środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Marsz Trwam....brak słów.....

Po co to i dla kogo???robić wielki szum na cąłą polskę,taki jest kościół???żeby robić aferę wokół nie wiem czego,dobra reklama,co ten rydzyk wyprawia,za mało mu pieniędzy???tv trwam się chce ale nie chcę się płacić abonamentu,tak się nie robi,każdy płaci abonament,teraz będzie kolejna podwyżka może też wyjdziemy na ulice polacy i będziemy strajkować,wstyd i hańba,iwez tu człowieku chodz do kościoła............

aa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

A ja właśnie nie rozumiem dlaczego KRRiTV nie chce przyznać TV Trwam miejsca na multipleksie. Przecież i tak kto nie będzie chciał, to nie będzie oglądał. Proste i logiczne. Mamy przecież demokrację w Polsce, więc chyba każdy powinien mieć takie sama prawa bez względu czy jest to telewizja katolicka czy jakakolwiek inna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

maniex: chodzi o to, ze wszyscy za licencje placili grube miliony zlotych a tv trwam chce taka licencje za darmo bo jak twierdza sa niewyplacalni i im sie nalezy gratis :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

Nikt nie mówi że niechce przydzielić :)

To TV TRWAM niechce spełnic wymogów proceduralnych.

Jak demokracja, to demokracja a nie wymuszanie na siłę :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

dlatego nie chce przyznać bo tv trwam chcę korzystać za bóg zapłać i wogóle nie płacić,już wiesz?

aa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

biznesmen: z tego co wiem to tv trwam posiada środki na zakupienie licencji w przeciwieństwie np do eski, której KRRiTV rozłożyła opłatę na 114 lub 119 rat zanim ta udokumentowała swoją wypłacalność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

Wszystko i wszyscy maja być sobie równi a nie,że jakiś rydzyk zasłania się kościołem i wyprawia jakieś marsze bo nie chcą mu dać pozwolenia i jak ma być spokój na tym świecie jak kościół tak postępuje,daje zły przykład,napewno nie wezmę udziału w tym marszu,wstyd i hańba dla polski...............

aa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

Nie jestem zwolennikiem Rydzyka, ale uważam akurat w tym przypadku, że chodzi o zwykłą sprawiedliwość. Dlaczego innym się przyznaje miejsca pomimo tego, że są niewypłacalni, a tym, którzy te środki mają miejsca się wstrzymuje? To jest nielogiczne i niesprawiedliwe, a tak jak już wspominałem, nikt przecież nie będzie nikogo przymuszał do oglądania TV Trwam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

maniex kasa to nie wszystko,zdejmij w końcu ten moherowy beret i bądz sobą,jak będą takie marsze organizować to w Polsce nigdy niebędzie dobrze bo kościół sam do tego doprowadza,po co dawać ogłoszenie wogóle,że marsz ma być

aa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

pandemonium: nie chcę mi się tłumaczyć po raz drugi, bo widzę, że oprócz tego, że masz chyba żelazny beret i to na oczach, to jeszcze masz ewidentne problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Sorry, ale to nie mój poziom. Odsyłam na lekcje podstawówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

maniex:)

Bo to właśnie chodzi chodzi o źródła finansowania :)
Wodocznie ESKA ma wystarczające żeby rozłożyc na raty opłatę :)

A TV trwam takowych nie posiada niestety , lub niechce ujawnic , bo to własnie o to się rzecz rozchodzi :)

Rydzyk niechce ujawnić swoich źródeł finansowania . Czyli że ma niepewną sytuację finansowa:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

maniex a ja ciebie odsyłam na litanie do rydzyka i na badania do choroszczy bo widzę,że ty jesteś mało kumaty a takie teksty co ty piszesz to 100 lat temu przed murzynami pisali jakbyś nie wiedział,w ***** byłeś gówno widziałeś i się nie udzielaj na tym forum najlepiej

aa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

pandemonium: tyle myślałeś nad tymi wypocinami, ale nic tu kolego sensownego nie napisałeś, więc to chyba to ty jesteś niekumaty lub po prostu mało inteligentny, ale z głupkiem się niestety nie dogadasz :) pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

Drogie forum,widać kto jest za tv trwam i ich marszami a kto przeciwko,bez komentarza,mną nikt i nigdy nie będzie rządził a przede wszystkim kościół,co będe chciał to zrobię i nikt mi nie będzie rządził i siał propagandy

aa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

miło mi,pandemonium jestem głupku:)))amen

aa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

Jestem za czy przeciw to się nie liczy, ale zdanie swoje mogę mieć i tego mi nikt nie zabroni, w końcu żyjemy w demokratycznym państwie czyż nie? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

i dla ciebie pan szujo

aa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

No widzisz po raz kolejny kłania się myślenie, którym się nie cechujesz ;) Owszem szują jesteś ;) tu się zgadzamy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

bym jeszcze popisął ale szkoda mi czasu dla ciebie,twoja głupota nie ma granic a mój czas nie dla ciebie,nara popaprańcu

aa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

Skoro żyjemy w państwie demokratycznym więc dlaczego Rydzyk wymusza na KRTiT miejsce na platwormie??

