piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
uprawnienia bhp

Pracowników z uprawnieniami i odpowiednim wykształceniem wciąż brakuje, a praca czeka! Gdzie? W przedsiębiorstwach zatrudniających pow. 100 osób, Państwowej Inspekcji Pracy, Państwowej Inspekcji Sanitarnej, Urzędach Dozoru Technicznego, a także firmach zajmujących się organizacją szkoleń z zakresu BHP, służbach BHP i w wielu innych miejscach.

Dlaczego pracownicy z tytułem technika BHP mają większe szanse na lepszą pracę i wyższą pensję? Obecnie w każdej firmie liczącej powyżej 100 pracowników musi być zatrudniony specjalista odpowiedzialny za bezpieczeństwo pracy - inspektor BHP. Zgodnie z przepisami na każdych 600 pracowników musi być co najmniej jeden inspektor. Jeśli w przedsiębiorstwie pracuje mniej niż 100 osób, inspektorem może być jeden z pracowników firmy.

Trzeba się spieszyć. Dlaczego? Od 1 lipca przyszłego roku inspektorem BHP będzie mógł zostać absolwent specjalistycznego technikum lub studiów podyplomowych. Samo zrobienie kursu nie wystarczy.

Najlepszym wyjściem jest uzupełnienie wykształcenia w Szkole Policealnej. Można zrobić to zaocznie i za darmo! Wystarczy wypełnić formularz www.zak.edu.pl/formularz_kontaktowy
a pracownik sekretariatu oddzwoni i umówi zainteresowanego za dogodny termin. Nauka trwa tylko 3 semestry.
Po zakończeniu szkoły Absolwent podchodzi do państwowego egzaminu i uzyskuje tytuł technika bhp.

Zapisz się teraz. Pierwsze zajęcia już 23/24 lutego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uprawnienia bhp

Admin to ma chyba z Wami jakąś umowę że jeszcze tego konta nie usunął :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uprawnienia bhp

REKLAMA I TO BARDZO ZŁA I NIE W OK!!!!!
TAK SIE NIE ROBI
ZA TO SIE PŁACI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uprawnienia bhp

to nie reklama a informacja, można sobie zrobić całkiem fajne kurs i to za darmo, dają informacje a wy jeszcze narzekacie ehhhh może podkablować jeszcze trzeba ?? nic się nie dzieje narzekają, cos ktoś daje za free i tez narzekają :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uprawnienia bhp

Tak się składa, że to reklama, a to, że "za darmo" to i tak nie zmienia faktu, że ta szkoła ma z tego niezły biznes

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uprawnienia bhp

Autor: Rondo (---.elomza.pl)
Data: 30-01-13 21:31

Tak się składa, że to reklama, a to, że "za darmo" to i tak nie zmienia faktu, że ta szkoła ma z tego niezły biznes
========================================>

Załóż swoją szkołę i też kręć biznes, nikt Ci nie zabrania ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uprawnienia bhp

Nie mam głowy do własnego biznesu, za to do pilnowania porządku na forum to i owszem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uprawnienia bhp

No to zakładaj portal i będziesz adminem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uprawnienia bhp

Od pierwszego lipca którego roku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uprawnienia bhp

2013r.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uprawnienia bhp

rekrutacja trwa
zapis on-line www.zak.edu.pl/formularz_kontaktowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uprawnienia bhp

Jak komuś sie przyda to dostałem taką oferte:

I nie pisać że reklama kontakt od: info@bhp-lex.pl jestem pracodawcą i szybciej zatrudnie kogoś kto ma.



Jesteśmy Ośrodkiem Szkoleniowym BHP i P.POŻ. na podstawie wpisu do Ewidencji Niepublicznych Szkół i Placówek Oświatowych NR KE 4430.5/2/2011.
Dysponujemy kadrą pracowników z odpowiednimi uprawnieniami do prowadzenia szkoleń, przeprowadzania egzaminów i wystawiania właściwych zaświadczeń oraz przeprowadzania kontroli stanu Bhp i Ppoż.

W ramach naszych usług proponujemy Państwu program szkolenia dla pracodawców wykonujących zadania Służby Bhp oraz pracowników wykonujących zadania Służby Bhp.


Koszt szkolenia wynosi 500 zł dla pracodawcy lub 450 zł dla pracownika.
Szkolenie prowadzone jest zgodnie z obowiązującymi przepisami w formie samokształcenia kierowanego.

Podstawa prawna.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z 2004 r. nr 180, poz. 1860 z późn. zm.) szkolenie okresowe w formie samokształcenia kierowanego mogą odbywać:
1) osoby będące pracodawcami oraz inne osoby kierujące pracownikami, w szczególności kierownicy, mistrzowie i brygadziści;
2) pracownicy inżynieryjno-techniczni, w tym projektanci, konstruktorzy maszyn i innych urządzeń technicznych, technolodzy i organizatorzy produkcji;
3) pracownicy służby bezpieczeństwa i higieny pracy i inne osoby wykonujące zadania tej służby;
4) pracownicy administracyjno-biurowi i inni nie wymienieni w pkt. 1-3, których charakter pracy wiąże się z narażeniem na czynniki szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe lub niebezpieczne albo z odpowiedzialnością w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.


Okres ważności szkolenia wynosi 5 lat


Po uzyskaniu certyfikatu zgodnie z art. 23711 Kodeksu Pracy mogą Państwo samodzielnie wykonywać zadania Służby Bhp w swoim zakładzie pracy. Możecie Państwo prowadzić szkolenia wstępne, instruktaż ogólny, instruktaż stanowiskowy, uczestniczyć w tworzeniu protokołu powypadkowego pracowników oraz oceny ryzyka zawodowego itd na terenie swojej firmy.

Program szkolenia jest zgodny z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 9 października 2007 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uprawnienia bhp

a to ciekawe




czyściwa papierowe wielowarstwowe Mińsk Mazowiecki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uprawnienia bhp

W sumie nad takimi rzeczami póki co ja jeszcze się nawet nie zastanawiałem lecz interesowały mnie od zawsze różnego rodzaju znaki BHP. Jestem zdania, że bardzo ciekawie na ich temat także napisano w https://enowiny.pl/artykul,62231,najpopularniejsze-znaki-bhp-jak-je-rozpoznac.html i na pewno takie kwestie warto jest znać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org