niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re: Jak rozłożyć mandat na raty? (pilne)

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak rozłożyć mandat na raty? (pilne)

Tekst piosenki:

(Ref.) Policja goni nas, my jaramy Grass i w Babilonie nie mamy szans. Oni powinni bronić nas, atakują naszych braci, są postrachem dla nas...
Policja goni nas, my jaramy Grass i w Babilonie nie mamy szans. Oni powinni bronić nas, bronić nas, powinni bronić nas...

Tyle już ich było, ile już się urodziło, ile będzie! Bywam, co z tą chwilą, Milo.
Ile już się wypaliło, chciałeś w ryj, no to ziom Cie rozkręciło.
Oni gonią nas, powinni bronić nas, za ulicą nam dać wyrok za Grass.
To jest one, paranoja kraj, dla nich ważny jest Wynik i Hajs,
A ja Pale Pale, jak coś mam to zapale.
Ile by nie było to pewnie wypale, jest jedno \"ale\".
Dlaczego to dalej w Polsce określone jest nielegalem.
Tu nie ma granic [...], a dali ustawy które pan ustalił.
Chcą Cie wybawić, dać 3 lata za nic. [...] możesz wypalić.

(Ref.) Policja goni nas, my jaramy Grass i w Babilonie nie mamy szans. Oni powinni bronić nas, atakują naszych braci, są postrachem dla nas...
Policja goni nas, my jaramy Grass i w Babilonie nie mamy szans. Oni powinni bronić nas, bronić nas, powinni bronić nas...


Jestem ciapaty i mam inne nazwisko, ale przez to nie jestem kryminalistą.
Chcecie zabrać mi wolność, zabrać wszystko, ale nigdy nie upadnę tak jak jak wy: Nisko!
Bóg mi życie dał, Bóg mi rozum dał, Bóg mi siłę dał, bym przed tobą stał, patrzeć w twoje oczy jak [...] puknąć się mi dał, a ty zamykasz nas za to.
Więc uciekam w stronę życia i temu \"Malafor\".
Chciałbym zobaczyć tą gębę plus gębę Suharto.
Tu się pali ciur, nie masz wpływu na to, łap morderców, a nie kradniesz kwit małolatom i katujesz ich pałą na komendzie i krzyk w całym mieście, słychać wszędzie. Ja dopalam gwizdek, mam pełną pizdę. Cały czas...

(Ref.) Policja goni nas, my jaramy Grass i w Babilonie nie mamy szans. Oni powinni bronić nas, atakują naszych braci, są postrachem dla nas...
Policja goni nas, my jaramy Grass i w Babilonie nie mamy szans. Oni powinni bronić nas, bronić nas, powinni bronić nas..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak rozłożyć mandat na raty? (pilne)

po co zakładasz te same tematy co już były?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak rozłożyć mandat na raty? (pilne)

http://www.duw.pl/pl/obsluga-klienta/mandaty/2623,Rozlozenie-na-raty-splaty-mandatu-karnego-kredytowanego-lub-odroczenie-terminu-j.html


stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak rozłożyć mandat na raty? (pilne)

na coś takiego może sobie pozwolić tylko Jaś


stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak rozłożyć mandat na raty? (pilne)

Autor: Wisienka123 ja nic nie zakladalem hmmmmmm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak rozłożyć mandat na raty? (pilne)

Wcześniej już ktoś zakładał identyczny temat, przydał ci się ten link ?

stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak rozłożyć mandat na raty? (pilne)

wlasnie ten temat byl kto go zalozyl ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak rozłożyć mandat na raty? (pilne)

Jeżeli w ciągu trzech lat nie uda się wyegzekwować należności z mandatu, grzywna przedawnia się. Od niezapłaconego w terminie mandatu nie rosną odsetki. Egzekutorom nie uda się wyegzekwować grzywny wówczas kiedy ukarany nie będzie miał zarówno dochodów osobistych jak i własnego majątku tj. ruchomości i nieruchomości. Teoretycznie mandat może być zamieniony na areszt (na podstawie sądowego wyroku), ale w praktyce tak się dzieje tylko wówczas kiedy ukarany uchyla się od płacenia więcej niż jednej grzywny.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org