niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
meblowa a obwodnica

a tiry dalej beda rozpierdzielaly wojska polskiego i zjazd to nic nie zmienia ze meblowa bedzie mini obwodnicą poza tym ze moze poznanska troszke odciazy, 2 sprawa to jezdzace tiry w nocy po 24.00 ludzie ida spac a one napierdzielaja cala noc wbrew zakazom pod nosem policji a policja co na to :) nic = chyba ze ktos wkurwio...... zadzwoni,ja klade sie spac okolo 01.00 to wiem a i predkosc przejazdu odbiega od normy, panowie policjanci aby podniesc statystyki wystarczy ustac z suszarką gdzies na wojska i zlapac kilka przekraczajacych predkosc lub zakaz poruszania sie a nie czepiac sie lomzyniakow jezdzacych osobowkami

piotr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

kiedys byl zakaz wjazdu tirów do miasta miedzy 22 a 6 rano ale niestety chyba zostal zniesiony.a szkoda bo trąbienie takich skladow w srodku nocy nie nalezy do przyjemnosci, nie wspominając juz w trakcie dnia. moze by wprowadzili zakaz uzywania sygnalow dzwiekowych przez tiry? albo wogole zrobic z lomzy strefę ciszy i juz ;P bo to co sie dzieje na ulicy zjazd-plac kosciuszki-wojska polskiego wola o pomstę do nieba, przekroczone są zapewne wszystkie normy zarówno głośności jak i zanieczyszczeń powietrza, u mnie na 2-gim piętrze białe okna są czarne jak smoła i nie dlatego ze nie umylem bo myłem w tym roku ale od spalin.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

Nie bądz optymistą bo na razie będą budować 700 metrów drogi,a reszty nigdy nie skończą, bo po pierwsze dopadnie nas kryzys i nie będzie za co ,a po drugie jak będzie nowy prezydent to wymyśli coś innego.Ja to ciągle nie rozumiem na co komu ta droga,skoro nawet przedsiębiorcy jej nie chcą .Wywalona kasa zresztą nie pierwszy raz.Lepiej przypilnowaliby budowy prawdziwej obwodnicy ,która faktycznie odciązy miasto od ruchu tirów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

Niestety, dopóki nie będzie prawdziwej obwodnicy, takiej jaką mają Ostrów Maz. czy Wyszków, będziecie narzekać Wy mieszkający przy DK61 i DW677 i gdzie tam TIR-y jeszcze jeżdżą, a jak nie Wy, to zawsze się znajdzie ktoś inny. Z jednym się całkowicie zgadzam - panowie w mundurach daliby spokój nam, biednym, niewinnym, lokalnym kierowcom i wzięli się za bogatych i szalonych zagranicznych spedytorów ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

Ktoś tu bierze przykład z Ostrołęki ale idzie w złą stronę ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

Gdyby pomyśleli, to za te pieniądze można by wybudować 1400-1500 m jezdni jednopasmowej, a drugą jezdnię w lepszej przyszłości. Każdy prezydent zostawia po sobie "pomnik" - często nie trafiony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

Niepotrzebnie się martwicie. W ratuszu najtęższe umysły zajęły się tym projektem a za wszystko odpowiada specjalista od autobusów.

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=29680

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

To się nazywa przerost formy nad treścią tylko dlaczego my za to płacimy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

A ta cala meblowa ulica to mniej więcej w jakich rejonach się znajduje?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

Ma połączyć Poznańską na wysokości ronda z Wojska Polskiego w okolicach fadomu.Tam jest teraz wąski dojazd do firmy meblowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

Aaaaa !!!!

A od Warszawy TIR-y dalej będą jechały tak jak jadą :):)


Ale do firmy meblowej dojazd będzie jak malowany :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

Marudo żeby było śmieszniej to pan z firmy meblowej nie jest zainteresowany tą drogą i wielokrotnie o tym pisano.My realizujemy blżej nieokreślone wizje rozwoju Lomzy według naszej obecnej władzy.Bedziemy niedługo potęga gospodarczą,w całym regionie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

Bez powodu tego nie robią :)


Ktoś jakieś wizje tamtych terenów ma :)

A kto i jakie, to się okaże kiedy powstanie droga:):)


Wizja podobna do terenów pod galerię Narew , prawdopodobnie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

a co ma do drogi jakiś prywaciarz niech lepiej płaci podatki i tych swoich mebli pilnuje a poza tym to powinien się wstydzić że taka firma a przy takiej biednej drodze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

Przy takiej drodze to i opłata adiacencka powinna wzrosnąć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

