wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie w Łomży kupię buty narciarskie?

jw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupię buty narciarskie?

Bernatowicz obok na przeciwko "ogolniaka" sklep orkan ? chyba nie wiem albo jeszcze tutaj koło stopki w tym ciagu. nie wiem jaka to ulica a stopka w lomzy tylko jedna jest chyba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupię buty narciarskie?

W Orkanie i Eskapadzie (obok stopki) nie ma. Dzwoniłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupię buty narciarskie?

stopka na piłsudskiego jest w tym ciągu co alkohole świata i 4 pory roku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupię buty narciarskie?

Jak jedziesz w góry - kup sobie po drodze lub na miejscu, jeśli w Rybnie - poczekaj do końca sezonu i kup sobie wiosną przy okazji np. w Białym lub Warszawie, będą spore przeceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupię buty narciarskie?

Polecam też allegro dla chcących wydać mniej kasy . Sama skorzystałam i jestem zadowolona .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupię buty narciarskie?

korzystając z tematu sprzedam narty Atomic Pro Carv 6,22 wiązania Salomon cena ok 200 zl info malykrata@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupię buty narciarskie?

szczerze powiedziawszy nie ma w lomzy dobrych butow narciarskich, mozna sie przejechac do bialego do intersportu lub allegro polecam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupię buty narciarskie?

Mam buty które kupiłem w tamtym roku raz założone w Rybnie i okazały się troszeczkę zaciasne więc sprzedaję . Rossignol Salto X Silver jak nowe ze sklepu do obejżenia w Łomży. Rozmiar 27,5 . Oddam za 350 zł. Takie same na allegro ponad 400 z dostawą http://www.allegro.pl/item878555217_rossignol_buty_salto_x_silver_roz_300.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupię buty narciarskie?

kontakt 793 975 155

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupię buty narciarskie?

nie kupuj butow przez allegro chyba ze wczesniej taki sam model przymierzales i jestes pewien.
Buty to najwazniejsza sprawa, a kupic nie latwo, czasem trzeba kilka a nawet kilkanascie par przymierzyc zanim znajdziesz te co leza jak trzeba.
Na wiosne sa duze przeceny, Marko, Dhecatlon, Go Sport.. warto sie przejechac zeby pozniej nie plakac na stoku ;o)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupię buty narciarskie?

A nie wygodniej będzie zamówić po prostu takie buty przez internet? Według mnie to lepsze rozwiązanie. Wejdź sobie na stronę http://www.skifanatic.pl/sklep/c/8/buty-narciarskie.html i poszukaj butów, które będą ci najbardziej odpowiadać. Sam tak zrobiłem i jestem zadowolony, bo buty są solidne i wygodne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży kupię buty narciarskie?

Cześć, też szukałam sklepu w Łomży, ale w końcu nie znalazłam nic ciekawego z fajnym asortymentem. Ostatecznie pomyślałam, że może lepiej zamówić przez internet. Wybór padł na https://freaksshop.pl/. Kupiłam model DALBELLO Avanti AX 95 MS Black/Black i jestem zadowolona, a buty używam już drugi sezon :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org