sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Narkotyki w Łomży

Łomżyńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali środki odurzające w postaci marihuany. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

W ubiegły wtorek policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży w czasie kontroli drogowej samochodu marki Ford Modeno, w ubraniu 19-letniego mieszkańca Łomży, kierującego tym pojazdem ujawnili torebkę z zawartością suszu roślinnego. Po przeprowadzeniu badania okazało się iż jest to marihuana o wadze bliskiej 0,5 grama. Dodatkowo, w minioną sobotę, funkcjonariusze z Łomży, podczas interwencji podjętej wobec leżącego na trawniku 37-letniego mieszkańca Wysokiego Mazowieckiego, ujawnili dwa plastikowe pojemniki z zawartością marihuany o wadze około 2 gram. Teraz obaj mężczyźni za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

zrodlo: http://www.lomza.policja.gov.pl/index.php?idkat=50&idart=1342


brawo, chociaz to im wychodzi! niesamowite, zlapano ogromnego przestepce ktory pol grama mial :D niczym ten z litwy kierowca co rozbil polowe floty hpz :)


a teraz bonus, co sie odbywa w nocy na ul nadnarwianskiej??




:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotyki w Łomży

ps: ceedem wygral ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotyki w Łomży

ganiaja za gowniarzeria z polówka zamiast ścigać tych w białych rękawiczkach. co za gowniane rządy. ale fraza narkotyki w mondele brzmi groznie i dodaje powagi całej spektakularnej akcji mozna dołozyc ze w czarnym mondele będzie brzmiało jeszcze poważniej:)

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotyki w Łomży

a jakby były w czarnym bi em dablju to by dopiero było strach pomyslec

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotyki w Łomży

te biznesman Tyś buł kiedy na ul.Nadnarwiańskiej?



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotyki w Łomży

adamosxx zgadza się, też tak uważam...
( ale będac na komunii nie dawno aż z podziwu wyjść nie mogłam kto jest czyim ojcem chrzestnym nie powiem którego dziecka łomżyńskiego sędziego...i teraz się nie dziwię że nie siedzi mimo swoich przekrętów...żygać się chce na to wszystko ... )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotyki w Łomży

mogłaś być zdziwiona,ale żeby to podziwiać...?



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narkotyki w Łomży

maniaxx to ma dobrze:)


Zna sedziów i prokuratorów :)


Ja nie dostąpiłem takiego ,,zaszczytu " , nie godny byłem ? Czy nieciekawski??



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org