czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
komu pomagamy ?!!!

Nic nie przeraża nas i nie wzbudza w nas litości bardziej jak wiadomość,że ktoś w naszej okolicy ma raka, a tym bardziej jeśli jest to małe dziecko Tylko z własnego doświadczenia potem zdajemy sobie sprawę, że powinno już wystarczyć, ale niektórym jest ciągle mało...
czasem więc warto rozejrzeć się czy nie ma dziecka bardziej potrzebującego od tego które jeszcze niedawno było chore
"wdzięczność" pewnej osoby za uratowanie życia jej dziecku pozostawia wiele do myślenia
gromadzi zabawki i takie które się może kiedyś jej dziecku przydadzą i takie z których wyrosła jej pociecha
ale ludzie dawajcie dalej - woła !!!!!!!! bo z fundacji i różnych organizacji ciągle jej mało
ja sama znam osobiście taki przypadek, a zabawki po moich dzieciach oddaję do MOPSU- tam najlepiej wiedzą komu potrzeba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komu pomagamy ?!!!

tweety to fajnie że pomagasz innym i jak to mówią masz plus u Boga. A najłatwiej rozwiązuje je się problemy innych a jak chcesz rozwiązać swoje to nie ma do kogo się z prośbą zwrócić czyli radź sobie sam/ ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komu pomagamy ?!!!

Ba, prawda stara jak świat światem,
i jak to mówią kto ma miękkie serce musi mieć twardy tyłek :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komu pomagamy ?!!!

no tak jest świat poukładany jeden pomaga innym bez interesownie nie oczekując nic w zamian a drugi wrzuci raz Owsiakowi raz do roku żeby się dowartościować poczuć się lepiej. >>>>JA POMAGAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komu pomagamy ?!!!

tweety przypadek o którym piszesz jest z Podgórza?Bo też coś na ten temat słyszałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org