czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
stara łyżka ze strychu

Mam pytanie - gdzie w Łomży mogę a raczej do kogo się udać w celu identyfikacji starej chyba srebrnej łyżki która znalazłem u babci na strychu pochodzi chyba z Wilna z początku XX wieku bo takie cechy ma wybite
Jest w Łomży fachowiec od takich antyków ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stara łyżka ze strychu

ul.Farna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stara łyżka ze strychu

Witam ! Zadzwoń do tego Pana 515313300 identyfikacja trwa 1 dzień określi wiek i cenę takiego przedmiotu...Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stara łyżka ze strychu

A na farnej ja tez byłem wycenił mi sztućce na 200 zł a byłby warte 1500zł to jest różnica który Pan powie prawdę wiec Polecam 515313300 jeśli chcecie znać prawdę swojej wartości...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stara łyżka ze strychu

Zawsze możesz też sprawdzić wartość monet przez valuepedia.co . Już kilka razy wysyłałam tutaj zdjęcia swoich różnorodnych przedmiotów i po dosyć krótkim czasie otrzymywałam wycenę także według mnie jest to najlepsze rozwiązanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stara łyżka ze strychu

Chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego, gdzie znajdziecie wysokiej jakości sztućce, szkła kryształowe, porcelany i wiele więcej, w tym np. porcelana Chodzież . Jeżeli jesteście zainteresowani ofertą tego sklepu, to wszelki informacje znajdziecie na stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org