Niech pokaże że stać go na spłacanie rat tak jak wszyscy i dostanie miejsce bez problemu:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

Nie marudź tylko poćwicz ortografię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

Takich bzdur jak tu piszecie to nawet TVN nie podawał.
Kiedy O. Rydzyk mówił że chce bezpłatnie miejsce na multiplexie? Skąd takie brednie piszecie. Opamiętajcie się.
Ile wynosiła opłata jak kolesiom przyznawali (3 mln.) ?
Podawali swoim , Polsat dostał 13 TVN chyba 5 miejsc.
Jak juz swoich obdzielili to podnieśli cenę na 21 mln. zł.
Czy pytali ich skąd mają i czy wogóle mają pieniądze na opłatę? Nie.
Prosili o rozłożenie na raty 14 do 30 a dostawali na grubo ponad 100 rat.
Maruda - jakie to wymuszanie ? On chce najnormalniej kupić. I co katolikom nie należy się kupno ani jednego miejsca.?
To za komuny jak dawali kartki na cukier to wszystkim dawali a tu co jeszcze gorzej?
A miało być tak zgodnie, bo tylko zgoda buduje, z miłością jak mamił Komorowski i Tusk przed wyborami. A Jak jest ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

ręce precz od ojca Tadeusza RM i tV Trwam, niejeden z was chciałby osiągnąć tyle co ten wspaniały duszpasterz, drogowskaz, niedościgniony wzór do naśladowania. Brakuje wam jednak dwóch rzeczy które to posiada ojciec Tadeusz: wyrzeczenia i katorżnicza praca.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

Ty obiektywny może lepiej szelki potrzymaj :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

Niech kupuje , nikt mu nie broni:)
Ale niech wypełni warunki tego kupna , tak jak wszyscy to zrobili .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

A ja mimo, że wcale nie chodzę do kościoła, popieram te akcje, ponieważ są on e za tradycyjnymi wartościami w Polsce. Przeciwko są tylko kolorowi, złodzieje z PO, zachód (bo z Tuskiem robią co chcą, pionek zachodu haha), sprzedawczyk sikorski szef dyplomacja haha. Głosowałem na PO, proszę o wybaczenie :). Trzeba być idiotą, żeby po tych zmarnowanych 6 latach głosować dalej na PO, które nas uwstecznia.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

Wybaczamy

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....



...... a nie możecie iść z tym syfem na polityczny ?

..że tak grzecznie zapytam ....

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

religia to nie polityka

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....



.... musicie i TUTAJ robić chlew ?

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....



adamos

.... no myślałem,że z Twojej strony takie stwierdzenie to nie padnie ...

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

nie rozumiem pytania

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....



skoro nie rozumiesz , to dobranoc wszystkim ...

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

wszyscy muszą reagować na krzywde i dyskryminacje ojca Tadeusza nawet forum ogolne.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

KRZYWDA ojca rydzyka powiadasz ??? dyskriminacja ??? TO SIE UBAWILEM :):):) adamosxx - sPiSkowcu !!! to jest zlodz,,j ludzkich emerytur i rent !!!!!!!!!!!!!!!!! gdyby nie byl ksiedzem to zapewne siedzial by za wyludzenia !!!!!!!!! I KAZDY TO WIE , nawet WATYKAN !!!!!!!!

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

Nikt tak do kościoła nie zniechęca, jak ten kapelan od sióstr ze Szwabii. Miliony Grobelnego przy niewyjaśnionych rydzykowych, to niewinny skauting.
Dla mnie żaden ksiądz, tym bardziej "ojciec"- to zwykły szelma, który dla dobra kościoła powinien być szybko wydelegowanym do cystersów w Wąchocku, ooooo ... najlepiej niech do zakonu kartuzów wstąpi i milczy resztę życia.

