piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tatuaż-Łomża

Witam.
Orientuje się ktoś, u kogo w Łomży można zrobić fajny tatuaż? Chodzi mi o napis na przedramieniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż-Łomża

w Łomży nie proponuję, ale w Białym lub Piszu jak najbardziej, w Białym: Eastside ink na Warszawskiej Lewy albo Baku, w Piszu - charlieetatoo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż-Łomża

Polecam Łysego z Ostrołęki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż-Łomża

Polecam 507 733 403 sprawdzony facet z Łomży , ja jestem zadowolony :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż-Łomża

Nie polecam nikogo w Łomży. Nikt nie ma profesjonalnego studia, a chyba nie chcesz zarazić się jakimś dziadostwem przez niesterylne warunki domowe.. jak robić tatuaż to tylko w studio tatuażu. sama porwałam sie na taki krok i jeździlam do Bialego na poprawki. Co prawda niczym się na szczęście nie zaraziłam, ale jakość tuszu jakim mialam zrobiony tatuaż.. porażka.

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż-Łomża

Potwierdzam łysy z ostroleki mam tatuaż zrobiony przez niego sprzed 2 dni,coś pięknego gość ma talent, ale 6 miesięcy czekałam na termin to świadczy samo za siebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż-Łomża

Ja tam robiłam w Łomży u znajomego 3 tatuaże, w tym jeden portret, profesjonalnie wykonany i niczym się nie zaraziłam ;-) jak w piwnicach czy na melinach robią to wiadomo, że można coś załapać, a jak robisz w czystym, ogarniętym mieszkaniu i u ogarniętego człowieka, który zna się na tatuowaniu, robi to sterylnie, to nic nie załapiesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż-Łomża

:) dobre..myślicie, że jak miesiąc czy dwa po zrobieniu tatuażu jest ok to niczym się nie zaraziliście..poczekajcie z 10-15 lat. Średnio po takim czasie posiadacze tatuaży robią duże oczy u lekarza słysząc diagnozę WZW B, C lub raczek wątroby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż-Łomża

akurat ja nie mam tatuażu miesiąc czy 2 :P i również wydawało mi się że wszstko jest czyściutkie. W sumie nadal tak uważam ale tak jak powiedziałam, jakość tuszu była mega kiepska. Lubię tatuaże, wiem, że będę miała jeszcze jakieś ale teraz wiem, że wybiorę studio profesjonalne i eastside ink w białym uważam właśnie za takie :) Tylko też trzeba poczekać pare miesiecy na termin.

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż-Łomża

Tatuaży nie posiadam miesiąca, ani dwóch, a pare lat. Nie jestem pierwsza osobą która byla tatuowana przez tą osobę, jakoś nikt nic nie załapał. Uważacie, że tylko w salonach sterylnie można zrobić tatuaż? Ogarnijcie się. Są ludzie którzy znają sie na tym, potrafią tworzyć cuda na skórze, ale robią to w domu, a nie w salonach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż-Łomża

..i równie sterylnie to robią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż-Łomża

o yes

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż-Łomża

Nie mam absolutnie nic do robiących tatuaże ani ich klientów..
Po prostu trzeba uważać. Ja w sterylność w specjalnych zakładach raczej nie uwierzę. Tam ryzyko zakażenia to jakieś 20%.
A jak mówicie, że są magicy co w domu robią świetne tatuaże to już całkiem ręce opadają. Domowe robótki to ryzyko 65% i więcej załapania jakiegoś gratisu.

Owszem może być czysto, tatuażyści mogą myć ręce, mogą czyścić sprzęt itd, ale niestety w sterylizacji bardzo ważne są szczegóły. Odkażanie rąk w przypadku tatuażu musi być odkażaniem chirurgicznym a nie zwykłym higienicznym, co znaczy że trwa 2x 1,5 minuty i polega na wcieraniu odpowiedniej ilości odpowiedniego środka. Każde inne 'odkażanie' można porównać do zwykłego umycia rąk mydłem. Użycie rękawiczek nie stanowi problemu dla wirusów i ich użycie jest w interesie wykonującego tatuaż żeby nie złapać czegoś od klienta.
Kolejna sprawa: odkażanie narzędzi wymaga sprzętu za kilka ładnych tysięcy i nie każda maszynka do tatuażu nadaje się do takiego odkażania bo wymaga to temp. powyżej 100st.
A co z czystością stolików, osprzętu, fotela itd?
Moim zdaniem to taka rosyjska ruletka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż-Łomża

