piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
EMCLAT

Witam wszystkich. Chciałbym się podzielić opinią na temat agencji EMCLAT , która "dekorowała" klasę w mojej szkole z okazji studniówki. Jest u nas tradycja, że każda klasa zajmuje swoją salę i dba o jej wystrój. Uzgodniliśmy wspólnie, że aby miało to ręce i nogi, zatrudnimy dekoratorów. Umowa była podpisana na kwotę 1400 zł, z czego 700 zł to zaliczka. Panie miały pojawić się dzień przed studniówką w szkole, na godz. 10:00, by zacząć dekorowanie, ponieważ miały jeszcze umowę z inną, równoległą klasą. No i tu zaczyna się jazda.. Agencja pojawiła się o 11:20 . Przychodząc do szkoły , zastaliśmy klasę bez mała gołą ( dzień przed wyznaczonym terminem one się pojawiły w szkole, chyba chciały podgonić prace), zamiast ustalonych obrazów, były wydrukowane z googl'i ilustracje, chyba screeny z gier komputerowych. Zamiast " klasowego kącika na zdjęcia", zastaliśmy szafki obłożone materiałem , a na górze stały klasowe kwiatki w białych donicach z podkładkami. Ściany klasy (jest brzoskwiniowo-kremowa ) były fragmentami obłożone granatowo-błękitnym materiałem z prześwitami. Dostaliśmy 100 szt. balonów do napompowania, które miały starczyć wg pani na 5 sznurów długości 2 m, całych obwiązanych tymi balonami. Starczyło na dwa. Na dodatek balony były jasnobrązowe , więc nie mam pojęcia do czego miały pasować. Dekoratorka ciągle miała jakieś pretensje ; przy rodzicach i nauczycielach mówiła że uczniowie tylko się kręcą i nie pomagają, a gdy byliśmy sami, mówiła że tylko jej przeszkadzamy i lepiej jak nic nie będziemy robić i damy jej w spokoju dokończyć (?). W naszej sali wisiały również motywy dekoracji, które miała mieć inna sala...Materiały, które miały być użyte do dekorowania sufitu i ścian były poniszczone ; krańce były poszarpane, a miejscami widać było ślady po spinaczach i jakieś plamy. Dodam, że nasza klasa miała cokolwiek, a ta druga, która również miała podpisaną umowę, zastała klasę kompletnie pustą . Oczywiście zerwaliśmy umowę, i Ci państwo otrzymali zaliczkę jako zapłatę co i tak uważam za poniżające dla nas. "Dekoratorki" zostawiły nam część materiałów, 2 pary światełek, dekoracyjne wazoniki na stoły/parapety, część materiałów i świecznik. Żenada. I tak o to, z myślą, że kompetentna firma zajmie się wszystkim, a my będziemy mogli wejść " na gotowe" , salę dekorowaliśmy sami. Zajęło nam to około 6 godzin. W tym, część zarwała próbę poloneza. Zdecydowanie ODRADZAM i NIE POLECAM innym szkołom/zakładom/osobom tej firmy. Osoby są niekompetentne, prace są chaotyczne a osoby niezorganizowane. W porównaniu z innymi klasami, które płaciły 3 razy mniej w stosunku do ceny całościowej , wypadliśmy najgorzej. Paniom zajmującym się tą profesją PROPONUJĘ ZMIANĘ ZAWODU. Oczywistym jest, że osoby, które nie mają zielonego pojęcia o tym co robią, nie powinny wykonywać takich prac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EMCLAT

Niezła tradycja! Wynajmować dekoratorów!!! Chłopaku dekoratorzy wnętrz z Lomzy? A w tej tradycji nie chodzi czasem o robienie czegoś razem
, tak jak robiliscie to na koniec? Chyba wam firma dała nauczkę?;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EMCLAT

Tak, w sumie o to chodzi, żeby robić coś razem i my mieliśmy im pomagać w dekorowaniu... ale wyszło meegaa razemm, bez firmy xd
Nauczkę dostaliśmy, NIGDY WIĘCEJ FIRMY DEKORUJĄCEJ Z ŁOMŻY.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EMCLAT

:) wielkie co udekorować klasę, ale płacić za to? Jeju co za czasy. Gdzie praca wspólna, gdzie radość. No ale cóż.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EMCLAT

