piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szkolenie ISO

Cześć, mieliście do czynienia z firmą www.incert.pl? Poszukuję kogoś, kto przeprowadzi szkolenie ISO w mojej firmie, znalazłem ich ofertę i jestem ciekawa, czy ktoś korzystał?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie ISO

A ile ta firma liczy sobie takie szkolenie?

Ja mam wszystkie uprawnienia i mogę je u ciebie przeprowadzić za połowę ceny:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie ISO

Potrzebujesz szkolenia? Zachęcam do skorzystania firmy INCERT, , która jest specjalistą i swoistym ewenementem we wdrażaniu systemów zarządzania według norm ISO, szkoleniach oraz doradztwie zawiązanym z zarządzaniem. Główna siedziba firmy znajduje się w Szczecinie przy ulicy Koński Kierat 16/4, jednak posiadają Oddział w Warszawie oraz szereg wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin zarządzania w większości dużych miast Polski. INCERT oferuje najwyższe standardy obsługi Klientów wdrażając i stosując System Zarządzania Jakością według normy ISO 9001:2008 i uzyskując certyfikat wydany przez Global Quality. Zachęcam do zapoznania się z ofertą na stronie http://www.incert.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie ISO

caroline19 "znalazłeś" i "jesteś ciekawa"?
Nie lepiej szczerze zarekomendować? Zawsze wiarygodniej wygląda, powodzenia w biznesie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie ISO

Po co komu takie bzdety jak ISO ? Przychód będzie z tego większy ?


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie ISO

Szkolenia ISO podnosza nasze kompetencje i kwalifikacje zawodowe, więc mamy większą szanse na zatrudnie i jesteśmy bardziej konkurencyjni na rynku pracy.

W wielu zakładach np. w Gastronomii tzw. HACCP jest wręcz wymagany i jeśli np. chcesz zostać Managerem musisz go znać by móc szkolić weług tych dyrektyw pracowników :)

równiez polecam http://www.incert.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie ISO

Firma TÜV SÜD Polska organizuje dla studentów szkolenia weekendowe z zakresu norm ISO. Zainteresowanych proszę o zapoznanie się z informacjami zawartymi na stronie (www.tuv-sud.pl/pl-pl/kompetencje/akademia-szkolenia-otwarte-i-seminaria/szkolenia-dla-studentow/programy-szkolen-dla-studentow). Znajdziecie tam odpowiedzi na wszystkie pytania, kalendarz zjazdów, kontakt itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org