Łysy Ostrołęka. Profesjonalnie! ale termin oczekiwania długi ale naprawdę warto!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż-Łomża

grejdus pol lomzy wydziargal i kazdy zdrowy jak rydz i po co sie pocic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż-Łomża

też kojarzę bardziej Ostrołękę niż Łomżę w temacie tatuażu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż-Łomża


Kto Ty jesteś ?
Jam Kaczorek.
Skąd przybywasz ?
Prosto z Tworek.
Jaki znak Twój ?
Jad spieniony.
Czego nie masz ?
Konta, żony.....
O czym marzysz ?
O korycie.
No , a Polska ?
Chyba kpicie.
A co z Lechem ?
Będzie świętym.
Pomnik ?
Stawiam fundamenty.
Coś o Tusku ?
Nienawidzę !
A co z PO ?
Nią się brzydzę.
Zmowy, spiski ?
Wszędzie widzę.
Rydzyk ?
On papieżem będzie.
Naród cały ?
Wprost mnie kocha.
Dzięuję.
Noooooo......... czas na procha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż-Łomża

Z tego co wiem to ladne tatuaze robi pan Artur w miescie tel. do niego 518-836-924mozna sie dogadac sam tez musze sie z nim umowic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż-Łomża

Studia Ci nie polecę, ale tutaj https://www.facebook.com/studio.tatuazu.warszawa.tattoo jest galeria prezentowana przez studio tatuażu w Warszawie. Może znajdziesz pomysł jakiś dla siebie, inspirację. A tatuaż fajna sprawa, byle tylko był przemyślany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż-Łomża

Decyzja na całe życie. Ja proponuje nie żałować funduszy w kwestii tego typu zabiegów.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż-Łomża

beznadzieja

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż-Łomża

Tatuaż to ozdoba na całe życie, także decyzja musi być przemyślana. Ja robiłem tatuaż u Adolfa w Warszawie, ma dobrą kreskę, tworzy ciekawe kompozycje, mogę go polecić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż-Łomża

Też jestem zainteresowany tatuażem, chciałbym, żeby zdobił moją klatkę piersiową. Jeśli już, zrobię tylko w profesjonalnym salonie, a z tego co wiem, w Łomży ciężko o kogoś takiego. Kolejna sprawa, to kosmetyki do pielęgnacji, dostępne tutaj https://beardman.pl/kategoria/pielegnacja-tatuazu . Na pewno kupię jakieś, by odżywić skórę i pogłębić kolor tatuażu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż-Łomża

ja jezdziłam do Warszawy do Jah Love Tattoo. Odłegłość nie jest jakaś strasznie duża i moim zdaniem warto bo tu znajdziesz najlepszych specjalistów. Studio znjaduje się w ścisłym centrum miasta, na ulicy Wilczej. Sterylne warunki, korzystne ceny i świetne tatuaże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż-Łomża

Razem z koleżanką robiłyśmy sobie tatuaż mniej więcej w podobnym czasie - ona chyba tydzień albo dwa przede mną. Oczywiste jest, że o świeży tatuaż trzeba dbać - ja w tym celu stosowałam octenisept, a koleżanka jakiś inny produkt, którego nazwy nie pamiętam. Mimo tego, że miała tatuaż robiony wcześniej, jej się goił dłużej, więc działanie bakterio-,grzybo- i wirusobójcze octeniseptu jest tu nie bez znaczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż-Łomża

U mnie również od razu używany był Octenisept i faktycznie różnica bardzo duża w porównaniu z gojeniem się poprzedniego tatuażu, a był to tatuaż w podobnym miejscu i nie robiłam w dużym odstępie czasu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż-Łomża

Takie tatuaże to są wspaniałe rzeczy. Na pewno warto je sobie robić. To jest rzecz świetna!!!
__________________________-
http://zielonatablica.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż-Łomża

DawidMefisto napisał(a):

> Takie tatuaże to są wspaniałe rzeczy. Na pewno warto je
> sobie robić. To jest rzecz świetna!!!



Popieram, sama lubię oglądać różne tatuaże i rozważam zrobienie.
Wiem, że tutaj robią świetne ale trzeba dojechać, dobre studio tatuażu https://tatulaze.pl/wycena-tatuazu-bemowo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż-Łomża

Poleci ktoś kogoś co teraz w Łomży robi tatuaże nie za kosmiczne pieniądze a dobrze ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org