piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto gra na giełdzie?

Czy są tutaj ludzie czynnie grający na Giełdzie Papierów Wartościowych?
Jeśli tak to w jakich bankach macie rachunki inwestycyjnie, na jakiej strategii się opieracie i w co inwestujecie.
Można kiedyś spróbować spotkać się gdzieś przy piwku podzielić się informacjami wymienić doświadczeniem lub wspólnie cos przedsięwziąć :)

to jak Łomża gra na giełdzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto gra na giełdzie?

ja grałem w grze giełdowej... całkiem nieźle zarobiony byłem :)... szkoda, że wirtualnym hajsem :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto gra na giełdzie?

rachunek maklerski w mBanku

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto gra na giełdzie?

miesięcznie z giełdy wyciągam około ** tyś polskił złotych :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto gra na giełdzie?

Wombat nieźle...

ja znam goscia, który miesiecznie wyciąga ** tys. $$ z pokera :)... gościu sobie żyje jak król...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto gra na giełdzie?

to jak chcecie zarobic to kupcie MNI albo Capital bo taniej juz nie będzie
No chyba ze koniunktura sie znow pogorszy przez gieldy w regionie i za oceanem. Jesli FED podniesie stopy % a Ben Bernanke wlasnie przed tym przestrzegal to moze byc znowu duzo krwi na naszym parkiecie i ostra wyprzedaz jesli dojdą jeszcze taniejace surowce to WIG20 moze przywitac 2500pkt lub nawet 2300pkt ale osobiscie daleki jestem od takiej wizji

ja mam rachunek w CDM Pekao ale mysle nad zmianą bo mają wysokie opłaty a rachunek wcale nie taki wspaniały
pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto gra na giełdzie?

Znowu akcje są przeszacowane. WIG musi spaść do pułapu 1600 pkt. Wtedy można będzie bezpiecznie inwestować. A to niedługo nastąpi (początek bessy). Powtórzy się rok 1994. Pamięta ktoś ??


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto gra na giełdzie?

ja znam jednego co gra na owocarkach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto gra na giełdzie?

Kefas na jakiej zasadzie jest rachunek maklerski w mbanku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto gra na giełdzie?

MNI i Capital mimo dzisiejszych spadków zakonczyli na plusie czyli kolejny dzien z 200 zlotymi dniówki. Moze niewiele ale jak na znizkujacy rynek i takj est niezle a dla studenta kazda kasa sie przyda :)

za pare tygodni kiedy WIG20 bedzie bil kolejne rekordy wszechczasow nikt juz nie bedzie pamietal o tej korekcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto gra na giełdzie?

GSG9: Obracanie kapitałem 8.000 zł to jak na studenta niezła kasa. Namawianie teraz do inwestowania w akcje to wg mnie duże ryzyko. Akcje ponownie są przeszacowanie, co może skończyć się korektą kilkumiesięczną, czyli bessą.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto gra na giełdzie?

Na http://www.tvn24.pl mozna sluchac za darmo online, maja codziennie program o grze na giełdzie, jak ktoś się chce tym zajmować warto posłuchać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto gra na giełdzie?

A czy ktoś z was zarobił na giełdzie jakieś większe pieniądze. Również zacząłem interesować się tą tematyką. Możliwość zarobienia kilkunastu procent w ciągu jednego dnia jest niezwykle kusząca. Czytam sobie tutaj http://www.comperia.pl/pierwsze-kroki-na-parkiecie-czyli-jak-grac-na-gieldzie-zeby-wygrac.html jak zacząć karierę na parkiecie. Zastanawiam się czy to możliwe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto gra na giełdzie?

szulernia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto gra na giełdzie?

Na giełdzie da się zarobić i to sporo. Mój mąż gra, ale poświęca na to sporo czasu, naprawdę w tym siedzi, szuka na bieżąco informacji. Ostatnio chciał nawet wypróbować system transkacyjcny http://debarex.pl/ i był bardzo pozytywnie zaskoczony, że się sprawdzał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto gra na giełdzie?

Ula bidula :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto gra na giełdzie?

Ula za 20 groszy !


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto gra na giełdzie?

Na bulke zbiera dziewczę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto gra na giełdzie?

25 groszy już ma.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto gra na giełdzie?

E tam. Kiedyś przejchałem się na akcjach TP. Skutecznie wyleczyłem się z grania na giełdzie. Teraz jedynie konta oszczędnościowe lub lokaty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto gra na giełdzie?

W sumie to ma sens. Na giełdzie faktycznie łatwo jest się przejechać ale niektórzy zarabiają tam ładne pieniadze. Sam ostatnio czytałem sobie na przykład na temat akcji firmy cd project. Kto zainwestował w nich kasę jak wchodzili na giełdę to zarobił jej sporo bo akcje poszybowały do góry kilka razy. Lepiej zerknij sobie tutaj: http://www.forum-kredytowe.pl/f151/ - masz tutaj forum branzowe o róznych sposobach inwestowania. Sam stawiałbym raczej na fundusze rynku pieniężnego.
Lokata jest bezpieczna ale nie do zarabiania . Jest to jedynie ochrona kasy przed inflacją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto gra na giełdzie?

http://www.opcje-binarne.pl/demo/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto gra na giełdzie?

Autor: GSG9

Za pare tygodni to nie wiadomo co bedzie.
02.06.16 r

MNI 0.49 zl spadek - 2%
Capital 2.74 zl 0.00%

Wiec w jaki sposob zarobiles dzis 200 zl. Chcesz zarobic ale wiedza kosztuje. Co ty na to.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto gra na giełdzie?

Autor: GSG9


Moja propozycja dla Ciebie jezeli podejmujesz ryzyko . Sprzedaj MNI i Capital i kup jutro za te twoje 8 000 zl. 1 570 szt KZS limit ceny 5 zl. Cena docelowa to 12 zl. Jezeli bedzie inaczej dam tobie sygnal tu na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto gra na giełdzie?

ciężko mówić o wyciąganiu regularnej kasy z rynku :) nie zawsze można zarobić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto gra na giełdzie?

Mam powod co do tej spolki. Jak bedzie czas pokaze. Jezeli w czerwcu UK wyjdzie z UE to po rynkach w europie przejdzie argamedon.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto gra na giełdzie?

Ja gram w pilkie nozna na boisku

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org