A może zastanówcie się, kto ma działki w miejscu gdzie będzie kończyła się 700metrowa droga, a obecnie nie ma tam dogodnego dojazdu?
Kto zgadnie? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

Prezydent ? wiadomo że budowa tego czegoś nie ma sensu tym bardziej z tej strony miasta ale nic nie jest bez przyczyny i ktoś interes musi mieć bo wybudowanie do końca szosy zambrowskiej i ronda na skrzyżowaniu Szosa - Ks.Anna - Wąska to nikt na tym nie zarobi ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

Ja wiem kto ma :) na pewno nikt z ratusza :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

Nie musi być z ratusza,ale może wie jak to zrobić ,żeby powstała droga donikąd i bez końca ale do jego działki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

W całej tej zajadłości zastanawia mnie tylko jedna rzecz..... Właściciel firmy meblarskiej położonej przy tej ulicy ma zawsze coś do powiedzenia..... Czyżby aż tak się bał konkurencji która mu powstanie w tej strefie???


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

piątek wiesz możesz się tam przejechać a na pewno się zdziwisz...... dojazd to tych działek jest i bez tej drogi.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

To już ostatnie podrygi tej ekipy i wszystko wskazuje na to, że za wszelką cenę pragną zapaść w pamięci mieszkańców Łomży. Niekoniecznie z tej lepszej strony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

biess(pieczny) ,.... no to na huk komu ta droga,a nawet nie droga ,a 700 metrów za tyle milionów.Na te 700 dała unia ,ale z czego oni chcą dokończyć te 1,5km.Jeżeli się nie ma kasy na całość to po co zaczynać,liczą na cud.Oczywiście ,żę Łomża potrzebuje obwodnicy i dróg ,ale w tej konkretnej brakuje mi końca i logicznego uzasadnienia,same wizje nie wystarczą.......Zastanawiam się też czy zniesiono zakaz poruszania się po Legionów tirami, bo ostatnio jak jadę to widzę po kilka?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

Piątek..... poczekamy zobaczymy co dalej..... z tego co wyczytałem to jest rygor natychmiastowej wykonywalności..... ja nie jestem przeciw rozwojowi i mam nadzieję ze wreszcie coś się ruszy w tej naszej Łomży..... może dzięki infrastrukturze która powstanie uda się ściągnąć przemysł do Łomży?? ja mam przynajmniej taką nadzieję....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

CZy ta Meblowa to też jest gdzieś w okolicach sławnej Galerii Narew?

lomzan7

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

TAM TO JEST CIEPLNA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

biess(pieczny)....podobno nadzieja umiera ostatnia, są tacy co liczą, że i galeria NAREW jeszcze powstanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

Piątek..... tak właśnie mówią :0 pożyjemy zobaczymy a owa sławetna galeria mnie ani ziembi ani grzeje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

biess(pieczny)...mnie ta galeria również ,ani ziębi,ani grzeje bo po większe zakupy do Warszawy latam,ale tam też miały powstać jakieś drogi w pakiecie i ułatwić ludziom życie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

Piątek co do galerii i dróg które miała wybudować nie będę się wypowiadać publicznie ..... bo po co jeszcze i moje IP ma szukać prokuratora za obrazę..... tak jak każdy mam swoje zdanie na ten temat..... :) i jeszcze jedna uwaga....to nie miasto miało robić tamte drogi a mogło by ......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

biess(pieczny)....ja nie twierdzę,że miasto miało je budować, ,wiem że miały powstać w pakiecie przy galerii .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

Piątek a więc mamy i dalszy ciąg meblowej...... nie tylko te 700 metrów.....

nie wiem czy mi się uda wstawić odpowiedni odnośnik.... ale jest o tym w BIP-ie na stronie um Łomży

http://www.lomza.pl/bip/index.php?wiad=10536

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

W dopie ul. Meblowa:):)

Kiedy przyjedzie cyrk do lomży?


Bo nudy i nic się nie dzieje w tym mieście :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

Hahaha Maruda i tak mamy niezły cyrk :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

To i dobrze, bo zawsze jst na co popatrzeć :):)

Między innymi na osły i barany :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

a co nie wspominasz o pawianach?? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meblowa a obwodnica

biess(pieczny)...zaznaczm,że nie mam pojęcia,ale obwieszczenie to chyba jeszcze nie budowa,bo z tego co mówią na mieście to po prostu nie ma kasy.Zobacz jak sprytnie wykukali ludzii przejęli część ziemi.Ja nie jestem przeciwko tej drodze ale śmieszy mnie jej rozmach. Za taką kase można zrobić więcej ale nie gorzej.Nie j

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org