czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
catering na chrzciny

Kto robi dobre dania na imprezy okolicznościowe z dowozem do domu. Jakie są ceny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering na chrzciny

ja też się podpisuje pod tym postem:) czy ktoś wie bądź słyszał o jakimś kateringu dobrym, sprawdzonym na chrzciny???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering na chrzciny

POLECAM CATERING -GÓRSKIE EXTRA 50 ZŁ WSZYSTKO Z OBSŁUGĄ ,CIASTA ,TORT Z ZAMBROWA ,WĘDLINA Z ICH MASARNI 509 093 103
86/270 15 04 ja byłam bardzo zadowolona można też zamówić gotowe i samemu podać ,jak z obsługą to robią na miejscu ,stoły dekorują i sprzątają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering na chrzciny

kiedyś dałam się nabrać przy pierwszym dziecku na kucharkę porażka -wszystko na głowie i jeszcze drożej -nigdy więcej .
Obsługują ,wesela,chrzciny,komunie itp ja już mam rezerwację na komunię bo też już na jednej byłam robionej przez nich na 50 os. było super podane i zrobione bardzo smacznie i dużo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering na chrzciny

DO AGYNESS;duzo to nie znaczy ze dobre,jak jest duzo to mozna sie ochlac i osrac hihihi,lepiej po troszku i w miare.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering na chrzciny

W Kupiskach Starych jest dobry katering-smacznie i niedrogo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering na chrzciny

potwierdzam, w Kupiskach bardzo smacznie i w przystępnej cenie. poleca
Sala bankietowa Gracja
Waldemar Trzaska
tel. 505652231
ul.Łomżyńska 23A
Stare Kupiskim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering na chrzciny

Polecam POEZJA SMAKU z Czarnocina. Pyszne jedzenie w bardzo dobrej cenie :)

tel: 696 008 303



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering na chrzciny

POLECAM : RESTAURACJA Bar Małgorzata. Ul Piłsudzkiego 77.Tanie Obiady.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering na chrzciny

Ja POLECAM Restaurację u Kurpiewskich - oferują catring z dostawą oraz przygotowanie wszystkiego na miejscu - restauracja niedawno została całkowicie odnowiona - jest bardzo elegancko. I decydowanie dostaje się o wiele więcej w standardowej cenie niż u konkurencji. Siostra robiła tam chrzciny z polecenia i była super zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering na chrzciny

Ja również polecam POEZJA SMAKU - byłem na balu Karnawałowym gdzie robiły jedzenie - wszystko było świeże i smaczne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering na chrzciny

J. w. mogę polecić P. Trzaskie z Kupisk Starych jak i restaurację mieszczącą się w Łomży na ul Nowogrodzkiej w Starej waciarni. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering na chrzciny

trzaska waldek kupiski -ok
gorskie łapińscy ( ale tylko od zenka) - ok
marzena urbańska (dębniki ) - ok

swojskie jadło ( moim zdaniem podupadlo) . to nie to co kiedys. w piatek bylem. ryba smazona jakas gumowa bez smaku, ziemniaki tragedia suche szorstkie i cos czarnego w nich bylo.. i pozatym bardzo male porcje... niewiem dlaczego tak sie popsuli. kiedys bylo- ok

jest jeszcze jakis catering .. starszy gosc jezdzi chyba z synkiem. jakims mini venem chlysler chyba na BLM-ach w swieta rozwozi po domoch jedzonko w skrzyneczkach takich. tylko zapomnialem spytac kto to jest i skad. ale ogolnie dobre. moze skojazycie. ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org