Obecnie właśnie tak jest, większość klas, jak nie wszystkie zatrudniają firmę dekorującą i jej wspólnie pomagają w przygotowaniach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EMCLAT

Dekorowanie sali przed studniówką było świetną zabawą i nie wyobrażam sobie, żeby zatrudnić do tego jakiś dekoratorów, To wspólne zdobywanie potrzebnych materiałów, planowanie miejsc w dekoracji do ukrycia alkoholu... fajnie było :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EMCLAT

O moj Boze. Co ja tu czytam :D Zatrudnic firme dekoracyjna zeby wystroili klase i to za 1400zl? Swiat schodzi na psy... Chyba kazdy sie w tej klasie nie lubi, skoro nie chcialo wam sie samemu ustroic.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EMCLAT

nie czepiacie sie tego ze wydali tyle kasy na dekoratora, a to przecież ich sprawa. skoro rodzicow bylo stac na to zeby to oplacic to niech sobie maja. glowna kwestia jest to ze te panie olały temat maksymalnie. to mogla dotyczyc nie tyle sali na studniowke dla dzieciakow co powaznej firmowej imprezy. i wtedy tez krzyczelibyscie, że po co bylo placic jak mozna bylo zrobic samemu?? ktos wydal kase i ma prawo domagac sie zeby bylo zrobione. takie jest moje zdanie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EMCLAT

Tak pie***ić to każdy może.

FOTO or didn't happend ;]

Wiara KKS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EMCLAT

absolutnie nie jestem tym faktem zaskoczona :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EMCLAT

zgadzam sie z KKS, tak pie***ić to kazdy moze, do nauki byscie sie wzieli przed ta matura
autorowi tematu zalecam powrot na fora traktujace o masturbacji bo dobrze sie tam chyba odnajduje

http://ifotos.pl/zobacz/oraczodby_xsrppnp.png/

jesli ktos nie wierzy zapraszam do obejrzenia profilu i wklejenia adresu uzytkownika w wyszukiwarke napewno tez znajdziecie to na co ja wpadlem w internecie nic sie nie ukryje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EMCLAT

Dla tych, którzy jeszcze się nie zorientowali: TEN TEMAT ZOSTAŁ ZAŁOŻONY W CELU UPRZEDZENIA INNYCH OSÓB PRZED NIEDOCIĄGNIĘCIAMI I NIEDOGODNOŚCIAMI ZWIĄZANYMI Z ZAWIERANIEM UMÓW Z AGENCJĄ "EMCLAT". Ludzie, czytajcie uważnie. Naprawdę, to nie boli.
Poza tym, zdjęcia tego, jaki był stan klasy, zostały zrobione, więc w każdej chwili może zostać wklejony link dla niedowiarków.

PS. Jestem bardzo ciekawa, co się stanie, jeśli wynajmiecie tę firmę i Was również wpuszczą w bambuko. ;>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EMCLAT

Dokladnie dlaczego na tym forum wszyscy czepiaja sie nie tego co tzreba? Co was obchodzi co , kto i za ile wzial? Stac ich bylo to wzieli dekoratora, zreszta sie nie dziwie, jak codziennie do 15 trzeba byc w szkole na lekcjach i codzieniie do godz 19-20 zostawac zbey sale stroic, jakby nauczyciele dali im 2 dni wolnego od zajec to w te cale 2 dni sami by sobie klase przystroili.
Czy jakies konsekwencje bedziecie z tego wyciagac? Bo jesli byla spisana umowa ustalone byly konkretne dekoracje a dostaliscie co innego to umowa zstala zerwana z winy firmy wiec czemu nie domagacie sie zwrotu pieniedzy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EMCLAT

Niestety również muszę przyznać ze ta agencja to ogromna porażka..

Admin9

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EMCLAT

Imię (nazwa) użytkownika: Adminrek
Posty: 3
Imię: Sylwia

... z tego 2 dziś na forum polityka
- szukasz głupszych od siebie , czy chcesz się wypromować ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EMCLAT

sorry, pomyłka
JEDEN post na polityka , drugi to twój założony temat ;

Autor: Adminrek (---.play-internet.pl)
Data: 27-11-19 19:54

Jakie macie opinie na temat agencji EMCLAT ?

... a trzeci post - to ten powyżej

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org