piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bardzo proszę o pomoc!

Moja mama jest po ciężkiej operacji, w czwartek wypisują ja do domu, jest tak słaba że nie ma siły chodzić może ktoś mógłby mi pożyczyć balkoniku ,przy którym mogłaby pomału zacząć chodzić, a głównie chodzi o to by mogłaby pójść do toalety, później zwróce, mam nadzieje że ktoś mi pomoże, za pomoc serdecznie dziękuję-Maria.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo proszę o pomoc!

Witam--do czwartku ma Pani jeszcze 2 dni-proszę zajrzeć na allegro,jest tego b.dużo i ceny są niskie,np:

http://allegro.pl/chodzik-rollator-i4502259318.html

http://allegro.pl/chodzik-balkonik-rehabilitacyjny-z-laweczka-i4505991926.html

ceny to 50 zł+koszt przesyłki


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo proszę o pomoc!

Proszę przejść się do hospicjum na rybaki i zapytać, jeśli mają aktualnie w lokalu to pożyczą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo proszę o pomoc!

Lepiej kupić za taką cenę niż chodzić z prośbą po instytucjach, zaoszczędzisz czasu i nerwów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo proszę o pomoc!

Musi sie Pani przejsc do lek rodzinnego i poprosic o skierowanie do lek ortopedy badz reumatologa i nastrpnie ze wszystkimi wynikami udac sie do specjalisty tam lekarz wystawi oswiadczenie o taki balkonik, potem do nfz aby podpieczetowali i na podstawie takiego dokumentu czesciowo nfz sfinansuje taki balkonik...pozdrawiam i zycze zdrowia dla mamy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo proszę o pomoc!

wy jej tu dajecie info gdzie mozna kupic a ona chce darmo pozyczyc
ot i wszystko!


Autor: aga128
tez \"fajna\"rada :):):) zanim ona to wszystko zalatwi ,to wiesz ile wody w narwi uplynie? haha i bedzie musztarda po obiedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo proszę o pomoc!

Lekarz przy wypisie wystawia takie zlecenie na balkonik i chyba jest refundowany w całości (na zlecenie ze szpitala )u lekarza się trzeba upomnieć bo lekarz o tym nie musi pamiętać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo proszę o pomoc!

tylko na wypis z naszego wspaniałego szpitala trzeba poczekać, ja w zeszłym roku jak po 2 tygodniach jak poszłam to jeszcze nie zdążyli go zrobić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo proszę o pomoc!

Zxcv4 nie w kazdej przychodni:) to zalezy od lekarza czy zalezy mu na tym zeby pomoc...:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo proszę o pomoc!

Bardzo dziękuję wszystkim za porady, naprawdę chodzi mi o szybkie załatwienie tego balkonika i dlatego pisałam o pożyczenie, nie miałam wcale na myśli\" za darmo\"...mama moja była w śpiączce farmakologicznej po ciężkiej operacji,tak bardzo się bałam że ją stracę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo proszę o pomoc!

Będzie dobrze zlecenie ze szpitala nie jest zależne od wypisu ja dostałam dzień wcześniej żeby przygotować mieszkanie do powrotu osoby leżącej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo proszę o pomoc!

Bardzo dziękuję!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo proszę o pomoc!

Jeżeli ktoś potrzebuje możliwie szybko kupić balkonik to można to też zrobić w sklepach internetowych. Ostatnio kupiłem w ten sposób ortezę na Mdh.pl Jeżeli ktoś nie ma w pobliżu siebie sklepów medycznych, to zawsze jest to jakieś ułatwienie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo proszę o pomoc!

Ja ostatnio kupiłem balkonik na stronie pomocedlaseniora.pl, oprócz tego nabyłem tam też stoliki i tace do łóżka dla niepełnosprawnych oraz pomniejsze akcesoria rehabilitacyjne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo proszę o pomoc!

Jeżeli chodzi o sklep medyczny i rehabilitacyjny, mogę polecić https://fizjoterapia.elmedico.pl sam korzystam od paru miesięcy z usług tego sklepu, kupuję produkty dla mojej babci i dobrze się sprawdzają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo proszę o pomoc!

Jeżeli masz problemy z zębami, możesz zainwestować w https://nyo-shop.com/collections/nasze-bestsellery/products/szczoteczka-soniczna-pro-sonic a gwarantuję, że nie będziesz żałował.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo proszę o pomoc!

Jeżeli masz problemy z zębami, możesz zainwestować w https://nyo-shop.com/collections/nasze-bestsellery/products/szczoteczka-soniczna-pro-sonic a gwarantuję, że nie będziesz żałował.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo proszę o pomoc!

A polecacie jakiś sklep z podłogami szukam i nie mogę nic znaleźć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo proszę o pomoc!

Asystent Trener ai Personalny dostosowuje się do unikalnych cech i potrzeb każdego użytkownika. Na podstawie analizy danych, takich jak kondycja fizyczna, cele treningowe i preferencje, program tworzy spersonalizowany plan ćwiczeń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org