Tym, co wiara w Boga pochrzaniła się z wiarą w jedynego rydzyka albo kwaczyńskiego polecam film "Wielka Cisza" Prawdopodobnie dostępny na yout... Może wtedy zrozumieją znaczenie słowa "ojciec zakonnik". Innym polecam jako świetny dokument, 2,5h a w nim wplecionej rozmowy mnichów, raptem kilkanaście słów i kilka napisów, jako narracja. ale wciąga ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

Rydzyk domaga się przywilejów i szczególnego, korzystnego, traktowania siebie uważając, że jest reprezentantem całego kościoła, jedynie słusznej religii i wszystkich katolików. Rydzyk w żadnej sprawie nie chciał podporządkować się prawu, nie płacił grzywien, nie stawiał się na wezwania organów państwa, nie składał sprawozdań..., uważając, że kościół stoi ponad prawem. Wymuszanie na organach państwa, w tym przypadku na Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji, korzystnej decyzji poprzez organizowanie protestów, stawianie nieprawdziwych zarzutów (Dworak zawiadomił prokuraturę), lżenie, pomawianie,... to działania, które nie powinni mieć miejsca w kraju praworządnym. Niekorzystne decyzje należy zaskarżać w sądach, a nie próbować siłą i manipulacją opinii publicznej wpływać na organy państwa. Finanse kościoła, a Rydzyka szczególnie są najmniej znanym i klarownym tematem dla organów państwa. Fundacja Rydzyka prowadząca jego media musi przestrzegać prawa jak inne podmioty. Kanał o tematyce religijnej powinien być przyznany temu podmiotowi, który będzie przekazywał treści o wszystkich religiach, a nie prowadził propagandy na rzecz wyłącznie katolickiej i szerzył nienawiść do wszystkiego innego jak to czyni do tej pory imperium zła supermnicha.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

Popieram starania TV Trwam o miejsce na multipleksie: 1/ transmisje wydarzeń religijnych; 2/ niezależne od władzy wiadomości z kraju i ze swiata; 3/ transmisje i popieranie wydarzeń patriotycznych; 4/ wyjaśniane są prawdziwe okoliczności wydarzeń, np. co się stało w Smolensku; itd., itp.
W TV Trwam można było zobaczyć co się wydarzyło w Warszawie 11. listopada 2011 i 2012 r. W TV Trwam można zobaczyć wielu profesorów myślących po Polsku a nie tylko jakichś stawiających dobro Europy przed dobrem Polski. A przecież tu możemy żyć, a nie na zmywakach świata. I od tego mamy profesorów. Żeby powiedzieli jak mamy dobrze żyć w Polsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

ty bursztyn masz oczywiscie prawo WIERZYC i sponsorowac swojego przelozonego !!! ale odpier,ol sie od moich pieniedzy podatkowych !!!!! zasponsorowac mozesz - oczywiscie !!!!!! ja wole wydac swoje pieniadze np. na remont LOMZYNSKIEJ starowki lub nawet na biedne dzieci - ALE NIGDY NA rydzyka !!!!!!

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

Rydzykowi powinni zabrać koncesję z RM, bo nie daje sprawozdań.

Każdą inną rozgłośnię już dawno by zamknęli.

Łamanie prawa to grzech.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

Zobacz głąbie dlaczego w Polsce dzieci sa biedne: http://www.youtube.com/watch?v=uf5jnR_4AWo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

Żeby to jeszcze były wolne media. TV PLWAM ma tyle wolności na ile pozwoli o.R. O obiektywizmie już nawet nie wspomnę, bo tam nie znają takiego pojęcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

Nie dotyczy: i kto tu PLWA?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

Polska jest dla Polaków. Łomża miasto emerytów i rencistów - ludzi którzy lubią i chcą oglądać TV Trwam to dlaczego mają tego nie robić. Czy na siłę lub z miłości do PO mają oglądać TVN, jeśli nie mogą ścierpieć tej partii. Jeśli chcą niech dają pieniądze, robią przemarsze,manifestują... Przynajmniej wiedzą czego chcą . Czy tak dużo żądają ? My nie musimy oglądać tej telewizji bo mamy przecież 15 innych wspaniałych programów TV naziemnej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

to zgroza!!!!jak tak to stare i bezsilne,a jak dla oj.dyrektora to i maszerować mają siłę



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

ojciec Tadeusz nikomu z kieszeni na siłe nie wyciąga. To wielki człowiek

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

wielki człowiek ma więlkie potrzeby



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

Może jest tak, że te maszerowanie, działka pod blokiem ,oglądanie TV trwam trzyma ich przy życiu. Czy tak naprawdę wiadomo jacy my będziemy w ich wieku i co będziemy chcieli oglądać jeśli nawet dożyjemy ich lat w tym kraju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

może i tak jest,a ten dyro umie to wykorzystać i wie,że to ostatnie chwile,kiedy jego "poparcie"jeszcze żyje.za 10 lat już marszów nie zorganizuje,bo już nie będzie komu maszerować.nie chodzi mnie o zaniknięcie katolicyzmu,ale o wymarcie ślepo wierzących w kościół,a nie Boga.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Trwam....brak słów.....

Jak dla mnie to ojciec Rydzyk jest przykładem świetnego marketingowca, ale przeraża mnie ten fanatyzm niektórych. Uważam, że wiara chrześcijańska powinna łączyć nie dzielić, a co niektórzy za bardzo przesadzają w tych podziałach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org