mietkiem i nie wie czy można jej ufać ,po 3 latach okazało się że goniec miał rację i jest to pani naczelnik jedna z najlepszych kierujących pracownikami podległymi ..i tu cuch padł pod koniec 2017r. Same odpowiedzi się niosą po łomży ,po owocach to wszystko poznacie,a prawda was wyzwoli....goniec C.D.N.

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezmyślne decyzje Andrzeja Modzelewskiego w MOSiR

Setlex twój wpis jest mało merytoryczny. Widać że masz elementarne braki jeśli chodzi o wiedzę na temat funkcjonowania jakiejkolwiek gminy czy miasta. Po pierwsze MOSIR nie jest spółką tylko zakładem budżetowym.

Po drugie skoro mówisz że jeszcze przed rozstrzygnięciem konkursu na stanowisko dyrektora było wiadomo kto wygra, pojawia się pytanie skoro miałeś taką wiedzę dlaczego nie zgłosiłeś tego do prokuratury.
Coś mi się wydaje że ściemniasz, tylko żeby oczernić obecnego prezydenta. Powołujesz się w swoim wpisie Kodeksem Dobrej Administracji a najwyraźniej nie znasz przepisów kodeksu karnego, które przewidują możliwość ukarania za bezpodstawne pomawiania i szkalowanie dobrego imienia drugiej osoby.
Rozumiem że masz świadków na potwierdzenie swoich tez bo artykuł na tym portalu był napisany skandalicznie i przytaczał cytaty osób, które ZOSTAŁY ZMYŚLONE. Śmiało wskaż o którym radnym pisałeś, że miał taka wiedzę.
Podobno portalik już przygotowuje sprostowanie podanych przez siebie wyssanych z palca informacji.
Setlex jeszcze, widać że nie potrafisz sprawdzić podstawowych faktów. Wynagrodzenie wspomnianej przez ciebie kancelarii jest stałe i nie zależy od ilości wydanych opinii. Następnym razem radzę sprawdzić informację na BIP.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezmyślne decyzje Andrzeja Modzelewskiego w MOSiR

Anatol dlaczego piszesz o sobie w trzeciej osobie per goniec. Przecież wiadomo, że ukrywasz się pod tym Nickiem i piszesz nie od dziś na tym forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezmyślne decyzje Andrzeja Modzelewskiego w MOSiR

Autor: Alex.

Ale w wiekszosci jest to prawda co prezydent z dokumentow przyszlego kandydata na dyr MOSiR nie wiedzial co do stazu tylko musial miec opinie kancelarii prawnej. Ta kancelaria na koncu opracowania pisze :

cyt:
Reasumujac w procedurze konkursowej prowadzenie dzialalnosci gospodarczej
o profilu zblizonym z profilem dzialalnosci MOSiR pozwala na uznanie tego okresu jako rownowaznego stazowi pracy.
koniec cyt.

No wlasnie jak firma Modzelewskiego byla zblizona z dzialalnoscia MOSiR. Czy profilem swojej dzialalnosci czy iloscia osob zatrudnienia. Ile osob liczyla firma Modzelewskiego a ile MOSiR. Kto mi to wytlumaczy. Pamietam sesje rady miasta jak radni byli wybierani do komisji konkursowej. Smiech na sali. Przed konkursem wszyscy w Lomzy wiedzieli kto bedzie dyr. MOSiR MPGKiM dyr. wety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezmyślne decyzje Andrzeja Modzelewskiego w MOSiR

Jak firma Modzelewskiego byla zblizona z profilem dzialalnosci MOSiR. Kto to wyjasni !!!! Czy sprzedawca z Manhattanu mogl zostac dyr. MOSiR Buhaha !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezmyślne decyzje Andrzeja Modzelewskiego w MOSiR

a dlaczego nie mógł ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0