piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobry fryzjer do układania fryzury

Cześć. Który najlepszy fryzjer do uczesania fryzury na wesele.. ? Bo niektóre są dobre, ale np. do dopasowania koloru, obcięcia włosów, ale do układania już niebardzo. Chodzi mi konkretnie o układanie włosów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fryzjer do układania fryzury

nie ma dobrego, dlatego nie chodzę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fryzjer do układania fryzury

no chyba znajdzie się w Łomży dobra fyzjerka, która potrafi ułożyć fryzurę na wesele?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fryzjer do układania fryzury

No wszystkie fryzjerki chyba powinny umieć takie podstawy.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fryzjer do układania fryzury

ale nie każdej to wychodzi jak już nie raz się przekonałam, dlatego może ktoś z polecenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fryzjer do układania fryzury

a ja polecam salon fryzjerski Ewelina na Długiej :) bardzo miła i profesjonalna obsługa i fryzury robią świetnie, bardzo długo się trzymają :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fryzjer do układania fryzury

a jaka fryzura cie interesuje\?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fryzjer do układania fryzury

Dajcie spokój w łomży piękne fryzury to oni robia w salonie a 2 godz po wyjściu góra pół wesela trzeba dzwonic po koleżanke z pomocą zeby wsuwki przywiozła... W jedwabnem jest Super zakład nigdy po niczym nie nażekałam .Fryzure po weselu mozesz tydzień nosic.Solidnie dobre kosmetyki i przedewszystkim najdrozej zpłaciłam 75 zł co w łomży najmniej zapłaciłam 105zł....

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fryzjer do układania fryzury

narzekałam , przede wszystkim
I jeszcze jedno, piszesz,że" fryzurę po weselu można nosić tydzień".I tydzień nie myć włosów? I będzie ok? Dzięki tym solidnym kosmetykom? Takie cuda to tylko w Jedwabnem.

von chrupka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fryzjer do układania fryzury

Witam.Gorąco polecam fryzjerkę Sylwię Brulińską która ma swoj salon 5 km od łomży.Jest geniuszem jesli chodzi o włosy.I ceny dużo niższe niż w samej łomży
https://www.google.pl/#hl=pl&output=search&sclient=psy-ab&q=salon+w+czaplicach&oq=salon+w+czaplicach&gs_l=hp.3..35i39j0i8i30.655.4428.0.5196.18.18.0.0.0.0.319.2234.10j6j1j1.18.0...0.0...1c.1.7.psy-ab.Ik33OBBjxI8&pbx=1&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.44011176,d.d2k&fp=d8783db7654a3e22&biw=1292&bih=683

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fryzjer do układania fryzury

Jechać do fryzjera poza Lomża? głupota

skup aut za gotówkę wrocław umowa sprzedaży od ręki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fryzjer do układania fryzury

Faktycznie pani Sylwia jest genialna , ale lubię też fryzury z salonu Victoria na Ks. Anny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fryzjer do układania fryzury

Przykładowo fryzury na półdługie włosy możemy tworzyć sobie sami. Jest to taka długość, z którą zdecydowanie każdy sobie poradzi. Warto sprawdzić różne tutorialne w sieci, a na pewno wyjdzie super!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fryzjer do układania fryzury

czasami koleżanki z pracy sa lepsze od najlepszych fryzjerek

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org